Şimdi Ara

Cevap: Pioneer MVH-150UB mini inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende bu gün bu teypten aldım. 2007 Clio 3 HB aldım geçen hafta ve orijinal teybinden memnun değilim. Teybin montajını ben yapabilir miyim?direksiyon kumandasını bu teybe nasıl bağlarız ya da teyp montajı yapanlar bu işi becerebilir mi? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonder

Bende bu gün bu teypten aldım. 2007 Clio 3 HB aldım geçen hafta ve orijinal teybinden memnun değilim. Teybin montajını ben yapabilir miyim?direksiyon kumandasını bu teybe nasıl bağlarız ya da teyp montajı yapanlar bu işi becerebilir mi? Teşekkürler.

Teyp montajı kolay. Soketler standart zaten. Ama daha önce teyp takmadıysanız aracın göğüslüğüne zarar verme ihtimaliniz var. İnternetten video izleyip öyle girişin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Discursive

quote:

Orijinalden alıntı: bonder

Bende bu gün bu teypten aldım. 2007 Clio 3 HB aldım geçen hafta ve orijinal teybinden memnun değilim. Teybin montajını ben yapabilir miyim?direksiyon kumandasını bu teybe nasıl bağlarız ya da teyp montajı yapanlar bu işi becerebilir mi? Teşekkürler.

Teyp montajı kolay. Soketler standart zaten. Ama daha önce teyp takmadıysanız aracın göğüslüğüne zarar verme ihtimaliniz var. İnternetten video izleyip öyle girişin derim.

Cevap için teşekkürler, gözüm yemedi bir yere gidip taktıracağım sanırım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.