Şimdi Ara

Cem Küçük Akp'yi bombaladı: Akp'ye yakın tvler izlenmiyor gazeteler okunmuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sürekli yalan haber ve saldırgan bir habercilik yaparsanız kimse seyretmez.
    ben şahsen uluslararası medyanın türkçe servislerini takip ediyorum.

spuknik türkçe,bbc türkçe,independent türkçe,dw türkçe gibi.

Dünyada yalan haberde 2 sırada olan ülkede medyayı kim takip eder, sadece fanatikler takip eder.

La bu kafada ki kanalı kim izler ama yayın hayatına haber kanalı değil komedi kanalı olarak devam ederler ise en büyük takipcileri olacağım.

Bonus..

• Bunları izlemek için harcayacağım 10 dakika zulümdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu herif anca mıçarken dinlenilir. Ve şuan dinliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • davasını satanlar
  • acaba niye
    darbe planı diye gta şifreleri paylaşan kanalları mı takip edecektik bunu mu bekliyorlar cidden
  • sürekli yalan haber ve saldırgan bir habercilik yaparsanız kimse seyretmez.
    ben şahsen uluslararası medyanın türkçe servislerini takip ediyorum.

spuknik türkçe,bbc türkçe,independent türkçe,dw türkçe gibi.

Dünyada yalan haberde 2 sırada olan ülkede medyayı kim takip eder, sadece fanatikler takip eder.
  • medyanın %90 ı çöp dolu bu adamlar nasıl para kazanıyorlar bunların musluğuna nereden su geliyor hayret.
  • Tüm medyayı satın almışlar, bir de buna rağmen utanmadan ağlıyorlar vay be.
  • Düzeleceği de yok bu medyanın, bu saatten sonra iktidar değişmedikçe bu medyanın değişmesi çok zor.

Aylardır sabah akşam haber yap ve sonucu vere vere sürmanşetten ver. s-400ler tam bugün öneme bindi herhalde.
    Cem Küçük Akp'yi bombaladı: Akp'ye yakın tvler izlenmiyor gazeteler okunmuyor.

• La bu kafada ki kanalı kim izler ama yayın hayatına haber kanalı değil komedi kanalı olarak devam ederler ise en büyük takipcileri olacağım.

Bonus..

• Normal yani , kutuplaşma kutuplaşma başka birşey yok. Sen şöylesin yok böylesin diye diye insanlar birbirlerine düşman oldular. Babayı oğula düşman ettiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm şu seçim sonrası haberleri bbc'nin 3 dakikalık haberinin yarısı etmez.

Adamlara bakın ders alın.

https://youtu.be/VjmqQK8elnM

• Bırak havuz medyası fox haber bile izlemiyorum hepsi taraf. Medya insanları birbirine kırdırıp böldürüp kullanma aracı olarak kullanıyolar

Dünyanın en aşağlık mesleği medya sektörüdür

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

medyanın %90 ı çöp dolu bu adamlar nasıl para kazanıyorlar bunların musluğuna nereden su geliyor hayret.
    Havuz medyası deniyor ya işte, sahipleri hükümete iş yapan müteahhitler, ihale karşılığı yalıyorlar

• dun aksam sirf keyif olsin suratlarinin renkten renge girmelerini izleyeyim diye a haberi actim ona bile yarim saat katlanabildim.

• Kendisi yandaş kanallar olmadan önce çok mu dinleniyordu?

Kim biliyordu seni?
  • Bu ne ya bindiren bindirene. Millet bugünü bekliyormuş. İmamoğlu gerçekten dönüm noktası oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Bunları izlemek için harcayacağım 10 dakika zulümdür.
    Doksanlarda gazete rahat bir saat- iki saat kadar okunurdu. Kitap ekleriyle filan Cumhuriyet Uğur Mumcu, Velidedeoğlu, Ahmet Taner Kışlalı, Hikmet Çetinkaya, özdemir İnce, Attila İlhan gibi yazarlar vardı. Şimdi dediğin gibi on dakika konudunda haklısın hatta on saniye bile zarar. Vıcık vıcık aman maaşıma zeval gelmesin yazıları. Kim ne yapsın bu korkak yandaşçılık oynayan zevatı

• Bombalamasyon
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.