Şimdi Ara

Charlotte (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bence de bekleneni verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbirinci bölüme kadar gayet güzel geldi, onüç yerine onbeş yirmi bölüm yapsalardıda daha ayrıntılı daha iyibir final olsaydı.
  • Son 3 bölümle hayal kırıklığına uğradım. Key yapar demiştim. İlk bölümün çıkışını beklediğimi falan hatırlıyorum hatta. Beklentimi fazla yüksek tutmuşum herhalde. Angel Beats daha dolu dolu geçmişti en azından, her ne kadar hikayeyi toparlayamasalarda.
    Charlotte çok iyi değil, kötü de değil. 7/10 verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Great.Wave -- 27 Eylül 2015; 22:06:21 >
  • Bölüm sayısı 24 falan olsaydı daha sağlam bir şeyler çıkabilirdi bence. Hızlandırmak için senaryo kesilmiş sanki, bende böyle bir izlenim bıraktı.
  • Izledigim en iyi animelerdendi. Herkese tavsiye ediyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Animesi güzeldi hızlı bitirdiler mangasını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hedefilk4k

quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

final nasıldı? güzel bitirdilerse başlayacağım diziye.

Angel Beats'i izlemişsen nasıl bir sonu olduğunu az çok kestirebilirsin Charlotte'nin. Her zamanki gibi 1 sezonluk olayı 1 bölüme tıkıştırmışlar. Anime güzel ama bu 1 sezonda işi bitirelim dedikleri için hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

hah aradığım cevaptı, teşekkürler.
  • Çok iyi bir animeydi ama sonu çok çabuk geldi (2 bölümde bitirmeye çalıştılar) ve sonu pek iyi sayılmazdı.. Yani mutlu son değildi diyemem ama yinede.
  • İlk bölümü izledim hoşuma gitmedi. Birkaç bölüm sonra mı sarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

İlk bölümü izledim hoşuma gitmedi. Birkaç bölüm sonra mı sarıyor?

6. Bölüme kadar ana konuya giriş yapılmıyor. Ondan sonrası ise cidden efsane. Devam etmenizi tavsiye ederim.

• Charlotte cidden çok hoş bir anime. Opening de çok iyi. 6.bölüm de zamanı o kadar iyi kullanmışlar ki. Kesinlikle tavsiye ederim.

• 2.si gelir mi?

• LexonT kullanıcısına yanıt
    Açıklanan bir şey yok ama çıkacağını sanmıyorum,çok net bir finaldi çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uldyssian

Açıklanan bir şey yok ama çıkacağını sanmıyorum,çok net bir finaldi çünkü.

Naruto Fairy Tail gibi uzayabilecek bi animeyi neden bu kadar kısa yaptılar anlayamıyorum. Her şeyi mükemmeldi.

• LexonT kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen o kadar uzayabileceğini düşünmüyorum hocam,hani o son bölümdeki tüm olayları birer birer anlatsalar dahi Full Metal Alchemist:Brotherhood gibi 50-60 bölüm olurdu.Bence yerinde bitti.
  • 2015 yılını en azından animeler açısından bana sevdiren seriydi

Başlama sürecim biraz uzun sürmüştü önyargı yaptım biraz da

13 bölüme sığdırılabilecek en iyi senaryolardan birisine sahipti (En azından kendi senesi içerisinde )

Son sahnesini halen unutmam

Yuu hastanede kimseyi hatırlamadığında başında bekleyen Nao'ya bekleyip kimsin diye sorduğunda ''sevgilinim'' dediğinde sevinmiştim ama Yuu'nun gözüne olan oldu

Ayrıca kardeşi hakkında

Gerçekten ölümü çok beklenmedikti neyse ki sonradan kurtarabildi,gerçekten kısa çaplı şok yaşamıştım o sahnede

Openingi zaten efsaneydi hele ki ''0:47'den 1:01'e kadar olan kısım''

Ezberlemiştim zaten

O kadar çok hoşuma gidiyordu ki o ses tonu

• AMV'lerde gördüğüm bazı sahnelerden dolayı animedeki bazı onemli olaylari bilerek başlamıştım ama yine de baya güzeldi özellikle finali,o final sahnesini 5-6 kez izledim denk geldikce tekrar izlerim.MAL puanı 7,91 düşük bence böyle bir anime icin en az 8,4-5 olmalıydı. 9/10 puanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 3 Haziran 2019; 8:52:54 >
  • Güzel seriydi. Beğenmem diye düşünmüştüm ama zevkle izlemiştim zamanında. Öneririm herkese.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.