Şimdi Ara

Celsius Network Toplam 75$ Kazanın (Yatırım Gerekli) (DURDURULDU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
3.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anladım hocam, teşekkürler. Siz de yatırım yaparak kazanabilirsiniz artık celsius tr'den yeni üyelikleri kabul etmiyor çünkü.

• GoldHawkZone kullanıcısına yanıt
    Tamam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • GoldHawkZone kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam maalesef, TR vatandaşları artık borsalar gözünde pek değeri kalmamış bir vatandaşlık artık. Buna alışmamız gerek. Hintlilerden farkımız kalmadı. Ben de aynı şekilde nexo'yu halen aktif kullanmaktayım. Celsius da güzel baya. Amerikan vatandaşları artık böyle faiz kazanamıyor, önünü kapattı hükümetleri görseniz hepsi bu tarz şeylerin çok büyük bir takipçisi ve kullancısı. Faiz için bir de bir önerim FTX (blockfolio), tüm coinlere %8 faiz veriyor.

Bu arada bir ara kayıt olanlar için locked şekilde btc ödülü gözükmüyordu, gözükmeyen ve günü gelen kişiler desteğe mail atarsa birkaç güne hallediyor deniyor reddit'de böyle bir durumda olanlara duyurumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 15 Nisan 2022; 19:32:25 >
  • TR'ye üyelikler tekrar açılmıştır

• kesin bilgi mi cengiz hocam? bir de buradaki yatan btcyi nasıl çekebiliyoruz?

• turkceoguz kullanıcısına yanıt

Evet hocam, btc ağı ile kendi borsanıza çekebilirsiniz.

• Kampanya günceldir

• Günceldir

• 30 gün sonunda ödememi yaptı güvenilir ve yardımcı olan biri teşekkürler 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben teşekkür ederim, kampanyam günceldir.

• Cengiz hocam ben ödülü alamadım ama kuponum hala aktif. Bir şey sorcam ftx blockfolio dan erc 20 ile para atarsam ücret ödemeyeceğiz doğru mu bir de bu ftx blockfolio da kyc yok mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Evet hocam ücret ödenmeyecek, var ftx blockfolio'da kyc. Ayarlar, hesap limitleri kısmından yapabilirsiniz ancak ben size mail atmıştım eğer 1 ay tuttuysanız mail atmanız gerek diye. Swap yapanlarda sorun çıkmış öyle öğrendim.

• Güncel

• Güncel

• Süresiz kimliğim var ama belgenin süre dolmuş diyor ve onaylamıyor.

• cengiz hocam benim hesabımın bonus kuponu hala aktif sanırım.

• GÖKHAN SOYLU G kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın hocam, site bildirimlerine düşmüyor konu yanıtları takip edemedim o yüzden. Süresiz kimlikten kastınız eski tip kimlik mi? Yeni kimlik almış olmanız gerekiyor şimdiye kadar, eski tip kimlik destekliyor mu bilgim yok denemedim.

Hocam tam olarak anlamadım dediğinizi, bonus kuponu diye bir şey yok ilk deposit için geçerli hepsi. Eğer dediğim gibi mail attıysanız sizin dışınızda böyle mail atanlar aldı belli bir süre bekledikten sonra yine ödüllerini. Detaylı bilgi için özelden mesaj atabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.