Şimdi Ara

Champion Tavsiye Ana Konu (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.690
Cevap
40
Favori
433.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: hellraisers

Beyler karma APC olarak nasıldır ? TR deki smurfe çekmeyi düşünüyorumda reworkten sonraki durumu nedir ? Support olarak oynamayacağım apc olarak oynayacağım

Ben bir kaç gün önce Lux-Karma ikileminde kaldım ama Lux aldım. Karma'ya rework geldi diye rağbet arttı ama pek bir olayı yok bence. Bana kalırsa Lux daha iyi hele Late Game'de Carry'e tek atmanın zevki hiç bir şeyde yok. 24 saniyede bir 1200 damage.
    Örnek olarak:

ap Eski bir resim sanırım homeguard yok?

Yok, yeni resim. Homeguard vs. almak için base'e dönesim yoktu. Bugün saat akşam 6'da falan yaptım bu maçı.

• Ya şimdi syndra kullanılmayan herolardan alışırsan oyun çevirebilecek bir damage sahip mid ağırlıklı oynadığımdan syndrayı alıp alışma devresinemi girsem yada zac alıp oda zor heroya benzıyor onu alıp oynamaya mı çalışssam zed filan demişsiniz zed filan tfde fazla göze çarpan hero değil wukong olabilirde istemiyorum nerdeyse tüm heroları oynadım zevkli olanları seçtiğimden zac ve syndra dedim :D
  • Beyler rene mi jayce mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben zed kha diana gibi tek komboda ad veya ap karakteri alabilen tf de alan skilleri olan takıma yararlı karakter oynamak istiyorum neler önerirsiniz.
  • Renekton-Rumble arasında kaldım.Sizin tavsiyeleriniz nedir ? Renekton daha tankımsı kasmak gerekiyor ve takımı tanklamaz lazım.Ben carry oynamaya alıştığımdan geriden girip dalmayı seviyorum.O yüzden Rumble daha yatkın geldi ama bilemedim işte
  • quote:

Renekton-Rumble arasında kaldım.Sizin tavsiyeleriniz nedir ? Renekton daha tankımsı kasmak gerekiyor ve takımı tanklamaz lazım.Ben carry oynamaya alıştığımdan geriden girip dalmayı seviyorum.O yüzden Rumble daha yatkın geldi ama bilemedim işte

Renekton ile Early'de çok agresif oynayıp killeri alman lazım yoksa Late'de çok güçsüz kalırsın. Gerçi ne olursa olsun Renekton taşımı taşıyabilecek kadar iyi değil ama Lane'de çok rahat. Rumble'ı ise counterlaması zor. Düşük eloda counterlayamazlar diye düşünüyorum. Mana sıkıntısıda yok oh mis. Ama yinede çok fazla bir şey diyemeyeceğim, bilen biri söylerse daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Renekton-Rumble arasında kaldım.Sizin tavsiyeleriniz nedir ? Renekton daha tankımsı kasmak gerekiyor ve takımı tanklamaz lazım.Ben carry oynamaya alıştığımdan geriden girip dalmayı seviyorum.O yüzden Rumble daha yatkın geldi ama bilemedim işte

Renekton ile Early'de çok agresif oynayıp killeri alman lazım yoksa Late'de çok güçsüz kalırsın. Gerçi ne olursa olsun Renekton taşımı taşıyabilecek kadar iyi değil ama Lane'de çok rahat. Rumble'ı ise counterlaması zor. Düşük eloda counterlayamazlar diye düşünüyorum. Mana sıkıntısıda yok oh mis. Ama yinede çok fazla bir şey diyemeyeceğim, bilen biri söylerse daha iyi olur.

Teşekkürler

• beyler başlayalı 2 hafta oldu 10 000 ip var.18 lwl im
    alistar, dr. mundo
    lux - nidalee birde miss fortuna arasından 2 tane şampiyon almak istiyorum.
    tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :smeago:

beyler başlayalı 2 hafta oldu 10 000 ip var.18 lwl im
    alistar, dr. mundo

20 ol hepsini rune harca kalan parayla lux al

• quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

quote:

alistar, dr. mundo

Kesinlikle katılıyorum. Runelerin değeri aldıktan sonra anlaşılıyor (Lux'un da )

• quote:

Orijinalden alıntı: SirCrocodile

quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

quote:

alistar, dr. mundo

Kesinlikle katılıyorum. Runelerin değeri aldıktan sonra anlaşılıyor (Lux'un da )

Lordlar kamarasına hoşgeldin azizim. İkimizin de temsil ettiği halk, suyu sevdiğinden şimdiden ısındım sana.

• Merhabalar 15 levelim genelde top lane oynuyorum. wukong,renekton arasında kaldım sizce hagisi?
  • şu an 10 lvlm bi hero almam doğrumu . ayrıca kha zix yada talon düşünüorm kolay kill alabilcek? hangisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben hep midde Syndra veya Kassadinle oynunyorum. Sizce hangisiyle devam etmeyelim tek karakter belirlemek istiyorum. Bu iki karakter arasında kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: myth.

Merhaba arkadaşlar ben hep midde Syndra veya Kassadinle oynunyorum. Sizce hangisiyle devam etmeyelim tek karakter belirlemek istiyorum. Bu iki karakter arasında kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum

sakin tek bir karakter ve tek bir lane belirleme main lanein olsun ama diger lanelerdede oynamayi ogren her lanede en az 4 sampiyonu oynamayi ogren bu sayede sorun yasamazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: READY2DIE

şu an 10 lvlm bi hero almam doğrumu . ayrıca kha zix yada talon düşünüorm kolay kill alabilcek? hangisi

Oyun kill almak üzerine kurulu değildir, ayrıca dil bilgisini önemseyerek yazı yazmanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Merhabalar 15 levelim genelde top lane oynuyorum. wukong,renekton arasında kaldım sizce hagisi?

İkisi de iyidir. Wukong takım için daha faydalı ultisi ile engage yapabiliyor. Renekton lanede daha etkili ve burst vurabiliyor.
  • quote:

şu an 10 lvlm bi hero almam doğrumu . ayrıca kha zix yada talon düşünüorm kolay kill alabilcek? hangisi

Olay kill almakta değildir.Öğreniceksin bunları zamanla.Kha zix alsen Talon nerflendi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnyMade

quote:

Olay kill almakta değildir.Öğreniceksin bunları zamanla.Kha zix alsen Talon nerflendi zaten.

Talon ne zaman nerf lendi kha zix daha mı iyi şu vaziyette
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GnyMade

quote:

Talon ne zaman nerf lendi kha zix daha mı iyi şu vaziyette

3 patch önce nerflendi, sağlam nerf yedi hemde. Pek kullanılmıyor artık. S3 başında midde kraldı.
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.