Şimdi Ara

Çenem yamuk, sizce tedavi olmalı mıyım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
1
Favori
26.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Çenem yamuk, sizce tedavi olmalı mıyım ?

resimdeki gibi aynen bi tarafa kayıyor kapatırken, fotoğraflarda yamuk çıkıyor.
    5-6 senedir var ama artık gına geldi, alt çene ameliyatı gerekiyormuş galiba, sizce riskli mi ?

• Teen wolfun ana karakteri gibiyse bi sorun olmaz bence ama daha ust seviye bir sey ise ameliyat dusunebilirsin. Benimde cenem azicik geride ama ben kucuklukten beri kendimi alistirarak hafif onde tutuyorum. Boyunluk takmakla ayni mantik ve eski haline donmuyo artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafif bişeyse güzel bile gözükür. zaten insanları dikkatle incelersen çoğunun ya sağ ya da sol çenesi biraz büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

hafif bişeyse güzel bile gözükür. zaten insanları dikkatle incelersen çoğunun ya sağ ya da sol çenesi biraz büyük.

quote:

Orijinalden alıntı: fat koala

Teen wolfun ana karakteri gibiyse bi sorun olmaz bence ama daha ust seviye bir sey ise ameliyat dusunebilirsin. Benimde cenem azicik geride ama ben kucuklukten beri kendimi alistirarak hafif onde tutuyorum. Boyunluk takmakla ayni mantik ve eski haline donmuyo artik
    Eskiden hafifti ama zamanla belirginleşti. Gülerken çok çok belli oluyor mesela, fotoğraflarda bıyığım hep yamuk çıkıyor :D Dudağı hep yamuk duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Çenem yamuk, sizce tedavi olmalı mıyım ?

resimdeki gibi aynen bi tarafa kayıyor kapatırken, fotoğraflarda yamuk çıkıyor.
    5-6 senedir var ama artık gına geldi, alt çene ameliyatı gerekiyormuş galiba, sizce riskli mi ?

Bendede aynisi var eğer yemek yemeni nefws almanı etkilemiyorsa hiç oynama ameliyat daha büyük sıkıntı çıkarabilir doktorunla konus tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş bunun aynısı bende vardı bak aynısı. Fotoğraflarda trol face gibi çıkıyodum. Çözümü aynada kendine bak ve çeneni düzgün basmaya alış. Bak abartmıyorum fotoğraftakinin aynısı tam 1 diş yamuk basıyodum. Bunu kendi kendime düzelttim. Hatta bunun için diş teli bile taktırdım yavaş yavaş kendim buldum çözümü. Alt dişlerimde daha tel yok. Bide bu sorunu düzeltmek için lastik tedavisi yapıyolar diş telleriyle beraber düzeliyo. Ama illa buna gerek yok kendinde düzgün basmaya alışabilirsin.

Aynada düzgün basmayı bul ve sürekli egzersiz dişlerini aç kapat. Fakat alt dişlerinle dümdüz olmaz bunun için tel tedavisi lazım.

Bide foto atar mısın sadece dişlerinin kayma falan var mı ona bakayım. Aynı sorun bende de var yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 2 Mayıs 2016; 16:03:14 >
  • resimde bi yamukluk göremedim?
  • Çenemin sol tarafı ve dişler sağ tarafa doğru kayıyor.
    Bu yüzden de üst dudağım aşağıya kayık.

http://sketchtoy.com/66964652

resimdeki gibi durum söz konusu, çene birazz abartı oldu gerçi ama dudağım böyle duruyor yamukluktan dolayı.
    bir de çene ile yüz hattımın birleştiği yer (resimde yuvarlak karaladım) ordan bastırınca ses geliyor ve diğer tarafa göre daha aşağıda orası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.