Şimdi Ara

Cebinizde 85,000 tl olsa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Benzinli otomatik

Motorin benzin den daha pahalı,araba gürültü çalışıyor ve fiyatı da benzinliye göre çok pahalı,örnek,arabayı alırken aynı versiyonun benzinlisine göre belki yaklaşık 10 bin tl fazla ödüyorsunuz zaten,dizel araç ancak zarar etmek için alınır

1.0 motor otomatik araçlar

2018 fabia greentec
    2017 ibiza ecoTsı
    2017 polo comfortline

Sıfır otomatik olarak corsa&i20
    Sorması ayıp olmasın, Mazot Benzinden daha Pahalı olunca, Benzinli araçlar daha mı az yakıyor???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Döviz alırım :)
    Ytd
    döviz dahada düşebilir, bu ara alım satım çok riskli :)
    ytd
  • Sorması ayıp değil,eskiden motorin çok daha ucuzdu benzine göre yaklaşık yüzde 11 yüzde 12 ondan dolayı dizel araç tercih edilirdi,artık bir anlamı kalmadı,zaten 1.0 araçlar dizel motor ile aynı yakıyor,ayrıca aynı aracın satış fiyatı benzinli olan versiyona göre fiyat olarak da çok pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 4 Şubat 2019; 15:56:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-takas-ve-pazarlik-yok-618906450/detay

75e şunu alırdım. vergi avantajı var. yıllık bazda yaptığınız km 15bin den fazla değilse dizel almaya değmez.

Bu arada ben km bazında avantajından ziyade dizelin ilerleyen dönemlerde sorun yumağına dönmesinden ötürü tercih etmezdim. Çevremde kimde gördüysem yüksek kmlerde 150bin ve sonrasında arabanın cortlamayan aksamı kalmıyor dizel özelinde...
  • 1- Konu yanlış yerde.
    2- Yılda 17 bin km den fazla yapıyorsan dizel, az yapıyorsan benzini.

• Eğer altımda araç varsa devam eder 110.000yl üstüne çıkar fırsat kollardım. Oto alacaksam civic alırdım 2018 üstü.

• Üstüne 15 daha koy da 2008 vereyim sana

85 bine 2. El benzinli insignia alınabilir. Sıfır bakıyosan o fiyata güzel bişey bulunabileceğini sanmıyorum.

• focus 17 dizel tabiki
  • Sanırım 1.9 dizel bora alırım 35 bine temiz özellikle pd130`luktan.Gerisini de eğitim,okul ve gezme masraflarım için bi köşeye koyarım

• Dizel otomatik 308

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • doları alırdım. altın da olur. 3 ay araçsız kalsan da olur. sonra duruma göre bakarsınız.
  • Peugeot 308 1.6 bluehdi eat6

• Dizel tabii ki.

• Birkaç alternatif üzerinde durdum biraz düşününce

40-50bin bandında e39 5.20 bakınırdım.5-10 bin tl aralığı da bakımına gider sanırım.
    1.4t astra j cosmo'da iyi bir seçenek. (2013-14-2015)
    benzinli araçları lpg'li olarak düşünürsek, ideal performansı görece ekonomik hem de aynı ölçüde donanımı iyi araçlarla alabilirsiniz.

dizel'de sınıf ve buna bağlı olarak donanımı biraz düşürmek gerekiyor yeni modellerde;biraz modelli d sınıfları da listeye dahil edilebilir;

kiralama çıkması hariç clio 4 sportourer veya hb icon+edc'ler kupon,sorunsuz,ekonomik
    2.0 cdti 2009 opel insignia - bence parasının arabası ideal bir kombinasyon sorunsuz otomatiğiyle.
  • Çuan 5 20 den tam dolar almalık.5.50 den satış versen 4903 tl kar edersin.sonra günlük vadeye basar.dolar euro düşerse alıp yükselince tekrar satış.böyle böyle parayı 100 000 yapardım.araba alsan komple masraf.

• Toyota auris 1.6 advence alırım . Bu rakama 50 bin km temiz lpg li ikinci el çok rahat alınıyor. Donanımı dolu ve tip olarak derli toplu araba. Toyota kalitesini zaten bilen bilir. Bu araba benim olursa dönüp de başka arabalara bakmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

15 bine palio alıp 70 inide bankaya atar çatır çutur yerdim faizini
    Palio candır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden ev mi araba mı alayım diye konu açılınca herkes araba al derdi,

Şimdi araba için fikir sorana yatırım tavsiyesi veriliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 308 eat6 dizel otomatik.

Toyota auris advance yada premium skypack 1.6 benzinli otomatik.

Peugeot 508 1.6 e-hdi active yada allire paket.

• sıfır dacya sandero stepiyay alırdım 10 numara araç
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.