Şimdi Ara

CepteTeb Hesap(Debit) Kart İle İlk 60 TL Alışverişe 30 TL iade (Sms Müşterileri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
5
Favori
2.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, bügün bana cepteteb hesap kartı ile 1-31 mayıs tarihleri arasında ilk alışverişe en fazla 30 tl indirim geldi. Yani 60 liralik ürün aldığınızda 30 Tl indirim kazanacaksınız. Sadece sms gelen müşterilere özel diyor ama şansınızı deneyin. KAZAN1 >> 4616

Edit: GittiGidiyor ile kombo yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nako8 -- 2 Mayıs 2018; 23:29:56 >

• TEBRIKLER! KAMPANYA TALEBINIZ ALINMISTIR.INDIRIMLER 06 HAZIRAN 2018 TARIHINDE YANSIYACAKTIR. KEYIFLI ALISVERISLER DILERIZ. B002

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de gönderdim bana da geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onay geldi ama büyük ihtimalle kişiye özel olduğu için yatmaz

• İnternet mı yoksa mağaza da olur mu

• Sms gönderdim bana da tebrikler dedi ama riske girmeyeceğim. Konu sahibine teşekkürler.
  • Sms i nereye gonderiyorduk hani o uzun numara neydi

• 100 e 20 geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: robot216

Sms i nereye gonderiyorduk hani o uzun numara neydi
    0532 752 4616. Buldum

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Her ikiside olur sms te herhangi bir sınırlama yoktu. Sadece ilk alışveriş kıstası var en fazla da 30 Tl deniyor. Sms kişiye özel gelirse oluyor onu da göz önünde bulundurun ama teb genelde gönderiyor.
  • Kampanya detayları yarın belli olacakmış, hani Teb pos cihazı zorunluluğu varmı, internet ödemeleri geçiyormu vs..

• Mesaj gelmeyenler olarak bizde faydalanabilecek miyiz banada onay mesajı geldi bir geçerliliği var mı bunun ?
  • Birisi CEPTETEB de tanımlı olmayan bir cep telefonu numarasından deneme amaçlı kazan yazıp gönderirse gerçeği öğrenmiş oluruz. Öyle bir mesaja da tebrikler diye cevap gelirse o zaman kampanyanın geçerliliği olmadığı kesinleşir.

• başvurduk tebriklek mesajı geldi bakalım yerimizi alalım.
  • sms gelmediyse atıp onay mesajı gelse bile iade yatmaz geçen kampanyada denendi onaylandı

• Bana 100/10 geldi. Aslında geçen ay aldım kartı fakat nisanda Gittigidiyordan harcama yaptım bu ay 30 tl gelecek sanırım o yüzden bana 10 tl ile sınırlı tuttular. Canlı yazışmadan sordum bu ay GG 30 + 10 birleşir mi diye birleşmez diye cevap geldi. Katılım sms i ücretliymiş doğru mu?
  • kartı aktif kullananlara neden birşey vermiyorlar
  • Sms gelmediyse yatmıyor. Boş yere harcama yapmayın. Tebde yatmıyor, ben denemiştim.

• Aylardır alışveriş yapılmayan karta hiç böyle sms gelmedi içinde para olan karta 2ay önce geliyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bilgilendirme sms i gelmedi ama kampanyaya katıldım.

Geçen 2 ay da 20+20 şeklinde iade aldım.

GG den çek bekliyorum.
    Gelir gelmez comboyu yapıştırıcam :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.