Şimdi Ara

Cgnat olmayan servis sağlayıcılar hangileri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben netspeed kullanıyorum ve cgnat kullandığı için modemime uzaktan erişim sağlayamıyorum. Diğer servis sağlayıcılardan hangileri cgnat kullanmıyor? Türktelekom cgnat değil ama fiyatları uygun olmadığı için ona geçemem.

• Abi neden IPv6'ya geçilmiyor ben bilmiyorum. Geçilene kadar bu böyle devam edecek anlaşılan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benizakura

Abi neden IPv6'ya geçilmiyor ben bilmiyorum. Geçilene kadar bu böyle devam edecek anlaşılan.
    Türkiye’de mantık aramanın lüzumu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi kullaniyor ellerindeki ipv4 bittigi icin mecburen cikmanin tek yolu statik ip almak, ipv6'ya gecilmemesinin sebebi statik ip satmaya devam etmek ve ipv6'da sansur uygulamanin daha zor olmasi.
  • Şuan TT bölgesel olarak CGN kullanıyor. Bende yok mesela.

FixNET genel olarak CGN kullanmıyor. Ama hız düşümü yaşayanlar olmuş. Kendilerinden bilgi alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En tavsiye edilesi olanı elemişsiniz. Diğer türlü şans oranınız daha da düşüyor.
  • ttnette cgnat olmadığı büyük yalan. Sabit ip ücreti de 25 lira. cgnat istemiyorsanız cgnata girseniz bile müşteri hizmetini arayarak çıkmak istiyorsanız altyapı varsa kablonete geçin.
  • ttnet te cgnat var
  • quote:

Türktelekom cgnat değil ama fiyatları uygun olmadığı için ona geçemem.

TT'da diğerlerine göre CGNAT'ta olmanız daha düşük ihtimal. Sizin belirttiğiniz gibi yok diyemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 5 Eylül 2020; 1:45:37 >
  • Benim komşumda olmadığı için yok sandım , demekki bazı yerlerde uyguluyor.

• NT2L kullanıcısına yanıt
    Bunu değerlendireceğim

• Hepsinde var bazı bölgelerde firmaya göre olmayabiliyor ama CGN olmayan İSS kalmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.