Şimdi Ara

Çekme Karavan Ile Avrupa Turu Rotam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --Herkese merhaba arkadaşlar 2 ay sonra çekme karavanımla tüm avrupayı dolaşmak istiyorum

--Rotam:İZMİR-DUBROVNİK-VENEDİK-ROMA-MONACO-MADRİD-PARİS-LONDRA-HAMBURG-STOCKHOLM-OSLO-BERLİN-MÜNİH-VİYANA-BUDAPEŞTE-İZMİR (haritada gösterimi aşağıdadır.)
    --yaklaşık 16000KM
    --arabam insignia 1.6 dizel ve 5.25 erba ( ikiside yeni sayılır)
    --merak ettiğim 2 ay bu gezi için yeterli bir süremi ?
    --rota ile ilgili tavsiyeleriniz görüşleriniz var mı?
    teşekkürler.
    Çekme Karavan Ile Avrupa Turu Rotam

• iyi yolculuklar, geziyi bitince fotoğraflı olarak burada anlatırsanız süper olur
  • londradan edinburga neden aynı yoldan gidip geliyorsun? gidiş geliş farklı yol izlesen daha iyi olmaz mı?
    2 ay kısa bi süre değil. ama bu kadar yeri tadını ala ala da gezmen biraz zor olur. ömrün yolarda geçecek gibi. günlük 266 km ortalama az değil. yani bi görüp çıkayım olacak sadece. bence avrupayı güney kuzey diye ayırıp 2 yılda rahat rahat gezme şansın varsa 2 yaz tatilinde gez.
    yanında bisiklet bulundurmanı tavsiye ederim. şehir içi ulaşım için. karavanla park yeri bulman imkansız olur şehiriçnde

araç karavan senin üzerine olmak zorunda. değilse sahibi vekalet vermeksi lazım.
    sigorta yaptırmalısın. araca. ama çekme karavana da yaptırman gerek var mı bilmiyorum. turing otomobil kurumunu arayabilirsin. veya direk ipsaladan çıkarken 24 saat açık oradaki şube oraya sorarsın ona göre çıkışta sigortanı yaptırabilirsin.
  • Daha hafif ve çekmesi kolay bir karavan olsaydı daha doğru olurdu bence..

ne kadar az yük o kadar iyi yolculuk.. bu karavanla işiniz çok zor .. en az 1200 kg ağırlık çekmek zorundasınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

Daha hafif ve çekmesi kolay bir karavan olsaydı daha doğru olurdu bence..

ne kadar az yük o kadar iyi yolculuk.. bu karavanla işiniz çok zor .. en az 1200 kg ağırlık çekmek zorundasınız..

haziran da yazmış 2 aya kadar gidiyorum demiş
    yani agustos yada eylül de gezmiş gelmiş.

biraz geç kaldınız. ama bir açıklama yapsa fena olmaz dı..

ayrıca caretta karavanlardan alıp gezmek bende istiyorum.

http://basoglucaravan.com.tr/
  • Noldu don durum ? Hortladi konu ama konu sahibi desteklememiş icerikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.