Şimdi Ara

100.000 Adet DogeCoin (LiteCoin ve Bitcoin Benzeri) (YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 100.000 adet doge coin geçti elime tekrar satıyorum 150tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 30 Aralık 2013; 8:28:16 >

• arkadaşta bitcoin var hemde baya yüklü.. ben bir türlü ısınamadım ama şu coin olayına ama ısrarla almaya devam ediyor bizim arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: redcupid

arkadaşta bitcoin var hemde baya yüklü.. ben bir türlü ısınamadım ama şu coin olayına ama ısrarla almaya devam ediyor bizim arkadaş..

uzun vadede genelde kazandırıyor.

bu satışa çıkardığım coin daha yeni bir coin o sebeple çok ucuz. eğer 5-6 ay 1 sene dişini sıkabilirse alıcı epey iyi getirisi olacaktır. ben malum ihtiyaç yüzünden satıyorum.

Örneğin 100.000 adet doge coin 1 sene sonra 1$ olursa bu 100.000$ edecektir. kaldı ki bir çok coin bu şekilde 1$ barajını aşmış ve bir çok kişiyi zengin etmiştir.

Bende ayrıca kenarda ne olur ne olmaz diye 500.000 kadar bekletiyorum. 1$ olmasa bile 0,1$ olsa bile 10.000$ edecektir. Kısacası 200 liraya yapılabilecek en iyi yatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 23 Aralık 2013; 12:55:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theeric

Bu mesaj silindi.
    elimdekileri fiyatların çok yükselmesi sebebi ile yüksek fiyata bozdurdum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 25 Aralık 2013; 9:11:46 >
  • doge coinleri 210 tl ye bozdurdum fiyatı çok yükseldi ilgi duyan duymayan herkese teşekkürler. ilerde yine satışım olursa konuyu güncellerim.
  • Arkadaşlar dogecoin tekrar düştü hali ile tekrar yükselmesi bekleniyor. Şuan elime 100.000 adet dogecoin geçti. 150tlye veriyorum. Ayrıca kendime sakladığım 100.000 doge var onlarıda ben yükseldiğinde bozudrmayı düşünüyorum.

Ama ihtiyaç sebebi ile 100.000 lik stoğu satıyorum. bilginize.
  • hala satılık mı
  • Konuyu hortlatayım. Şu an 105000 tl küsür ediyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dcorp

Konuyu hortlatayım. Şu an 105000 tl küsür ediyor :)

Evet iyi para etmiş gerçekten :) ama o zamanlar madencilik yaptığımdan kazarak elde ettiklerimin bir kısmını giderlerimi karşılamak için satmak durumundaydım.

Bu işler böyle maalesef^^

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.