Şimdi Ara

Champion Tavsiye Ana Konu (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.691
Cevap
40
Favori
433.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ZAC'e yüzde yüz nerf gelecek beyler. Bence şimdiden almayın. O zıplamanın range'i öküz gibi. Baron'dan Red'e atlıyor lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

20 levelim 10.000 İP var ZAC alıyım mı beyler?

Alma, rune al. İlla alacaksan 1 hafta sonra 6300'e al.

kha almayı düşünüyorum
  • Beyler karma APC olarak nasıldır ? TR deki smurfe çekmeyi düşünüyorumda reworkten sonraki durumu nedir ? Support olarak oynamayacağım apc olarak oynayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheB0SS

quote:

Orijinalden alıntı: WestCoast.

Zed - Kha'Zix - Zac hangisini tercih etmeliyim

Benim şahsi fikrim kha veya zed, şimdi sana bunları uzun uzun anlatma gereği duymuyorum zaten herşey açık. Zac'a gelirsek onunda farklı bi havası var ama iyi diyemem

Zed alıcam karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

cho hakkinda ne dersiniz.Almayı düşünüyorum.Tf lerde zorluk çıkarıyo baya.

Nam nam nam diye true vuruyor canavar. Jungle, mid, top gidebilir. Sustain, silence, knock, slow, aoe, true dmg... Ne ararsan var. Cho candır kısaca. NDS var forumda, Chogath hayranıdır kendisi. O varken uzun uzun Chogath'ı anlatmak bana düşmez.

Anlatacak pek bir şey yok zıplatır sonra yersin apc olarak böyle ahri'yle oyun taşıdığınız gibi taşıyamazsınız; karşı carrye ulaşmak zordur, bütün damage'ı emersin, yavaştır hele leesin felan oynadıktan sonra "bu ne lan" dedirtir

tank olarak mükemmeldir çok fazla CC si var, büyük . Rahat jungle döner ( özellikle küçük kamplarda can doldurmak <3 ) E skilli gizli OP (irelia ile trade'e girip kazandıktan sonra kafada ampul yandı )

Ucuzdur, her hesapta kesinlikle olması lazım

Champion Tavsiye Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: hellraisers

Beyler karma APC olarak nasıldır ? TR deki smurfe çekmeyi düşünüyorumda reworkten sonraki durumu nedir ? Support olarak oynamayacağım apc olarak oynayacağım

Karma denemedim henüz. Ama s3te apclerin yaşadığı genel sıkıntılar onun içinde geçerli olacaktır. Fazla tutacağını sanmam. Ama belli de olmaz hani.
  • Bende 4600 ip kaldı şimdi biriktirip jungler olarak hecarim mi yoksa mid lane için oriannamı alıyım? kalan heroyu daha sonra rp çekip alıcam ama şuan orianna istiyorum
  • quote:

Beyler karma APC olarak nasıldır ? TR deki smurfe çekmeyi düşünüyorumda reworkten sonraki durumu nedir ? Support olarak oynamayacağım apc olarak oynayacağım

q damage i guzelde lux al keyfine bak derim yada nidalee her speari yerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Response-

Bende 4600 ip kaldı şimdi biriktirip jungler olarak hecarim mi yoksa mid lane için oriannamı alıyım? kalan heroyu daha sonra rp çekip alıcam ama şuan orianna istiyorum

Orianna zordur biraz. Bir de s3 ile Ori, Cassi gibi apcler pek tercih edilmiyor. Ama Hecarim jungle için en iyi tercihlerden biri şuan.
  • zac trehs diana syndra hecarim jayce zyra riven bu champlardan hangisi şuan daha viable cok garip bir soru oldu ama 6300 var farklı champları oynamayı sevıyorum bunlardan bırnı almak ıstıyorum farklı derken orianna zed elise draven gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

zac trehs diana syndra hecarim jayce zyra riven bu champlardan hangisi şuan daha viable cok garip bir soru oldu ama 6300 var farklı champları oynamayı sevıyorum bunlardan bırnı almak ıstıyorum farklı derken orianna zed elise draven gibi

Zac daha yeni, nerf yiyebilir. Biraz bekle Zac almak için. Tresh şuan en iyi supportlardan biri şu an için. Diana eskisi kadar olmasa da hala viable. Syndra oynayan oynuyor ama zor bir şampiyon diye düşünüyorum. Jayce her zaman iyidir. Zyra supp olarak iyi, mid için de viable. Riven viable.

