Şimdi Ara

Charlotte (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana da biraz öyle geldi ama yakıştırdığım ikili umarım araları daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

Ayumi yi kurtarma olayı çok hızlı ve kolay oldu. Peki ya Ayumi tekrar başka bir olaydan ölürse.Yani ölmek zorundaysa? Başka bir olay ise Yuu nun bu kadar yeteneğe sahip olması kolay bir şey olmasa gerek. Yuu ya birşeyler olabilir belki. Bir de bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sanki Nao, Yuu ya karşı biraz mesafeli eskisine göre (kapı önündeki konuşma)
    Daha 3 bölüm var herşeyin yolunda gitmesi suphelendiriyor insanı

Yeteneğinin dezavantajı zaten diğer yetenekleri alırken zayıflıklarını da alıyor. Ekstradan bir zayıflığı olduğunu sanmıyorum.

Bu arada Yuu, Nao'nun abisiyle şu müzikçi kadınla birlikte konuştuktan sonra birbiriyle araları iyi olmaya başlamıştı. Zamanda geri sıçrayınca hiç yaşanmadı o olay. Eski hallerine döndüler kısaca.

• Aynen onu biliyorum. O değil de bizim Yuu
    Ayumi yi kurtaracağı yerin okulun o katı olduğunu nereden biliyor da oraya saklanıyor

• quote:

Aynen onu biliyorum. O değil de bizim Yuu
    Ayumi yi kurtaracağı yerin okulun o katı olduğunu nereden biliyor da oraya saklanıyor

Şu jilet çeken çocuk eğer kurtulduysa ondan öğrenmiş olabilirler. Ya da düşük bir ihtimal kamera felan varsa ordan görmüş olabilirler. Ama hiçbirini görmediğimiz için o sahne biraz eksik çekilmiş bence. Önceden bir bilgilendirme yapılabilirdi nasıl öğrendiklerine dair.

• quote:

O olayda yıkılan taraf o kısımdı ordan biliyordur
    bence

• İlk 4 bölümü izledim iyi gidiyor bakalım neler olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 9 Eylül 2015; 2:24:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdim, bakalım dediğiniz kadar var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwoSuns

quote:

O olayda yıkılan taraf o kısımdı ordan biliyordur
    bence

Çok mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Bligzer

İndirdim, bakalım dediğiniz kadar var mı

Tuttuğunuz takımın şehri ile aynı isimde olması tesadüf mü. Tabii kide hayır bunlar hep Yuu'nun işi
  • Yine çok ilginç bir bölüm bekliyor bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: malperbaysal

quote:

Orijinalden alıntı: Bligzer

İndirdim, bakalım dediğiniz kadar var mı

Tuttuğunuz takımın şehri ile aynı isimde olması tesadüf mü. Tabii kide hayır bunlar hep Yuu'nun işi

Hiç aklıma gelmemişti

• Benim bir sorum olacaktı şimdi yuu time leap kullanıp geçmişe gitti ya o zaman daha abisiyle karşılaşmamıştı şimdi orda yuu nunda time leapi duruyormu yoksa yetenek siliniyor mu

• Sanıyorum duruyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uldyssian

Sanıyorum duruyor hocam.

Hani yuu nun abisi time leapi kullanınca geçmişteki çocuk haline dönüyor ya bende acaba bu olay steins gatedeki zaman yolculuğu mantığıylamı işliyor diye düşündüm

• Asıl merak ettiğim acaba abisinin de duracak mı yeteneği. Ayrıca stains gate ile burdaki olay farklı gibi orda geçmişe bilgi yollarken burda zamanı sarıyo geriye. (Muhalefet olma amacıyla söylemiyorum hani yanlış anlamayın )
  • quote:

Orijinalden alıntı: malperbaysal

Asıl merak ettiğim acaba abisinin de duracak mı yeteneği. Ayrıca stains gate ile burdaki olay farklı gibi orda geçmişe bilgi yollarken burda zamanı sarıyo geriye. (Muhalefet olma amacıyla söylemiyorum hani yanlış anlamayın )

Haklısın hocam mantık biraz farklıda sonuçta zaman geriye sarıldığı icin time leapi almadan önceki zamana döndü

• En son çıkan bölüm çok feciydi, yıkıldım resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 13 Eylül 2015; 1:56:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komple bitsin diye bekliyorum yorumlara göz ucuzla baktım, genel memnun gibi bu yüzden büyük beklentiyle başlayacağım umarım beklediğime değer.

• Yuu tek gözle aşırı cool bir karakter olacak gibi geliyor bana. Biraz daha psikopatlaşırsa çok hoş olur.

• 10.Bölümden sonra korktuğum başıma geldi. Hikaye çıkmaza girince hadi bir grup düşman yaratalım ve bizim çocuklara musallat edelim. Bir iki sevilen karakterin başına da birşeyler gelsin mantığı. Bu bölümü hiç sevmedim. O kadar çok saçma şeyler vardı ki hayret ettim. Bu bölümü uzunca eleştirmeyi planlıyordum ama vazgeçtim. Umarım son iki bölümde beni yanıltırlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.