Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: osefer Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.694
Cevap
329
Favori
653.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altmisbirbucuk

Anladım teşekkür ederim. Türkiye'de bulunan ve en sevdiğim banka olan İş Bankasının gerçekten dijital dünyanın gerisinde kalmasına üzülüyorum açıkçası. Belki ileride artık...
    işbank kampanya konusunda çok kötü bir yemek sepeti kampanyası yaptı sanki kimse yararlanamsın diye dizayn etmiş.saçma sapan maximum diye uygulama yapmış sırf millete zorluk olsun diye.tebin kitapyurdu kampanyası yine eski yemeksepeti kampanyası efsaneydi.
    gerçi teb de duruldu.bu ay 0 tl geldi ekstrem hiç kampanya yok.
  • Arkadaşlar kredi kartını alalı bir ay olmamışken 95 lira aidat yansıtmışlar saçmalıktan başka bişey değil bankaya gidip görüşücem.
  • ultraghost U kullanıcısına yanıt
    Evet diger bankalar 1 sene sonra ucret yansitirken teb 1 ay sonra yansitiyor.Musteri hizmetlerini arayin 2 otomatik talimata tamamini,hicbir sey yapmadan yarisini iade ediyolar
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    İçimden geçeni kelimelere dökmüşsünüz:)
  • Eger cepteteb kapanirsa kredi kartlari iptal mi olur yoksa teb klasik mi verirler
  • Eğer cepteteb kapanırsa nuvo gibi olursa sonu, muhtemelen kartlar iptal edilmez ama teb adı altında toplanır. İlk yenilemenizde de kartın tipini değiştirip gönderirler. Ama şuan gerçekten yolun oraya doğru gittiğini hissediyorum.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Bisu uygulamada sepette teb %50 indirim yılsonuna kadar uzatıldı yazıyordu. Ay sonuna doğru kampanyayı guncellerler belki
  • clxa C kullanıcısına yanıt
    Ben göremedim BiSU uygulamasında öyle bişey.
    31 mart son gözüküyor. İnşallah uzar. Yaz geliyor daha çok su içiliyor.
  • BiSU uygulamasında 31 Mart olarak gözüküyor hala. Umarım yıl sonuna kadar güncellenir arkadaşlar. Elle tutulur kampanya kalmadı/kalmayacak gibi görünüyor. Bakalım ne olacak.
  • Cepteteb de gidici
  • Yeni siyah kart tasarımı çok şekil. Bence kapanacaksa olsa böyle işlere girişmezlerdi.
  • Arkadaşlar kart aidatını nakit olarak nasıl alabilirim ? Söyleyince yokuşa sürmeden iade ediyorlar mı ? Puanla falan uğraşmak istemiyorum.
  • AphzL kullanıcısına yanıt
    Hangi tasarım hocam görsel varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckr2424

Arkadaşlar kart aidatını nakit olarak nasıl alabilirim ? Söyleyince yokuşa sürmeden iade ediyorlar mı ? Puanla falan uğraşmak istemiyorum.
    Ana kartıma hiç aidat yansıtılmadı ancak ek kart çıkarttım, bu kart için aidat yansıtmışlar. Uygulama üzerinden şikayet mesajı yazdım, 5-6 gün sonra + bakiye olarak iade edilmişti ek kart için kesilen ücret. Yani sanki hiç aidat alınmamış gibi oldu. Hiç uğraşmamış oldum :) 1 ay önce oldu.
  • Merhabalar,
    İlk 50.000 müşteriden olduğum için aidat ödemiyorum.
    Zamanında sırf Spotify kampanyası için açtırdım.
    Şimdi bütün otomatik ödemelerimi cepteteb'ten yapıyorum ve tasarruflarımı cepteteb'te biriktiriyorum.
    Geçen gün kredi kartını kapattırayım dedim ama zaten size hiç bir zararı yok bizim kartın dedi müş. hiz. ben de kapattırmadım.
    Ama sanki bu aralar hiç işe yarar kampanya olmuyor...
  • Banka karları çok düştü özellikle kredi kartları için... Bakmayın diğer yerlerden kar ettiklerine..

Programların ayakta kalması için ya mevduat getiren yada da dolaylı faiz kazandıran süreçler ile kurgulanması gerekiyor.

Eski Teb çalışanıyım ve Ceptetebi çok iyi bilirim emin olun kapanması gibi bir durum yok

Yeni Havalimanı Fast Track ve Buggy güzel bir özellik olacak paralelde yaza doğru kampanyalar artar:)(

bu arada bu sayfayı çok iyi takip ederler haberiniz olsun

• Ekara7Tepe kullanıcısına yanıt
    piyasa koşullarından bağımsız yazınızı okudum. kar etme kısmı doğru. ancak faizlerin , dövizin vb. araçların belirsizliği , diğer belirttiğiniz koşulları yok ediyor. yaza doğru da bunun düzelmesini gösteren bir ön gelişme belirtisi yok. böyle gider gibi görünüyor. tabi daha kötüsü de başlayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

Banka karları çok düştü özellikle kredi kartları için... Bakmayın diğer yerlerden kar ettiklerine..

Programların ayakta kalması için ya mevduat getiren yada da dolaylı faiz kazandıran süreçler ile kurgulanması gerekiyor.

Eski Teb çalışanıyım ve Ceptetebi çok iyi bilirim emin olun kapanması gibi bir durum yok

Yeni Havalimanı Fast Track ve Buggy güzel bir özellik olacak paralelde yaza doğru kampanyalar artar:)(

bu arada bu sayfayı çok iyi takip ederler haberiniz olsun
    Bikaç sene önceki gibi uçak bileti alındığında 100 tl iade kampanyası yapsa da eski köklerine geri dönse..

• quote:

Orijinalden alıntı: Güren

Merhabalar,
    İlk 50.000 müşteriden olduğum için aidat ödemiyorum.
    Zamanında sırf Spotify kampanyası için açtırdım.
    Şimdi bütün otomatik ödemelerimi cepteteb'ten yapıyorum ve tasarruflarımı cepteteb'te biriktiriyorum.
    Geçen gün kredi kartını kapattırayım dedim ama zaten size hiç bir zararı yok bizim kartın dedi müş. hiz. ben de kapattırmadım.
    Ama sanki bu aralar hiç işe yarar kampanya olmuyor...
    harcama sözüne bonus veriyor hocam. 1 yıl boyunca her ay 250tl harcarsanız 25tl bonus, 750tl harcama sözü verirseniz 85tl bonus veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

harcama sözüne bonus veriyor hocam. 1 yıl boyunca her ay 250tl harcarsanız 25tl bonus, 750tl harcama sözü verirseniz 85tl bonus veriyor.

Alıntıları Göster
    ilgiliz için teşekkürler hocam.
    Yani 250x12=3000 TL. ben her ay 250tl harcadıktan sonra (ki bu tek seferde 3.000TL harcamaktan çoooook daha zor) onun vereceği 25TL bonusu ne yapayım (:
    Mesela dese ki bu hafta sonu elektronikte %1 ekstra bonus, bu kampanyadan onlarca kez faydalı olur.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.