Şimdi Ara

CEM GARİPOĞLU TESLİM OLDU....! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
0
Favori
23.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hemen tv ye koşmayın çünkü o görüntüler 1 hafta boyunca 46173216 kez slow mooşın biçimde verilecek hatta her denk geldiğinizde kanalı değiştirin yoksa 1 hafta haberleri izleyemezsiniz cem garipoğlu kusarsınız.(c yi bilerek küçük yazdım)
  • Arkadaşlar tartışmadan daha seviyeli bir şekilde düşüncelerinizi belirtin lütfen. Yoksa mesajlar siliniyor gördüğünüz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigit`

Babası 2 ay boyunca açıklamalara devam eder belkide cezayı beğenmez ileride öylede gider gündemden düşmez.Halkın sağyesinde kaybeden kızı kazanan babası oldu.Sizde onları koruyorsunuz...

Adamın para aldığına dair elinde kanıt var mı? Eğer yoksa şu an o kişiye iftira atıyorsun demektir.
  • arkadaşlar dikkattttttttttt !!!!!!!!!!!![/size]

arkadaşlar tv izliyorum avukatları çıkmış tv ye şöyle diyor
    cem çok masum duruyor köfte ekmek yedi,bunu yapcak biri değil gibi ilgiç...
    psikolojisi bozuk gibi duruyor...
    dikkat ettiyseniz çocuk belkide rus sinir hastahanesine yatarsa o zaman cezada yemez,bir kaç seneye serbest kalır
    galba zengin ailesini böyle planları var
    ama aklı başında çocuğa benziyor
  • cem, Münevver'in babasi için üzüldüğünü söylemiş. Kaynak: CNN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar2442

arkadaşlar dikkattttttttttt !!!!!!!!!!!![/size]

dikkat ettiyseniz çocuk belkide rus sinir hastahanesine yatarsa o zaman cezada yemez,bir kaç seneye serbest kalır

prison break'den daha bir ilginç hal almaya başladı takipçisiyiz diye boşuna demiyoruz ya =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

bahçelievlerde yakalanması çok tuhaf bizim az ilersi,bütün dünyada aranan adam türkiyede burnumuzun dibinde çıktı bu işin altında bi ali cengiz oyunu var bişeyleri ört pas ediyolar sanki

bi sürü pazarlıklar yapıldı anlaşıldı falan ondan sonra anca..

olur mu öyle şey.. kiminle pazarlık yapacak. babası ile yapsa dahi babası şikayetten vazgeçse dahi dava açılmak zorunda . sonuçta bu bir kamu davası. gerisi mahkemeye kalmış.

kimlemi

konuşturma beni..

• Konuya bak pfff
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar2442

arkadaşlar dikkattttttttttt !!!!!!!!!!!![/size]

Eleman 7 dil bilen birisiymiş yani aklı başında birisi
  • Sonunda
  • insansı varlıgın biri cıkıp kız motorluk yaparken oldu demis..

Türkiyenin bu hale gelmesinin nedeni kızı motor olarak gorenlerin yuzunden

kızı herkes karalamaya calıştı yok kızın uzerinden sperm hucresi mi cıkmış neymiş

şeriatı savunmaktan başka bir amacı yok

cinayetin TUM suçlusu cemdir kızın babası kızın anasına filan suç atmaya gerek yok

sonuç olarak cem iyi ki yakalanmış.. şu sureyya da artık biraz kızının acısını yaşasa iyi olacak
  • Arkadaşlar Cem Garipoğlunun teslim olduğu karakol nerede? Bahçelievler yayla tarafındaki karakol mu yoksa yenibosna taraflarında mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turgut Bey

Arkadaşlar Cem Garipoğlunun teslim olduğu karakol nerede? Bahçelievler yayla tarafındaki karakol mu yoksa yenibosna taraflarında mı?

Gayrettepe Aşayiş Şube Müdürlüğünde sorgulama yapılıyor. Kaynak: CNN.
  • quote:

Arkadaşlar Cem Garipoğlunun teslim olduğu karakol nerede? Bahçelievler yayla tarafındaki karakol mu yoksa yenibosna taraflarında mı?

cemin ifadesini merakla bekliyorum
    herkese geçmiş olsun önemli olan bundan sonrası ve yargı süreci
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cako94

quote:

Orijinalden alıntı: _Kubar_

Müebbet yesin şerefsiz.

