Şimdi Ara

[ÇEKİLİŞ] 8 adet Windows 8.1 Pro çekilişi (SON KATILIM: 10/07/2016 18.00) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
13
Favori
8.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekilişe katılmak istiyorum

• Çekilişe Katılmak İstiyorum
  • çekilişe katılmak istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Air Wick

quote:

Orijinalden alıntı: ZippoCH

8 adet Windows 8.1 Pro çekilişi yapıyorum. Windows 10 Pro'ya ücretsiz yükseltilebilen ömür boyu, kullanılmamış "retail" lisanstır.
    Çekilişe katılmak için "çekilişe katılmak istiyorum" yazmanız yeterli

Öncesinde 3-5 lisans çekilişi yapmıştım (önceki çekilişler: 3 adet Windows 8.1 Pro, 3 adet Windows 10)
    Bu sefer 8 lisans olduğu için şansınız daha fazla. Toplamda 240 TL masraf oluyor bana, ama biraz hareketlilik olsun istedim. Zaten 29 Temmuz'dan sonra Windows 10'a ücretsiz yükseltme yapılamayacak. :)

Talihlilere .iso dosyasının indirme linkiyle birlikte XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX formatındaki keyi (ürün anahtarını) da özel mesaj ile göndereceğim.

SON KATILIM TARİHİ: 10/07/2016 18.00
    önceki çekilişe çıkmayan forumdaşların bir kısmını haberdar ettim. :)

Ayrıca,http://forum.donanimhaber.com/m_104229542//tm.htm konumdaki yorumlara bakabilirsiniz.

Bir sorum olacak eğer kazanırsak ve linki alırsak bunun bir indirme süresi olacakmı ben linki saklayıp çok çok sonra indirsem key girebilir miyim aktif olur mu o link çünkü şu an Windows indirebilecek bir internetim yok sadece mobil geziyorum eğer şanslıysam linki saklayacağım yakında eve net çekicez.

İndirme süresi yok hocam, iso kalıbını kendi sunucumda saklıyorum ve onun linkini veriyorum, sunucuyu kapatmazsam -ki kapatmayı düşünmüyorum- istediğiniz zaman indirebilirsiniz.
    Ben hep buradayım (ömrüm yettiğince ), size yeni link verebilirim, yıllar sonra indirecek olsanız bile.

• Çekilişe katılmak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Air Wick

quote:

8 adet Windows 8.1 Pro çekilişi yapıyorum. Windows 10 Pro'ya ücretsiz yükseltilebilen ömür boyu, kullanılmamış "retail" lisanstır.
    Çekilişe katılmak için "çekilişe katılmak istiyorum" yazmanız yeterli

Öncesinde 3-5 lisans çekilişi yapmıştım (önceki çekilişler: 3 adet Windows 8.1 Pro, 3 adet Windows 10)
    Bu sefer 8 lisans olduğu için şansınız daha fazla. Toplamda 240 TL masraf oluyor bana, ama biraz hareketlilik olsun istedim. Zaten 29 Temmuz'dan sonra Windows 10'a ücretsiz yükseltme yapılamayacak. :)

Talihlilere .iso dosyasının indirme linkiyle birlikte XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX formatındaki keyi (ürün anahtarını) da özel mesaj ile göndereceğim.

SON KATILIM TARİHİ: 10/07/2016 18.00
    önceki çekilişe çıkmayan forumdaşların bir kısmını haberdar ettim. :)

Ayrıca,http://forum.donanimhaber.com/m_104229542//tm.htm konumdaki yorumlara bakabilirsiniz.

Bir sorum olacak eğer kazanırsak ve linki alırsak bunun bir indirme süresi olacakmı ben linki saklayıp çok çok sonra indirsem key girebilir miyim aktif olur mu o link çünkü şu an Windows indirebilecek bir internetim yok sadece mobil geziyorum eğer şanslıysam linki saklayacağım yakında eve net çekicez.

İndirme süresi yok hocam, iso kalıbını kendi sunucumda saklıyorum ve onun linkini veriyorum, sunucuyu kapatmazsam -ki kapatmayı düşünmüyorum- istediğiniz zaman indirebilirsiniz.
    Ben hep buradayım (ömrüm yettiğince ), size yeni link verebilirim, yıllar sonra indirecek olsanız bile.

Teşekkür ederim inşaallah o şanslı 8 Deniz biri olurum

• "çekilişe katılmak istiyorum"

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.