Şuan en güçlü durumdakiler supp Tresh ve jungle Hecarim bence.
  • quote:

zac trehs diana syndra hecarim jayce zyra riven bu champlardan hangisi şuan daha viable cok garip bir soru oldu ama 6300 var farklı champları oynamayı sevıyorum bunlardan bırnı almak ıstıyorum farklı derken orianna zed elise draven gibi

hecarim.Jayce,riven eskisi kadsr kuvvetli gelmiyor cogu toplane direk warmog, sunfire aliyor senin bt,bc gibi itemleri once yapman gerek.Jayce yine iyidir.En viable iclerinde heca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Zac daha yeni, nerf yiyebilir. Biraz bekle Zac almak için. Tresh şuan en iyi supportlardan biri şu an için. Diana eskisi kadar olmasa da hala viable. Syndra oynayan oynuyor ama zor bir şampiyon diye düşünüyorum. Jayce her zaman iyidir. Zyra supp olarak iyi, mid için de viable. Riven viable.

aslında aklımda riven vardı bugun gun boyu lcs izledim hiç riven oynayan yok o yuzden pek emin olamıyorum jungle donmeyı de sevmedıgımden hecarimi sevmesemde şuan rankedda gorunca leave atıyorum okadar güçlü bi champ ama dediğim gibi jungle pek ilgim yok diana şuan bana yakın gelıyor 2-3 maçta dıana gordum lcs de bugun

• quote:

quote:

quote:

aslında aklımda riven vardı bugun gun boyu lcs izledim hiç riven oynayan yok o yuzden pek emin olamıyorum jungle donmeyı de sevmedıgımden hecarimi sevmesemde şuan rankedda gorunca leave atıyorum okadar güçlü bi champ ama dediğim gibi jungle pek ilgim yok diana şuan bana yakın gelıyor 2-3 maçta dıana gordum lcs de bugun

Riven zor durumda şuan. Ama pro player değiliz sonuçta, oynayabilirsin, hemen up diye düşünme turnuvada görmedin diye. Diana nerf-buff yedi bir sürü. Son durumu ne pek bilmiyorum ama mekaniği iyi bir şampiyon.

• beyler 6300 para oldu syndra veya zac düşünüyorum. 2 sinide açıklıyarak bunu almalısın dersenız sevınırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeLov1s

beyler 6300 para oldu syndra veya zac düşünüyorum. 2 sinide açıklıyarak bunu almalısın dersenız sevınırım...

Syndra mid gider oynaması zordur, Zac konusunda emin değilim ama sanırım jungle gidilecek. Zac nerf yiyebilir önümüzde ki günlerde. Yemeyedebilir. Ama ben Zac önerip sorumluluk almam. İstersen bir hafta bekle, Zac bedava olsun. Dene, beğenirsen alırsın.
  • quote:

Ben bir kaç gün önce Lux-Karma ikileminde kaldım ama Lux aldım. Karma'ya rework geldi diye rağbet arttı ama pek bir olayı yok bence. Bana kalırsa Lux daha iyi hele Late Game'de Carry'e tek atmanın zevki hiç bir şeyde yok. 24 saniyede bir 1200 damage.
    Örnek olarak:

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Ben bir kaç gün önce Lux-Karma ikileminde kaldım ama Lux aldım. Karma'ya rework geldi diye rağbet arttı ama pek bir olayı yok bence. Bana kalırsa Lux daha iyi hele Late Game'de Carry'e tek atmanın zevki hiç bir şeyde yok. 24 saniyede bir 1200 damage.
    Örnek olarak:

ap Eski bir resim sanırım homeguard yok?

• quote:

beyler 6300 para oldu syndra veya zac düşünüyorum. 2 sinide açıklıyarak bunu almalısın dersenız sevınırım...

2'sini de alma. Syndraya alışması çok zor. Zac nerf yiyecek. Önerilerim
    Support : Tresh-Nida
    Mid : Zed-Leblanc-Lux
    Adc : Caitlyn-Missfortune
    Top : Wukong-singed
    Jungle : Vi-Hecarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaquaries

quote:

2'sini de alma. Syndraya alışması çok zor. Zac nerf yiyecek. Önerilerim
    Support : Tresh-Nida
    Mid : Zed-Leblanc-Lux
    Adc : Caitlyn-Missfortune
    Top : Wukong-singed
    Jungle : Vi-Hecarim

support nida wtf ?
    adc ağırlıklı oynuyorum ve ne olursa olsun nıdayı support olarak yanımda istemem çünkü support değil
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.