Niye? Hakim misin de hükmünü veriyorsun. Tamam yaptığı şeyin affı yok çok yanlış ama 19 yaşında bir genç o da sonuç olarak 30-40 senede yese müebbet çok ağır bi itham.

kafasını kestiği kişide o yaşta bir gençti ,ona bu cezayı hakim mi verdi?

boş boş konuşma

revenger11 sen ne saçmaladığının farkında mısın kendine gel böyle zırvalayacaksan sus bence...

ne zırvalamasından bahsediyorsun sen? susmayı sanamı soracam ,gencecik birinin kafası kesiliyor ve adam çıkmış diyorki hakimmisin sen karar vericen,

o herife müebbet bile az, aynen kafasını kessinler.

Pardon hocam o mesajımı cako94'e yazmıştım isim alıntısı yaparken yanlışlıkla seni yazmışım

bende dedim nasıl savunuyor bu adamı

önemli değil, böyle bir konuda insan bir anda geriliyor sende kusura bakma.

Yok ne demek,sende kusura bakma içiçe alıntılar olunca yanlışlıkla seni yazmışım,sahur vakti,konuda gerilimli oldu bir hata...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phaldor -- 17 Eylül 2009; 4:16:42 >

•  CEM  GARİPOĞLU TESLİM OLDU....!

bu soldaki muhabir de Fox'ta sabah haberlerini sunmuyor muydu ya?
  • quote:

bahçelievler karakolu sadece istanbul evlerinin orada var diye biliyorum. yenibosna tarafında olsa bile burada teslim etmişlerdir. bakalım nasıl devam edecek süreç.
  • Gündem ne güzel meşgul oldu baksanıza. Halkımıza düşünecek birşey verdiler. Yarın da başka birşey çıkar birkaç ay ona kafa yorarız.
  • İSTANBUL - Karabulut ailesini avukatı Altan Altınyurt, NTV'ye, Cem Garipoğlu'nun yakalanmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Altınyurt, "Henüz aile ile göşümedim. Sevindik tabi ancak Vali ve Emniyet Müdürü'nün açıklamalarına bakınca, bana tiyatro oynanıyor gibi geliyor. Aile teslim etti deniyor ama baba hapiste anne Amerika'da. Hangi aile teslim etti? Emniyet bunun cevabını vermeli. Bugüne kadar kim saklıyordu...

Süreyya Bey'in aylardır sürdürdüğü mücade olmasaydı acaba teslim edilecek miydi? Aile teslim etti deniyor. Emniyet ve Vali'nin açıklamarını dinledim. Olmayan bir aile teslim ediyor.

Kim teslim etti? Teslim edenler bu çocuğu 6 aydır koruyanlar ve besleyenlerdir. Bunların ortaya çıkarılması için yetkililer bir şeyler yapacak mı? Ben tiyatro seyreder gibi seyrediyorum..." şeklinde konuştu.
  • Verdiğimiz sözü tuttuk"
    İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın: "Cem'i teslim zorunda kaldılar.."

17.09.2009 03:37
    İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın;"Türkiye tarihinde belki de toplumun hücrelerine kadar işlemiş böyle bir cinayet yoktu. Herkesin ilgilendiği bir olaydı. Bizden önceki arkadaşlar da gereken gayreti göstermişler. Onlara da haklarını teslim etmek gerekir. Basın bu olayı her gün yazarak, olayı sıcak tutmuştur. Basının çok önemli bir rolü var, onlara çok teşekkür ederim. Bu olayla ilgili kriz masası oluşturulmuştu. Her bir polis kendi çocuğunu arar gibi arıyordu. Son bir hafta içerisinde çember iyice daraltıldı ve Cem'i teslim zorunda kaldılar" diye konuştu.

SAKAL BIRAKMIŞ

"Cem G.'nin ruh hali nasıl?" sorusu üzerine Çapkın, "Sakallı bir vaziyetteydi. Sağlık durumu iyi" dedi.

Ne çembermiş bu kardeşim 7 ay daraldı diyesi geliyor insanın...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.