Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    karti kapatmak icin taksitleri onceden odemeye gerek yok diye biliyorum
  • Cepteteb kredi kartında aidat varmı kimi var yazmış kimisi yok yazmış.
  • Merhaba arkadaşlar ben defacto'dan bir alışveriş yaptım tek çekim ödedim mobil uygulamadan hesabıma girdiğimde 6 taksit olarak yansıtılmış benim haberim yoktu bundan nasıl oluyor böyle bir şey
    Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 18 Haziran 2020; 8:56:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demin ihtiyaç kredisine başvurdum. Ne zaman sonuçlanır? Daha önce Cepteteb ihtiyaç kredisi kullanan var mı aranızda?
  • Wakanda W kullanıcısına yanıt
    İlk 50bin kart sahibini aidattan muaf tuttular. Mayıs 2017'de bitmis olmasi lazim ilk 50binin. O günden beri aidati var ama genelde 2 fatura ödeme talimatina kaldirildigini soyluyorlar onceki sayfalarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Dogs

İlk 50bin kart sahibini aidattan muaf tuttular. Mayıs 2017'de bitmis olmasi lazim ilk 50binin. O günden beri aidati var ama genelde 2 fatura ödeme talimatina kaldirildigini soyluyorlar onceki sayfalarda
    Teşekkürler hocam. İki fatura talimatı veririm sorun değilde aidat mevzusu çok belirsiz duruyor.
  • Arkadaşlar konu içerisinde aradım buladım. Bir başkası TEB şubelerinden benim CEPTETEB hesabıma para yatırabiliyor mu? Yatırabiliyorsa ne kadar masraf çıkıyor?
  • den D kullanıcısına yanıt
    Bildiğiniz banka hesabınız olduğundan tabii ki yapılabilir. 0-1000 TL için 2.5 TL, 50.000 TL’ye kadar 5 TL ve 50000,01 TL üzeri için 50 TL masraf alınıyor. Başka bankadan EFT de yapılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb kredi kartı garanti bbva'nın bonus özelliğine mi sahip? Bonus bonus yazıyor her yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 2 Ağustos 2021; 11:37:39 >
  • en para kullanıyorum sizce marifetli hesaba geçmelimiyim bana artısı ne olur

• Arkadaşlar cepteteb kredi kartı bilgilendirmesi geldi. 16.000 limitli. Yalnız şöyle bir durum var. Bu kredi kartında aidat var mı ?

• Değerli dostlar yeğenime üniversiteb için başvuru yapmıştık cebteteb'de üniversiteb olarak gözüküyor ama kurye düz teb bonus getirdi kart numarası falan aynı. Bir yanlışlık mı var yoksa uygulama mı böyle?

• Uuzun bir aradan sonra kartı kullandım.

kapanmasın diye. 3e bölmüş harcamamı. :)

• Para transferinden ücret almaya başlamışlar. Yuh artık, nerede kaldı masrafsız bankacılık?

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Cepteteb hesabından gönderince benden hâla kesinti yapmıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Marifetli hesaptan para çektim 3500 TL limit diye 11tl mi ne ücret kesmiş limitmi değişti yoksa 1000de çeksem para kesecekmi bilen varmı.

• ben üniversite zamanında aldım 2009 üniversitesi teb , halen devam ediyor aidat yok ama kampanya bitti ya, Garanti bonus'a geçtim aidat var deniyeceğim ama teb 'i kapatıp kapatmama konusunda kararsızım

• Fast track kampanyasını fiilen bitirmiş gibi. İstediği koşullarım önceden 1 tanesini sağlamak yeterli iken ikiye çıkarmış. 50000 tl para bulundurmayı sağladım hadi ikinci olarak 5000 tl kart ekstresi yada kredi çekmiş olmayı koşul olarak sunmuşlar.
    Kredi kartım yok kredi mi çekeyim illaki. Sırf bu kampanya için paramın birazını burada tutuyordum vadesi dolar dolmaz taşıyacağım.

• Teb den eksik belge var gibisinden bir mesaj geldi, ben yıllardır müşterisiyim şaşırdım açıkçası. Var mı böyle mesaj alan.

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

• Ege.. kullanıcısına yanıt

Aynısı bana da geldi, yıllar sonra mı ortaya çıkmış belge eksikliği dertleri neyse. İlk 50 binin içindeyim kart ücreti vermedik amaçları bu mu acaba dedirtiyor.

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.