Şimdi Ara

Celsius Network Toplam 75$ Kazanın (Yatırım Gerekli) (DURDURULDU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
3.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı cevap bana da geldi. benim merak ettiğim ilk yatırdığı anda gözükmeyip sonradan gözüken var mı? bu gece 24 saatim doluyor. sorunun ilgili birime iletildiği yazıyor.

• sonerboom kullanıcısına yanıt

hocam size gelen mesaj bana da geldi. burada 24 saat içinde referal ödülünüz yatacak demiyor. sorununuz ilgili birime iletildi. 24 saat içinde gerçi dönüş olacak deniliyor. açıkçası referal ödülün locked olarak gözükmemesi can sıkıcı ama beklemek bence mantıklı olan.

• turkceoguz kullanıcısına yanıt

Hocam isterseniz mail atın, şu an tek sorun onlarda locked olarak ödül gözükmesine rağmen bizde gözükmüyor. Bir bug var belli ki kendileri de söyledi. Müşteri hizmetlerine sorun locked şekilde ödülümü görebiliyor musunuz diye.

• Mail attım hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • neden sadece Etheryum ağı anlayamıyorm hiç.

• Çünkü en güvenli ağ o, o yüzden kaliteli şirketler onu kullanıyor. Aynı soru neden nft'ler eth ağından çıktı denebilir.

Tamamdır hocam gelen cevaba göre bana da yazabilirsiniz

• Kampanya Günceldir.

• ödülü göremediğim için 2 günün sonunda çıkış yaptım. güvenle alakalı bir sorun yok ama para yatırma, çekme, müşteri desteği sıkıntılı bir firma. trustplotta sıkıntı yaşayan çok kullanıcı var. 400 dolar çok para, 50 dolar için eldeki bulgurdan da olmayın.

Celsius Reviews | Read Customer Service Reviews of celsius.network (trustpilot.com)

Hocam müşteri desteği gayet hızlı aslında, ana dilimiz ingilizce olmadığı için iyi anlatamadığımızdan tam yanıt vermiyorlar aslında. Ben kime mail attırsam bana atılan mailin aynısı geldi. Ve şu an sorun düzelmiş gözüküyor. Son 2 gündür para atan kişilerde BTC bonus ödülü gözüküyor.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

müşteri desteği gayet hızlı ama kopyala yapıştır cevaplar veriyorlar. çözüm odaklı değil.

Evet ilk verdikleri cevap öyle oluyor ama sonrasında tekrar sorunca bu sefer düzgün cevap alabiliyorum ben.

• ben cengiz beyin referansıyla üye oldum. swap özelliği bende açık. xlm attım parça parça toplam 402 dolar oldu. sonra usdc coine dönüştürdüm. bende gözükmedi. kendi referansımla bir arkadaşım üye oldu. ftx platformundan 410 usdt attı anında ikimize de kilitli 50 dolar geldi.

• açıkçası cengiz beyin 30 kendiminde 50 dolar ödülü için bir gelişme yok şu anda. sisteme yazdım. 3 iş gününde sonuçlanır gibi bir mesaj geldi. bakalım destekle görüşüyorum ama net bir cevap yok. canımı da sıkmadı değil.

Merhaba. Benim referansım ile de bir arkadaşım üye oldu ve ftx borsasından 405$ attı fakat ikimizde de ödül görünmüyor. Desteğe yazdığımızda ise herşeyin yolunda olduğunu ve ödül zamanı ödüllerin hesaba geçeceğini ilettiler. İkircikli geri dönüşleri biraz can sıkıcı olsa da şimdilik beklemek gerektiğini düşünüyorum. Parayı çekip tekrar yollamak da ödülün hesaplara kilitli şekilde yansımasını sağlayabilir eğer bir sorun varsa ve çözüldü ise.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hocam son 3-4 gündür sorun yok, sorunu çözmüşler üye olup yatırım yapanların gözüküyor artık ama o sıradaki kişilerin gözükmüyor bizde ama müşteri hizmetleri görüyormuş dediğim gibi teyit için mail atabilirsiniz. Can you see my locked btc bonus from the referral tarzı yazarsanız dönüş yaparlar ona göre

• fondeep kullanıcısına yanıt

Hocam parayı çekip tekrar atarsanız hesap çöp olur yalnız :d sakın öyle bir şey yapmayın

• Kampanya Günceldir

• Günceldir Kampanya

• acaba size ödül geldi mi geçen ay yaptıysanız bu ay gelmesi gerekli, güncel ss ile desteklerseniz ona göre ref ile üye olacağım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.