Şimdi Ara

''Çekirdekle iletişim sırasında hata oluştu'' mesajı yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çekirdekle iletişim sırasında hata oluştu mesajı. çıkıyor. Bu sorun nasıl çözülür arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunaysadi -- 5 Nisan 2013; 14:49:02 >

• Donanımcılar! Yokmu bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunaysadi

Donanımcılar! Yokmu bilen?

ne gibi durumlarda çıkıyo ?
  • Imzaniza itafen caresizseniz care sizsiniz...

http://forum.donanimhaber.com/m_35949583/tm.htm
    3 kurala dikkat ederseniz sevinirim...
  • fazla ısınmadan kaynaklanabilir, daha detaylı yazarsan daha detaylı cevap bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exeter aramadığımı kim söyledi size? En az bende siz kadar biliyorum kuralları. Mesaj sayım eski olabilir, üyelik sürem az sayılmaz.
    Arkadaşlar ilk açılışta çıkıyor. Laptop yeni acaba donanımsal bir hata olabilir mi? Asıl ben onu merak ediyorum.
  • Yeniyse hiç kurcalama ver garantiye baksınlar.
  • quote:

Çekirdekle iletişim sırasında hata oluştu mesajı. çıkıyor. Bu sorun nasıl çözülür arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum.?

eset antivirüsün hatası olabilir.kaldırıp yaniden yüklemeyi dene.
  • quote:

Exeter aramadığımı kim söyledi size? En az bende siz kadar biliyorum kuralları. Mesaj sayım eski olabilir, üyelik sürem az sayılmaz.
    Arkadaşlar ilk açılışta çıkıyor. Laptop yeni acaba donanımsal bir hata olabilir mi? Asıl ben onu merak ediyorum.

Madem kural biliyorsunuz nerede makinenizin detayi ve verdigi mavi ekran yada hangi hata ise onun resmi yada yazili hali? Yeni notebook... sari cizmeli mehmet aga.. Laf salatasi degil detay verin kimse muneccim degil sizin yeni notebook unuzun model markasini bilebilecek kadar...
  • quote:

Çekirdekle iletişim sırasında hata oluştu mesajı. çıkıyor. Bu sorun nasıl çözülür arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum.?

Fazla ısınmadan kaynaklanır genellikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

quote:

Exeter aramadığımı kim söyledi size? En az bende siz kadar biliyorum kuralları. Mesaj sayım eski olabilir, üyelik sürem az sayılmaz.

Madem kural biliyorsunuz nerede makinenizin detayi ve verdigi mavi ekran yada hangi hata ise onun resmi yada yazili hali? Yeni notebook... sari cizmeli mehmet aga.. Laf salatasi degil detay verin kimse muneccim degil sizin yeni notebook unuzun model markasini bilebilecek kadar...

SİSTEMDEN ANLADIĞINIZI DÜŞÜNMÜYORUM. O YÜZDEN SİZE CEVAP VERMEYECEĞİM. HA BU ARADA LAF SALATASI DEYİP İNSANI RENCİDE EDİCİ KONUŞMASAN İYİ OLUR BEYFENDİ. CEVAPLAYAN CEVAPLIYOR. SEN CEVAPLAMA DAHA NE. SENDEN CEVAPLAMANI ZORLAMIYORUZYA.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.