Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.579
Cevap
37
Favori
398.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: invisible

Araç donanımı nedir
    Concept Techno paket
  • quote:

Araç donanımı nedir
    Hocam 1 ay olmuş ben mesaj yazalı :) zaman çok hızlı akıyor valla. Diğer arcımızı sattık. kiaya binmeye başladı babam. İlk izlenimim güçlü motor fazla yakıt. Donanımları tam yazamayabilirim. 2017 tekno concept plus mıydı neydi. dizel otomatik. sunroof. farlar normal. analog klima. hız sabitleyici falan filan. geri görüş var birde ama 3 kere kullandım arabayı 3 üde geceydi gündüz nasıl görünüyor ekrandan onu bilemiyorum. multimedya sistemi çok hoşuma gitmedi. Bir radyo 4 farklı yolla değiştirilmemeli bence(direksiyondan, 3 farklı şekilde de multimedya sisteminden), her start-stop da ekranda kabul ediyor musun uyarısı çıkması çok gereksiz servise onun yazılımını güncelletmem gerekecek sanırım. Birde gösterge panelindeki yol bilgisayarı çok zayıf. O ne abi ya yakıştıramadım cidden. Konsol tasarımını beğendim ama orta ekran sürücüye çok çevrilmiş gibi. Vites önü telefon bölmesi çok hoş ve geniş olmuş. Dirseklik biraz ufak kalmış az daha uzun olabilir miş. Arka yolcular için fan çıkışları bu segmentte iyi düşünülmüş. Yan ve dikiz aynaları hayal kırıklığı. Genişlikleri yetersiz geldi. Ayrıca bu tarz bir arabada kararan dikiz aynası olmaması çok büyük eksiklik. Arka cam nedense çok aşırı buğu yapıyor ve geç çözülüyor onu anlamadım ama en büyük dert sürekli kendisi klimayı açıyor. Arabayı çalıştır sonra fana dokunur dokunmaz klimayı açıyor. Bu 65 yaş kullanıcısı olan babam için çok kötü zaten oraya bakmıyor öyle açık gidiyor. Benim aracım astra, ondada aynısını yapıyor motor soğukken fanı açarsan tak klima devrede ama ben alıştım bakalım babam ne yapacak. Genel görüşlerim bu yönde. yağmur ve far sensörlerine ve jantlara değinmedim zaten herkes biliyordur diye. Sağlıcakla.

• tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Dediğin tüm eksiklikler consept plus Donanımda mevcut
    Diğer donanımlar biraz yaban kalıyor düz araba oluyor araç.
    Sürüş modu çoğu kişi kullanmıyor ama ben seviyorum motor sesi duymak istediğimde alıyorum spor a.
    Kış ayları koltuk ısıtma büyük nimet.
    Dış kapı krom kaplama araça süs katıyor
    Kararan ayna ve kitlemeadae kapanan aynalar güzel özellikler.
    Tabi bütçe meselesi ben 2018 sıfır alacakken donanım yüzünden 2017 aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • invisible kullanıcısına yanıt
    Bende de 2017 Consept Plus var. Yakıt konusunda bilgim yok ama ivmelenme ve donanım konusunda çok memnunum. 2018 modellerde donanımdan epey kısmışlar. Sürüş modlarını sürekli kullanıyorum. Spor mod bambaşka bir olay. Koltuk ısıtma harika bir sistem. Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası olmazsa olmazım. Start - Stop yok. Olmaması daha iyi. Millet aracına her bininişinde sistemi kapatıyor. Yağmur sensörü lazım değil. Far sensörü bana yeter. Sis lambalarını kullanmıyorum bile, nasılsa gündüz ledleri var.

• quote:

Dediğin tüm eksiklikler consept plus Donanımda mevcut
    Diğer donanımlar biraz yaban kalıyor düz araba oluyor araç.
    Sürüş modu çoğu kişi kullanmıyor ama ben seviyorum motor sesi duymak istediğimde alıyorum spor a.
    Kış ayları koltuk ısıtma büyük nimet.
    Dış kapı krom kaplama araça süs katıyor
    Kararan ayna ve kitlemeadae kapanan aynalar güzel özellikler.
    Tabi bütçe meselesi ben 2018 sıfır alacakken donanım yüzünden 2017 aldım
    Hocam bizde sürüş modu yok?
    senin aldığın araç ya consept yada consept techno
    Sürüş modu vitesin solunda bir tuş. Sizin aracı bilmiyorum, var mı yok mu? Ama 2018 'lerde yok. Misal spor mod olmaması büyük eksiklik.

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    bro

birşey soracağım. Spor mod sürüş sonrası kontağı kapatınca ve ertesi açılışta spor mod da devam etmiyor ama eco da yapıyor. Sende de öyle mi bir denesene ? Sorun değilde merakımdan:)
    Eco konusunda haklısın, spor modu denemedim, unutmazsam yaparım.

Spor mod ile aracın kontağı k kapattım, bir süre sonra açtığımda spor mod da değildi. Eco mod da oluyor. Sanırım araç yüksek devirde çalışmasın mantığı var. Spor mod sürekli kullandığım bir sürüş tarzı değil. Zaten normal mod yeterli oluyor.

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    teşekkürler başkan. Dediğin gibi büyük ihtimal araç ısınmadan yormasını istemiyorlar. Ben merakımdan sordum problem birşey yok.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Dizel cerato alma arefesindeyim. Şu ilanı buldum ne düşünürsünüz. Fiyatı nasıl sizce

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-ilk-sahibinden-cerato-680541697/detay/

Araç 1 hafta önce komple boyanmış. Hatta 5 gün sonra pasta cila yapılacakmış boya sertleşmesini beklemişler. Boyattığım yere gidip sorabilirsin neden boyattımı temizlik amaçlı boyatmış. Hasar kaydı 1500 tl çıkıyor başka yok. 35.500 son diyor
  • Merhabalar,

2016 Kia Cerato bakıyorum. Fakat sağdan soldan, yedek parçasının ve servisinin diğer araçlara göre (Focus, Corolla, vb.) daha pahalı olduğu söyleniyor. Bu konuda bilgi alabilir miyim? Şİmdiden teşekkürler
  • merhaba. 2009 ile 2010 arası Sedan Cerato araştırıyorum. kullanan arkadaşlar varsa değerli yorumlarını beklerim.
    facebook ta bu aracı satanların çoğu araplar.o kadar çok araba ilanları var ki,şaşırdım.
  • 2011 var bende 6 ileri otomatik olanından, 2,5 yıldır kullanıyorum gayette memnunum,en basitinden 8 yaşındaki arabada en ufak trim sesi yok,içerde kullanılan malzeme tatmin edici ,trigeri zincir ,sonra şanzıman taş gibi tork konvertörlü,yakıt lpg ile ekonomik,uzun yolda olsun şehir içinde gayet sessiz ve konforlu yolculuk yapıyorsunuz ,kısaca bunları söyleyebilirim.

• Merhaba, 2016 cerato dct ile bende katıldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar mrb, kia cerato 2006 model 1.5 dizel 195bin kmde araç almayı düşünüyorum, ne dersiniz? Teşekkürler

• Merhabalar. Yeni 2017 concept plus aldım. Bu multimedia ayarlarını değiştirmek için şifreyi nereden öğreniyoruz.

• 2017 consept plus multimedya şifresini nasıl öğrenebiliriz..Fikri olan varmı..Teşekkürler..
  • Bu cerato lara ne oldu acep kia resmi sitesinde modellerdede yok bir bilgide yok bilgisi olan varmı arkadaşlar ülkeye gelmeyecek sanırım yeni cerato.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.