Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
37
Favori
398.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2017 model 107 binden 89'a düşüyorsa 2016 modeli 95 binden 76 bine düşecek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Güzel soru hocam. Ben çalışanı değilim sadece denk geldi söyledim. Yayınladıkları foto da ilk dediğin yazıyordu sadece.

• Geçen yaz consept plus otomatik için 81 bin tl fiyat almıştım. Çok fena uçmuş fiyatlar. 107 bin nedir ya, şaka gibi.
  • Arkadaşlar selam 2016 model için ne fiyat alınabiliyor şuan concept plus otomatik için.
  • Concept plus incelemesi cerato düşünenler için bilgilendirici

https://youtu.be/FVgZLmU_5vs

• Merhaba,

60.000 tl de modelli araba almak icin bakinirken bu,arabayi gordum. Youtube incelemelerini izledim, gayet memnun herkes. Bu fiyata en uygunu gibi.

Ancak bir kac sorum olacak size, cevaplayabilirseniz sevirim:

Bu araclara (2016 model) lpg takilabiliyormu? Ozel kitler degilde şu 1500-2000 tl lik olanlardan?

Birde yedek lastik incemi kalinmi? istetme yuvasi simit lpg icin uygunmudir diye merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykaraoglu -- 10 Mayıs 2017; 1:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaraoglu

Merhaba,

60.000 tl de modelli araba almak icin bakinirken bu,arabayi gordum. Youtube incelemelerini izledim, gayet memnun herkes. Bu fiyata en uygunu gibi.

Ancak bir kac sorum olacak size, cevaplayabilirseniz sevirim:

Bu araclara (2016 model) lpg takilabiliyormu? Ozel kitler degilde şu 1500-2000 tl lik olanlardan?

Birde yedek lastik incemi kalinmi? istetme yuvasi simit lpg icin uygunmudir diye merak ettim.

1.6 mpi motor var lpg takılıyor şase elentra ile aynı

• Merhaba arkadaşlar, 2016 model 0 kia cerato alacağız. balık sırtı serviste biraz pahalı geldi gereksiz olarak. aliexpressten veya başka bir siteden bulabilir miyim bunu? zaten anten işlevini kullanmayacağız diye biliyorum.
  • Arkadaşlar merhaba,

Aracım, 2013 model accent blue 1.6 crdi otomatik ve model yükseltmek istiyorum. Bütçem 1.6 mpi otomatik vites için uygun ancak dizel motorun yakıt performansına alıştığımdan ötürü benzinli motor yakıt performansı hakkında soru işaretlerim mevcut. Benzinli olarak alıp sonrasında lpg taktırmayı düşünüyorum. LPG olarak hangi marka modeli öneriyorsunuz. Ortalama maliyeti hangi düzeyde oluyor. Ayrıca istanbul veya şehir içi/şehir dışı kaç litre yaktığı bilgisini paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Dün itibariyle 2006 model CRDI 1.5 Advance donanımlı araç alarak bende kia kullanıcıları arasına katıldım. Aracımda 8000 tl gibi bir hasar kaydı var o yüzden baya uyguna geldi. Aldığım arkadaş da sağolsun dürüst biriydi expertizde dediğinin dışında bişey çıkmadı maşallahı var tık ses çıkarmadan ankaradan istanbula 80 Tl mazot la geldim. Motor performansı, donanımı vs çok iyi fakat eski sahibi peridyotik bakımını geciktirmiş, hemde baya geciktirmiş şimdi fazla da yol yapmadan bir bakıma sokmak istiyorum ama bütcemin dibine indiğim için de çok para vermek istemiyorum şin gerçeği. Sizler peridyotik bakım için ne kadar ödüyorsunuz ve İstanbul anadolu yakasında uygun bir yer bana önerebilirmisiniz. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayaserkan -- 4 Ağustos 2017; 22:25:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayaserkan

Arkadaşlar merhaba.
    Dün itibariyle 2006 model CRDI 1.5 Advance donanımlı araç alarak bende kia kullanıcıları arasına katıldım. Aracımda 8000 tl gibi bir hasar kaydı var o yüzden baya uyguna geldi. Aldığım arkadaş da sağolsun dürüst biriydi expertizde dediğinin dışında bişey çıkmadı maşallahı var tık ses çıkarmadan ankaradan istanbula 80 Tl mazot la geldim. Motor performansı, donanımı vs çok iyi fakat eski sahibi peridyotik bakımını geciktirmiş, hemde baya geciktirmiş şimdi fazla da yol yapmadan bir bakıma sokmak istiyorum ama bütcemin dibine indiğim için de çok para vermek istemiyorum şin gerçeği. Sizler peridyotik bakım için ne kadar ödüyorsunuz ve İstanbul anadolu yakasında uygun bir yer bana önerebilirmisiniz. Teşekkürler.

kartal oto sanayide . Durak otomotive götür. Arkadaşlar eski kia yetkili servis ustaları. Temiz güvenlirler. işininde ustasıdırlar.

• 2008 benzinli tiptronik ceratonun yokuşlarda geri kaçırması normalmidir.Aynı araca sahip arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Yeni ceratoda anahtarla cam kapama yok mu?

• NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    Yok

• Cümleten selamlar arkadaşlar. Sanırım forum biraz ölü. ama yinede sormak istiyorum. 2018 model 0km cerato prestige düşünüyoruz. fiyat 111bin ile 115 arasında farklı değişiyor yani bayiden bayiye. Yorumlarınız nedir beni biraz aydınlatabilir misiniz? memnun musunuz genel olarak?
  • tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    2017 modeli full

2016 7 inç ekran ve köpek balığı anten yok

2018 koltuk ısıtma yok, Manuel klima, değişken sürüş modu yok, kapı dışı krom çerçeve yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

2017 modeli full

2016 7 inç ekran ve köpek balığı anten yok

2018 koltuk ısıtma yok, Manuel klima, değişken sürüş modu yok, kapı dışı krom çerçeve yok
    Teşekkürler hocam ama siz mesaj atmadan 4 gün önce 2. el 2017 model 3bin km de aldım bitane. Hızlı olduinş memnun kalırım.
    Hayırlı olsun, iyi bir karar vermişsiniz. Allah kaza bela vermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Hayırlı olsun, iyi bir karar vermişsiniz. Allah kaza bela vermesin.
    Amin teşekkür ederim. Yalnız daha kendi aracımızı satmadığımızdan trafik sigortası ve kasko aktarmalarını yapamadık. Araç 20 gündür garajda yatıyor :( yakıt tüketimi reelde nasıl yorumlarınızı alabilir miyim?
    Araç donanımı nedir
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.