Yüzbaşı
12 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
windows 8.1 yüklü pc'm domaine bağlı. pc ye refresh yapsam domain den çıkarmıyım?
refresh uygulamalar kaldırılıyor, kaldırılan uygulamaların bir listesi masaüstünde bir html dosyasına kaydediliyor. Bunun yanında kişisel dökümanlarıma bişey olmuyor.

Merak ettiğim refresh olan makina domain'den çıkar mı?
günaydın.
izmitte gönül rahatlığıyla gidilebilinecek bir berber var mı? Şu ana kadar imaj kuaföre gidiyordum. Fakat son iki kesiminden memnun kalmadım.
8 dakikada traş diye kırpıp 5 ₺ alanlar ve AVM deki elit mekanlarda bir kesime 50 ₺ alanlar dışında güzel bir yer arıyorum.
Tavsiye edebileceğiniz yer var mı?
merhaba.

bir ay önce taşındık. klozetin rezervuarı su kaçırıyor. rezervuar gizli [duvar içinde] olduğundan dolayı nerden kaçırıyor bilmiyorum.
bu su kaçağı salondan da hissediliyor. ev sahibi ile konuştum. tamiratını yaptırıp ev kirasından düşeceğim.

fakat izmitte yabancı olduğum için fazla çevrem yok. tanıdığınız önerebileceğiniz sıhhi tesisat ustası var mı?
teknosa.com dan LG 47LB652 TV aldım. Kargo şirketine cumartesi getirin dememe rağmen bugün komşuya teslim ettiler.
Evi yeni kuruyoruz. Ev boyanacak ve boyandıktan sonra kullanacağız TV'yi.

Şimdi kurulum için LG servisini aramam gerekiyor sanırım. TV'yi servisin yanında mı açmak gerekiyor. Yoksa şimdi açıp bakabilir miyim.

Bir diğer konu teknosa.com da TV yanında akıllı kumanda hediyesi vardı. Bu kampanyadan yararlanan varsa kumanda TV kutusu içinde mi çıkıyor yoksa ayrı mı geliyor?
Iki uc gunlugune kasa gitmeyi planliyoruz. konaklama icin nereyi onerirsiniz. fiyati ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur.
http://www.yongnuostore.com dan alışveriş yapan oldu mu?
Güvenilir mi?
antayada yasiyorum.
bir ara arkadasim kaya tirmanisina goturmustu. iki gun kamp yaptik olyposta. cok zevk aldim o iki gun.
simdi o arkadasim baska sehirde okuyor ve gorusmuyoruz.
antalyada bu sporla ugrasan var mi aramizda.
bu spora baslamak istiyorum.
nerden nasil baslamaliyim.
Merhaba bisiklet almak istiyorum.
Şirkette bir kaç arkadaşım var, bisiklet sevdalısı onlardan birisine sordum bir kaç model söyledi.
Yalnız şimdi alma dedi.
Malüm yaz ayları, Antalya çok sıcak kullanılmazsın dedi. Bu işlerle ilgilenenler yaz aylarında almayı düşünmüyorsa daha ucuz olma ihtimali var mı bisiklerin. Sonuçta sezonu değil diye düşünüyorum.
Muhtemelen kurduğum mantık yanlış ama bir de size danışayım dedim.

Bu aralar bisiklet almak mantıklı mıdır?
25 yaşındayım.
Bilgisayar programlama mezunuyum. Bu senede DGS yi deneyeceğim. (Geçen yıl 293 puan almıştım)
Bir firmada veri giriş işinde çalışıyorum. Başlarda güzel geliyordu ama şu anda pek sevdiğim söylenemez.
Aynı firmanın İK departmanından teklif geldi. (Teklifi İK yönetmeni yaptı)

Şimdi karar vermem lazım. Ya risk almayıp pek sevmediğim bir işi yapacağım. Ne kadar daha yapabilirim bilmiyorum. Ya da risk alıp İK uzmanı olarak İK departmanında yeni bir kariyere atılacağım.

Hangisinin getirisi daha fazla olur.
SAPPHIRE 11179-09-20G HD 6870 1GB 416TL
http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=4223

XFX HD6870 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı 328 TL
http://www.vatanbilgisayar.com/xfx-hd-687a-zhfc-hd6870-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=58499

Sanırım ürünlerin bütün özellikleri aynı. Markaya o kadar fark vermeye değer mi. Daha önce hiç XFX kullanmadığım için önerilerinize ihtiyacım. var.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.454
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 31.989 (Bu ay: 199)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.