Şimdi Ara

Cevap: Xsara mı Lantis mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abi acıkcası anlayamadım takdir mi ettiniz dalga mı geçtiniz 13lira derken ama ya benım bahtsızlıgım ya pazarlık yapamamam diyeyım 2000model lpg li doğan slx en kötüsü 11den aşşa bulamadım hyundai accent 1.5gls fln zaten 13ten basladı bunlar sahıbınden fiyatı değil araba pazarında gezdım ard arda 3 hafta sonu yok abi bulamadım satma derdim olmadan uzun süre binmek istediğim için xsara aldım anladım ki al satçı için uygun değil ama benım gibi ömrü siena r19 europa vb araclarda gecenler icin gercekten keyfli bir arac..suanki fiyatla lpg 2.84 100km de 22lira yakıyor.ısınana kadar benzını de 25krs yakıtı var.edirne sakarya arası 390 km 81tl lik gaz alıyorum uzun yol 110-130km arası gidiyorum gidiş fulleyip yola cıkıyorum adapazarına varınca fulluyorum sadece shellden alıyorum gazı sehir içi yakıtı da pek farklı değil o yuzden diorum bunun sütüne 20-25bin koymadıgım sürece 17-18binlik bir arac icin imkanı yok satmam..motor yagı degıscem yakın zamanda önere bilceğiniz bir yag olur mu yoksa farketmez git sanayıye onlar bilirmi dersiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.