Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
37
Favori
398.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://m.n11.com/kia-cerato-4d-havuzlu-paspas-2013-uzeri-akalite-P97280353

Linkdeki paspas takımını aldım araca birebir uyumlu. Paspasın altında hyundai elantra yazıyor ama yeni cerato ile bire bir uyumlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.n11.com/kia-yeni-cerato-hali-bagaj-havuzu-2016-model-P121920652

Ayrıca bagaj havuzu düşünen arkadaşlar varsa bu ürünü tavsiye ederim kaliteli ve 100 % uyumlu bir ürün

• mrb arkadaşlar 2008 1,6 ex dizel cerato ile aranıza bende katıldım
    ama küçük diye nitelendirdiğim iki sorunum var ve neden oldugunu çözemedim bir türlü

1, bazen debriyaj çok sertleşiyor ve 1 2 3 vites geçişlerinde sorun yaşıyorum ve debriyajı pompalama yaptığımda kendiliğinden düzeliyor
    2, araç soğuk iken ilk çalıştırdığımda çok aşırı duman atıyor yaklaşık 35 40 sn kadar gören sanki yanıyo sanıyor ve gaz verdiğimde kesiliyor
    yardımcı olabilecek arkadaş varsa şimdiden tşk ederim
  • merhaba :

2011 1.6 gls concept 6 vites manuel aracı bir aydır kullanıyorum.Satmak için almıştım ama_gerçekten satmaktan vazgeçeceğim! korkuyorum.

sis farı.17''jant.far sensörü.dijital klima.

sunroof.kararan dikiz aynası vs... kullanımı çok rahat gerçekten.simit lpg bulunmakta ve bagajı benim hb rionun 5 katı:)))

• ahmeri kullanıcısına yanıt
    Bende de 2010 consept var. Ben yeni kasa Ceed bekliyorum. 5 yıl sonra araçlarda mekanik sorun başlıyor. En iyisi 5 senede bir araç değiştirmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Maşallah demeyi unutmayın ama

Şu sisin üstündeki hava ızgaraları yol tutuşa etkisi var mı yoksa sadece görüntü diye mi koymuşlar?

• 2006 ceratom var saç yanı demır jant arıyorum arkadaşlardan rıcam hurdaya atıp degerlendırecegınıze
    yenı çelık jantlarla degıstırmeyı düşünenler ucreti Degeri karşılığında Satın almak ıstıyorum elınde olan veya Çelık Jantla degıstırmek ısteyenler Arasın 4 x 114.3 6j yanılmıyorsam jant olculerı boyle galıba Şimdıden Tesekkur Edıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lagetti -- 25 Ocak 2017; 14:2:25 >
  • kasarcik kullanıcısına yanıt
    sa arkadaşlar geçen hafta 2010 model 1.6 benzinli tüplü kia coreto aldım bunların şehir içi yakıt tüketii nedir 50tl ile 170km yol yapıyorum normalmidir
  • sa arkadaşlar geçen hafta 2010 model 1.6 benzinli tüplü kia coreto aldım bunların şehir içi yakıt tüketii nedir 50tl ile 170km yol yapıyorum normalmidir
  • sa arkadaşlar geçen hafta 2010 model 1.6 benzinli tüplü kia coreto aldım bunların şehir içi yakıt tüketii nedir 50tl ile 170km yol yapıyorum normalmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinaroo

sa arkadaşlar geçen hafta 2010 model 1.6 benzinli tüplü kia coreto aldım bunların şehir içi yakıt tüketii nedir 50tl ile 170km yol yapıyorum normalmidir

Düz viteslimi?Hayırlı olsun,bende dün 2011. 6 ileri otomatik olanını aldım,sizin yakıt normal gbi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lagetti

2006 ceratom var saç yanı demır jant arıyorum arkadaşlardan rıcam hurdaya atıp degerlendırecegınıze
    yenı çelık jantlarla degıstırmeyı düşünenler ucreti Degeri karşılığında Satın almak ıstıyorum elınde olan veya Çelık Jantla degıstırmek ısteyenler Arasın 4 x 114.3 6j yanılmıyorsam jant olculerı boyle galıba Şimdıden Tesekkur Edıyorum.

Hocam sahibinden.com a baktın mı? Orada çoğu marka ve modele var.
  • aabidinnakka A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar cerato fiyatlarında anormal bir zam mı oldu yoksa kia web sayfasında bir hata mı var? 2017 model fiyatları elantrayı 15-20 bine kadar geçmiş, şaka gibi. Sanki adamlar araçlarını satmak istemiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aabidinnakka -- 26 Ocak 2017; 9:42:39 >
    navigasyonlu büyük ekranlı teyp geldi ondan :) direk 10 kağıt :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

navigasyonlu büyük ekranlı teyp geldi ondan :) direk 10 kağıt :D

Olabilir hocam :)
  • Arkadaşlar merhaba bugün 2006 1.5crdi ex advance donanım ceratoyu aldım aracın yapılması gereken birkaç sorun var yardımcı olursanız cok sevinirim

1.sag ve sol on kapıda alt kapı aydinlatmasi far kapağı düşmüş bunu nerden bulabilirim

2.direksiyonun boyası çıkmış bunu neresi boyayabilir daha önce yaptıran var mi

3**** calan orijinal teyp üzerinde aux yazıyor ama girişini bulamadım nerede?

4.yol bilgisayarında ortalama yakıt tüketimi yazmıyor mu?

Ankara bu konularda bana yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim hemde tanışmış oluruz

merak ettiğim ana gösterge digital mi oldu geldiği gibi didip bakıcam :) Çünkü orjinalinde ana benzin ısı göstergesi digital.
  • humerus76 H kullanıcısına yanıt
    2011 cerato sahibiyim ; aracım 100 bin km ye geldi değiştireyim diyorum ve daha düşük km olan aynı model araca bakıyorum
    çok çok memnunutm , lpg landiranzo takılı 76 tl ye fulluyorum şehir içi 380 km ye kadar gidiyor

kesinlikle yakıtı koklayan bir araç ayrıca beygiri yüksek 126 beygir olması nedeni ile sol şeritte sellektör yapıyorsun otobanda @humerus76
  • ahmeri kullanıcısına yanıt
    MERHABA ;

FORMDA DOLAŞIRKEN BENİMLE AYNI DÜŞÜNEN BİRİNE RASTLAMAK GÜZEL , ARACIMIN YAKITINI VE GÜCÜNÜ BENİMSEDİKTEN SONRA İNANIN ZOR GELECEK AYRILMAK
  • Samsun Asal Plaza Kia Cerato da 19 bin lira indirim varmış Mart ayına özel. Consept Plus paketi 107. 900 yerin 89.500 almak isteyenlerin kaçırmaması gerekir bence.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.