Şimdi Ara

Celsius Network Toplam 75$ Kazanın (Yatırım Gerekli) (DURDURULDU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
3.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ŞİRKET LİKİDİTE SORUNU SEBEBİYLE OLASI İFLAS DURUMUYLA KARŞI KARŞIYA KALDIĞI İÇİN TÜM ÇEKİMLERİ DURDURMUŞTUR. BİR SONRAKİ AÇIKLAMAYA KADAR SAKIN HERHANGİ BİR YATIRMA İŞLEMİ YAPMAYINIZ.

Merhabalar, Öncelikle Celsius Network hakkında bilgi veriyim.

2017 yılında kurulan Celsius, geleneksel mali kurumların artık sunmadığı türden şartlarda finansal servisler sunarak bankaları kendi oyunlarında geçmeyi hedefliyor. Bunlar arasında, tasarruf ve mevduatlarda çok daha yüksek getiri oranları, daha kolay ve adil kredi şartları ve her kullanıcı için algoritmik olarak hesaplanan otomatik hale getirilmiş ödüller bulunuyor. Para cezaları ve banka tarzı ücretlerden de feragat ediliyor. Celsius, kâr amaçlı bir şirket olarak faiz ödemelerinde kâr marjlarından bir pay alıyor. Bununla birlikte yüzde 80'ini kullanıcıların kendilerine iade ediyor. Şirket, yüksek riskli yatırım fonları gibi kurumsal varlıklara da kredi veriyor. Krediler varlığa dayalı olduğu için ödemeler garanti altına alınıyor ve kredi alan herkesin, hedef para biriminde aldığının yüzde 100’den fazlasını sağlaması gerekiyor.

Merak eden olursa trustpilot skoru burada ve siz de araştırmanızı yapabilirsiniz.

Gelelim 75$ veya 50$ nasıl kazanabilirsiniz. Öncelikle bu tutar elinizdeki varlıklara göre 2000$'a kadar çıkmaktadır ancak bunu okuyanlar arasında o kadar varlığı (250.000$) olan olduğunu düşünmüyorum.

Bu konuda iki seçeneğiniz var; 400$ herhangi bir coinde (USDT,USDC dahil) yatırımınız var ve 1 ay boyunca herhangi bir işlem yapmayı düşünmüyorsanız referanslı veya referanssız şekilde ödül alabilirsiniz.

1 aylık süreçte attığınız coinin değeri belirtilen tutarın altına düşerse herhangi bir şey olmaz. Tek önemli nokta yatırıldığı anda coin değerinin ilgili tutarın (400$) üstünde olması yeterli. 1 ay boyunca herhangi bir çekim yapmamanız gerekmekte. Farklı zamanlarda farklı promo code bölümünde çıkan kampanyalardan da ayrıca faydalanabilirsiniz. Ayrıca burda çekimlerin hepsi ücretsiz, gelen ödülü de ücretsiz kendi borsanıza çekebilirsiniz.

1. Seçenek (Toplam Kazanç 75$) (Referanslı)

▶️ İlk olarak https://celsiusnetwork.app.link/197915f1ef adresinden kayıt oluyorsunuz ve KYC(Kimlik doğrulama) yapıyorsunuz. KYC kısa sürmekte.

(Linke tıkladığınızda referans kodu kısmı boşsa eğer 197915f1ef kodunu manuel olarak giriniz.)

Not: Referansım ile kaydolduysanız bana ulaşın, yoksa ödeme yapmam.

▶️ Şimdi yapmanız gereken şey ise 400$ değerinde herhangi (stabiller dahil) coin/tokeni hesabınıza atıyorsunuz. (Maalesef stabil coinler için erc ağından başka desteklemiyor, bunun için ucuz veya ücretsiz yolları konun sonuna ekliyor olacağım).

▶️Hesabınıza 1 aylık süreç için kilitli şekilde 50$ ödülünüz yansıyor. 1 ay sonra otomatik hesabınıza yansıyor.

▶️ Referansım ile yaptığınız için size ödeme yapıldığında ben de 25$ ek size ödeme yapıyorum.

(Bana gelen ödülün %50'si, 1 aylık sürede bu miktar küçük miktarlarda btc hareketine bağlı değişebilir.)

2. Seçenek (Toplam Kazanç 50$) (Referanssız)

▶️ İlk Olarak https://app.celsius.network linkinden referanssız şekilde kaydoluyorsunuz ardından KYC(Kimlik doğrulama) yapıyorsunuz. KYC kısa sürmekte.

▶️ Mobil uygulamayı indirip profil sekmesinden promo codes kısmına girip HODL50 kodunu yazıyorsunuz. (Detaylı bilgi burda)

▶️ Şimdi ise 400$ değerinde herhangi bir coin atıyorsunuz.

