Şimdi Ara

****chavrolet kalos aktif kullananlar......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar araba almayı düşünüyorum bu aralar chavrolet kalos konusunda kararsız kaldım çevremdekiler arkadaşlar komşular falan parçası olmadığını servislerinin kapandığını falan söylüyor tereddütte kaldım kısacası... forumda kullanan veya daha önce kullanmış olanlar bana bu konuda yardımcı olabilirmi.... herkeze şimdiden teşekkür ederim....

• Arkadaşım bende yeni kalos aldım. Parçası olmayanlara inanma hatta internetten bile parçalarını arattırabilirsiniz. Her parçası bulunmaktadır. Servis olarakta Opel servisleri bakmaktadırlar. Eğer temiz bir kalos bulursan içinede sinerse almayı düşünebilirsin. Ben aldım şimdilik bir şikayetim yok umarım sorun çıkarmaz ve uzun yıllar kullanırım :)
  • Bütün Opel yetkili servislerinde tüm parçalar mevcut, bunun harici internetten parça temin eden sitelerde de aradığını bulabiliyorsun...
  • Eğri oturalım doğru konuşalım, kaporta aksamı zor bulunur. Ancak motor ve yürüyen aksam birebir opel olduğu için zorlanmazsınız hocam. Zaten hangi devirde yaşıyoruz, en bulamadığınız parçayı yurt dışından getiriyorlar.. Rover proton gibi araçlar nasıl hala yürüyor sanıyoruz
  • Arkadaşlar,
    Sıhhi nedenlerle elimde bulunan manuel 53.000 km deki aracımı satıp yeni ehliyet alan kızıma 30.000 TL' yi geçmeyen otomatik vites 2. el bır araç almak durumundayım. "Otomatik vites" başlıklı bir konu açtım. Pek tatmin edici cevaplar alamasamda önerilen bazı markalardan yola çıkıp yaptığım araştırmada fiyat/performans açısından beklentilerimi karşılayabilecek aracın Opel servisinide dikkate aldığımda temiz ve 70-80.000 km arasında Chervolet KALOS olabileceğini düşünüyorum. Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bipekkan

Arkadaşlar,
    Sıhhi nedenlerle elimde bulunan manuel 53.000 km deki aracımı satıp yeni ehliyet alan kızıma 30.000 TL' yi geçmeyen otomatik vites 2. el bır araç almak durumundayım. "Otomatik vites" başlıklı bir konu açtım. Pek tatmin edici cevaplar alamasamda önerilen bazı markalardan yola çıkıp yaptığım araştırmada fiyat/performans açısından beklentilerimi karşılayabilecek aracın Opel servisinide dikkate aldığımda temiz ve 70-80.000 km arasında Chervolet KALOS olabileceğini düşünüyorum. Ne dersiniz?

kalos tavsiye etmem internette biraz araştırırsan çok fazla şikayet eden var. O paralara opel corsa 1.2 hundai i20 veya megane 2 lere bakabilrsin gayet tatmin edici araçlardır
  • Nedense tipini çok beğendiğim bi araçtır kendisi yolda görsem dönüp bakarım.

Ancak ülkemizde şöyle bi gerçek var ki daha alırken satışı düşünülüyor.. bende bu nedenle almadım piyasası yok diye..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.