Şimdi Ara

Charım askıda kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabah 9 gibi oyuna girdim biraz kastıktan sora çıktım oyundan ve şu an charima giremiyorum 1 saattir girmeye çalışıyorum sanırım char askıda kaldı nasil girebilirim tekrar charima?

• arkadaşlar yardim edebilecek kimse yokmu? siteden login olabiliyorum fakat oyuna girmeye çaliştiğimda dc ettirmemi istiyor confirm e basiyorum sürekli dc ettirmemi istiyor tekrar tekrar basiyorum ve sonunda ben dc yiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic-ron -- 24 Kasım 2007; 13:56:14 >
  • Şu anda server lar kapalı beklemekden başka care yok.
  • Oyuna hala giremedim hala askıda char deli olcam yaa bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yokmu??
  • Serverlar kapandığında account askıda kalabiliyor.
    Birde diyelim sadece B2 kapandı sende oyundayken dc oldun. Oyun açık olsa bile o server kapalı olduğundan gene giremezsin.
    Beklemekten başka çaren yok.
    Ne demişler ''Zaman herşeyin ilacıdır.''
  • ya benimdse char askıda kaldı dün gece kapattım oyunu sabah denedim girmio işe gittim geldim daha hala askıda aksama kadar askıdamı kalır yaa :(
  • benim pazar sabah 8 den beri böyle nolcak böyle yaw. yeni patch lemi düzelir. server restle düzelmezmi bu. ne zaman atarlar yoksa hergün atıyorlarmı off
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.