▶️ Hesabınıza 1 aylık süreç için kilitli şekilde 50$ ödülünüz yansıyor. 1 ay sonra otomatik hesabınıza yansıyor.

Stabil Coini nasıl en ucuz şekilde ETH ağından atarım?

Normalde ETH ağından çekimler en az 30$ ancak aşağıda yazdığım yollar ile en ucuz şekilde çekim yapabilirsiniz.

1- FTX (Blockfolio) üzerinden (ücretsiz)

FTX Pro üzerinden trc20 ile FTX (pro olmayan ve önceki adıyla blockfolio)'e usdt atıyoruz. Burdan ise erc20 ile ücretsiz şekilde celsius'a atabiliriz.

2- Blockfi Üzerinden (ücretsiz)

Bunun ücretsiz olma sebebi her ay bir çekimin ücretsiz olmasıdır. Aylık ücretsiz çekim hakkınızı kullandıysanız daha sonraki ay deneyebilirsiniz veya diğer seçeneği kullanabilirsiniz.

Blockfi'ye LTC ağı ile LTC coini atıp bunu usdt çevirdikten sonra Celsius'a ücretsiz usdt çekimi yapabilirsiniz. ( LTC'den usdt çevirirken 4$ komisyon alabilir o yüzden önerim gate.io üzerinden atmanız.)

3- Gate.io üzerinden (2$ ücret ile)

Maalesef gate.io bugün usdc al-satını kapattığı için bu seçeneği silmekteyim.

4-FTX yolu ile(Ücretsiz veya 5$ ücret ile )

Bu biraz zor ihtimal olsa da FTT stake yaparak her gün bir adet erc ağında çekim ftx borsasında ücretsiz. Veya ftt stake yapmıyorsanız 5$ ücret ile de çekim yapabilirsiniz.

5- Crypto.com üzerinden (1$ veya 8$ iki seçenek)

Crypto.com üzerinden herhangi bir coin gönderip usdc alarak ister polygon (1$) ister erc ağı(8$) ile gönderebilirsiniz.

(Not: Uygulamada veya webde sadece erc20 yazmasına rağmen polygon ağı ile de 2 Şubat'dan itibaren aynı adres üzerinden yükleme yapılabilmektedir detay:)

bu yüzden polygon ağından gönderim düşünürseniz ilk başta 2 dolar gibi bir tutarla deneme yapıp yatırmayı deneyin daha sonra yollayın.)

6-AAX borsası üzerinden(5.86$ ücret ile)

AAX borsası üzerinden usdc alıp (herhangi bir coin yatırıp swap yaparak), usdc çekiminizi erc ağı ile 5.86$ ücret ile çekimini yapabilirsiniz.

Sorularınız olursa telegramdan veya pm üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Diğer Konularım:

Cake Defi 50 💲 Yatır- Anında Çek (35+5) Toplam 40 💲

🔥 NEXO Borsası ile Çekilebilir 35💲 KAZAN! (25$+10$) ✅Çekim Kanıtlı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 15 Haziran 2022; 23:40:42 >

• Hocam kampanyanın herhangi bir bitiş tarihi var mı?

• kampanya başlangıç ve bitiş tarihi hakkında bilgi verir misiniz güzel kampanya

• Referans ile kayıt oldum, KYC yaptım. Konu için teşekkürler.
  • Ref ile kayıt oldum kyc yaptım. Yatırım yapacağım.

• kriptokerem kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, öncelikle geç yanıt için kusura bakmayın. Dün talebiniz üzerine kendilerine sordum şu an için bitiş tarihi yok.

• turkceoguz kullanıcısına yanıt

Yukarıda da sormuş bir hocamız yanıt verdim hocam, göz atabilirsiniz, teşekkürler.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• Kampanya günceldir, gate.io usdc al-satı kapattığı için yeni yollar da eklenmiştir.

• hocam referans ödülünden geri dönüş olacak mı ona göre yatırım yapacağım.

• turkceoguz kullanıcısına yanıt

Geri dönüşten kastınız nedir? Konuda da belirttim 30 dolar ben de size geri ödeme yapıyorum. Bundan bahsediyorsanız eğer.

• Günceldir, bir süredir özel işlerim sebebiyle birkaç gün buralarda değildim artık burdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 3 Mart 2022; 0:31:4 >
  • Günceldir, sorularınız için bana ulaşmayı unutmayın.

• Güncel

• Güncel
  • Arkadaşın refiyle üye oldum.

• Peaky kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• Güncel

• dün 30 veriyordunuz hocam kayıt olup yatırım yapıcam ama düşürmüşsünüz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laragofrett -- 11 Mart 2022; 10:36:40 >
  • laragofrett kullanıcısına yanıt

Ücretsiz usdt yollama yolu ekledim çünkü hocam, daha önceden 5 dolar da ona veriyordunuz kazancınız yine 75 dolar oluyordu, şu an yine 75 dolar oluyor kazancınız

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.