Şimdi Ara

cepaile beleş msj sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben ve grubumdaki kişinin 0 kontörü varken msj gönderemedik,aynı anda msj süresi bitti.Aktif kullanma süresine daha vardı,0 kontör varken bedava msj atma süreside aktif kullanma süresinden önce bitiyodu bunuda biliyorum.Msj hakkımı geri almak için kontör yükledim aynı şekilde karşımdakide yükledi msj falan attık ve telsim 10 msjda 24 kontör yedi ve hala sorun devam ediyo,böyle bi sorunla karşılaşan var mı arkadaşlar ?

• aynı sorun benim cepaile gurubumdada var kontürler düşüyor müşteri hizmetleride ilgili debartmana ismini bildircez diyor 48 saat içinde geri dönceklermiş
  • bende mail attım bu sorunla ilgili mail ama cvp gelmedi beklemekteyim:)bidee öğrencii oluncaa manyak koyuyoo beee
  • yaw arkadaslar bu gun benım ıkı adet aile hattımdan dun yuz kontur yuklemıştım en son 60 kalmıstı konusmadan sonra diğer hattan sürekli kontur düşmeye basladı mesajlarda kontur gştmeye basladı beşer onar kontur gitti en son 10 kontur de kaldı kendi hattımdan ise 20 kontur vardı tek bir yere çağrı attım attıktan sonra baktım kontur koskoca 0 olmus kafayı yedim resmen soydular bizi yaw bir gunde yuz kontur bitti :( bnen sinirden geberdim müsteri hizmetlerini aradım genel bi sorun var dıyor konturleri iade edin yasal yollara basvuracagım falan dedim oda 48 saat içinde dönüs yapıcaz dediler bekliyoruz bakalım 4 adet hattım var hepsini kapatıcam diyince biraz ilgi buyudu hemen mesaj geldi hesabınızdan kontur düşme olayı vs işte işleme alındı en yakın zamanda dönüş dediler bekliyos bakalım nolcak :( ban ban ban telsime
  • böylee saçmalık mı olurr yaa indirimli diye alıyoruz zaten bu hattı biz bidee indirimlii diyee güvenerek msjlarımızı atıyoruz konuşuyoruz falan bi bakıyoruz kontör bitmiş bu ne saçmalaıktır,hata onların eğer müşteriye biraz saygıları varsaa kontörüü geri vermeleri lazım.telsime
  • herkese böyle olmuş sanırım benim arkadaşa da aynısı olmuş saçmalık yaa bilerek yapıyordur bunlar
  • Yaklaşık 1 seneden fazladır cep aile kullanıyorum ve böyle kendi kendine kontör düşmesi gibi bir olayla karşılaşmadım ve inşallahta bundan sonra karşılaşmam, ancak bu sıfır kontör olduğunda msj yollamaması olayı çok sık tekrarlanan bir durum bununda tek çözümü hatta 1 kontörde olsa bırakmaktan geçiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: anil1925

Ben ve grubumdaki kişinin 0 kontörü varken msj gönderemedik,aynı anda msj süresi bitti.Aktif kullanma süresine daha vardı,0 kontör varken bedava msj atma süreside aktif kullanma süresinden önce bitiyodu bunuda biliyorum.Msj hakkımı geri almak için kontör yükledim aynı şekilde karşımdakide yükledi msj falan attık ve telsim 10 msjda 24 kontör yedi ve hala sorun devam ediyo,böyle bi sorunla karşılaşan var mı arkadaşlar ?

benim başımada aynı şey geldi ama bugün bir baktım hattımda 101 kontor var telsim geri yollamış gercekten hiç beklemiyordum yollıcaklarını bravoo

• benim cep aile faturalı bi sakatlık cıkmaz insallah
  • telsıme hıc mesaj faan atmayın bendede cep aıle var aynı sorun bendede yasandı ve ustune kımlık dogrulama mıdır ne 1 aydrı kapandı telefon guzlece telsım musterı hızmetlerını aradım.
    "- kart 1 aydır kapalı ondan oncede mesaj attım cep aılede kontur gıttı neden acaba
    - bılmemm bekleyın duzelır
    - bır aydır beklıyorum ama yane daha ne beklıım
    - benm suanda yapacak bıseyım yok beklemek zorundasınz suanda o servıste 1 kısı calstıgı ıcın yavas ıslıyor hımetler
    - benm umrumdamı banane kackısı calısıyorsa baslarım sızın telsımınıze de vodanızada
    - beyfendı banane ıstersenz atın cope kartı alalal ya
    - Bak KARI bu hattı *öt une takar ole calstırırım asabımı bozla lan *altak
    - bekleyın bı sayıye beyfendı sızı teknık servıse baglayım
    - Tamam.."
    gıbı bır konsma gectıkten sonra 15 20 dakıka sonra acıldı :) ve mesaj da kontur olayıda duzeldı.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.