Şimdi Ara

Charlotte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kategori: School,Super Power
    Type: TV
    Bölüm Sayısı: 13
    https://store.donanimhaber.com/a0/58/48/a0584819aa85821f311441650f5fae44.jpg

Anime'de ergenlik çağında ortaya çıkan özel yetenekleri konu alıyor.Yuu Otasaka adlı bir çocuk gücünü hiç kimseye belli etmeden kullanarak,hayatını yaşamaktadır.Nao Tomori adlı bir kızla karşılaşana kadar.Onunla karşılaşmasından sonra özel yetenek kullanıcılarının kaderi açığa çıkacaktır.
    Anime'nin yönetmeni Yoshiyuki Asai ve Anime'nin kreatör'ü Angel Beats!,Clannad ve Clannad:After Story ve Usagi Drop gibi animelerden tanıdığımız Jun Maeda.
    Anime yayınlanma dönemindedir.

KİŞİSEL YORUM:Kişisel yorumum 2015 Yaz Sezonu'nun en iyi animelerinden bir tanesi olduğu yönünde.Jun Maeda ile yapılan söyleşide dediğine göre; seyirciler animeyi izlemeye 6.bölümden sonra karar verecek.
    https://store.donanimhaber.com/ca/89/ca/ca89ca2891ee7bbdb4d6d7b13dddd075.jpg

Charlotte Charlotte

• Sonunda konusu açıldı. 6.bölüm iyiydi işler ciddileşmeye başlayacak gibi gel de 1 hafta bekle.

6.bölüm Spoiler

Umarım Ayumi ve Yuu ölmemiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiberium kullanıcısına yanıt
    Baktım kimse açmıyor,dedim iş başa düştü.Bu arada asıl olaylar şimdi başlıyormuş.1 hafta gerçekten acaba nasıl bekleyeceğiz.Umarım dediğiniz gibi olmuştur hocam.
  • Anime güzel ilerliyor da son 5 bölüm kaldı nereye çıkacak acaba diye soruyor insan. Angel Beats gibi asıl olayları son bölümlere mi sığdıracaklar acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Great.Wave -- 24 Ağustos 2015; 2:07:46 >
  • Great.Wave kullanıcısına yanıt
    Angel Beats'i izlemedim henüz hocam ama bence en kötü 2-3 bölüme başlar hocam asıl olaylar.
    Bu arada Tomori ile Otasaka yakınlaşması hoş olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uldyssian -- 24 Ağustos 2015; 3:32:46 >
  • Jun Maeda kalite bir adamdır bazen duygu sömürüsünün dibine vursa da hele ki bir bitsin izleyeceğim serilerden.
  • Anime güzel ilerliyor finale doğru ağır bir dramın bizi beklediğini hissedebiliyorum
  • Bu anime tutar arkadaş zaten Japonyada listelerin başına oturmuş durumda anikore.jp sitesine göre. Ben çok beğendim ilk başlarda öylesine izlerken birden kendimi çok kaliteli bir dram içinde buldum. Tavsiye ederim. Hatta fan sayfası kurun katılalım :D
  • Güzele benziyor aldım listeme
  • Bir bakalım umut vaadediyor gibi....
  • 9.Bölüm açık ara en iyi bölümdü. İyi bir finalle bu senenin en iyisi olabilir.

Konserden sonra bir an ne oluyor be dedim yanlışlıkla ileri falan aldım sandım Zamanda yolculuk işte istediğim buydu

• Bu animenin opening'i cidden çok hoş. Boş zamanlarda açıp izliyorum arada sırada.

• Aynen bende hocam hatta Tomori'nin o dans ettiği gibi kısım çok hoşuma gidiyor.

Senenin en iyisi olma ihtimali gerçekten baya var şu anda.Hikayeyi de mükemmel diyebileceğimiz derecede güzelleştirdiler.Tadından yenmez oldu.

Acaba Yu gösterildiği gibi hala diğerlerinin yeteneğini alabiliyor mu?
  • Uldyssian kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam

Nao, Yuu dan beyzbollu bölümde yeteneği olan çocuğun kısa süreliğine içine girmesini istemişti ve Nao nun bu sadece bir deney dediğini hatırlıyorum. Nao nun da haberi var Yuu nun yeteneğinden. Ben böyle düşünüyorum. Şimdi asıl soru Ayumi öldü. Geri gelmesi için tekrar zamanda sıçrama mı yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Great.Wave -- 30 Ağustos 2015; 20:07:44 >

Bence ölmedi hocam ama tam olarak nasıl oldu bilemem.

Ayumi nin gücü açığa çıktığı için bizim Yuu nun abisinin mekana götürmüş olabilirler koruma amaçlı.Sonra öldü deyip olayın üstünü kapatmışlardır. Bakalım ileriki bölümlerde görürüz. Bir kere Opening de ne zaman Ayumi yi görsem bu kız ölemez be geri gelir bir şekilde diyordum zaten Klasik Key işte. Clannad izleyenler bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

Ayumi nin gücü açığa çıktığı için bizim Yuu nun abisinin mekana götürmüş olabilirler koruma amaçlı.Sonra öldü deyip olayın üstünü kapatmışlardır. Bakalım ileriki bölümlerde görürüz. Bir kere Opening de ne zaman Ayumi yi görsem bu kız ölemez be geri gelir bir şekilde diyordum zaten Klasik Key işte. Clannad izleyenler bilir

Eğer ceset yoksa ölümde yok demektir. Yılların klişesi oldu bu resmen. Kesin ölmemiştir Ayumi.

• Gerçekten çok iyiydi bu bölüm de.
    Ayumi'yi de kurtardılar çok hoş oldu.
    Nedense son 3 bölümde kötü bir şeyler olacak gibi hissediyorum ama umarım olmaz.

Ayumi yi kurtarma olayı çok hızlı ve kolay oldu. Peki ya Ayumi tekrar başka bir olaydan ölürse.Yani ölmek zorundaysa? Başka bir olay ise Yuu nun bu kadar yeteneğe sahip olması kolay bir şey olmasa gerek. Yuu ya birşeyler olabilir belki. Bir de bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sanki Nao, Yuu ya karşı biraz mesafeli eskisine göre (kapı önündeki konuşma)
    Daha 3 bölüm var herşeyin yolunda gitmesi suphelendiriyor insanı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.