Şimdi Ara

CD rom u writer olarak kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arakadşlar ben 2 yıl önce falan arkadaşta gördüm bu olayı nasıl yapılır böyle birşey bilen varsa çok iyi olur

• olmaz öyle şey, cd-rom sadece okuyabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heartless

olmaz öyle şey, cd-rom sadece okuyabilir.
    kesinlikle oluyor arkadşım kendi gözlerimle gördüm geçende birisi bahsedince olayı araştırayım dedim ama nette yeterli bilgi yok bir program ile bu işlem oluyor ama nasıl işte bi bilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: volki05

kesinlikle oluyor arkadşım kendi gözlerimle gördüm geçende birisi bahsedince olayı araştırayım dedim ama nette yeterli bilgi yok bir program ile bu işlem oluyor ama nasıl işte bi bilsem

Alıntıları Göster
    Arkadaşım ikisini birlikte yapan cd-writer satılmakta..cd okuyup cd yazma görevi görüyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thierryhenry14

Arkadaşım ikisini birlikte yapan cd-writer satılmakta..cd okuyup cd yazma görevi görüyorlar..

Alıntıları Göster

Hiç güleceğim yoktu....

• quote:

Orijinalden alıntı: thierryhenry14

Alıntıları Göster
    ya öylede dostum onu hepimiz biliyoruz önemli olan sadece okuma görevi gören cd rom u rw olarak kullanmakta ki ben bunu gördüm canlı canlı programı falan hatırlamıyorum arkadaşlada görüşemiyorum uzun zaman oldu eğer çözümü bulursak süper olacak yahu

• quote:

ya öylede dostum onu hepimiz biliyoruz önemli olan sadece okuma görevi gören cd rom u rw olarak kullanmakta ki ben bunu gördüm canlı canlı programı falan hatırlamıyorum arkadaşlada görüşemiyorum uzun zaman oldu eğer çözümü bulursak süper olacak yahu

Alıntıları Göster
    Bence imkansız gibi birşey arkadaşım o..Yani programla cd çekme işi bana biraz garip geldi..

Onun sadece cdrom olduğundan eminmisin?

Cd-writer değil değil mi??
  • quote:

Alıntıları Göster
    böyle bişey imkansız demekten başka bişey demiyorum hem cd-rom ile cd-writer"in lazerleri bir deil biri okuyo biri yazıyo imkansız abiiii

• quote:

Orijinalden alıntı: B utter Fly

böyle bişey imkansız demekten başka bişey demiyorum hem cd-rom ile cd-writer"in lazerleri bir deil biri okuyo biri yazıyo imkansız abiiii

Alıntıları Göster
    yani programla olabilecek bişi değil o çünkü cdromda okuma kafası ile yazma kafası denilen bir olay var yani

yanisi şu seni KEKLEMİŞLER kusura bakma ama

• quote:

Orijinalden alıntı: B utter Fly

Alıntıları Göster
    bu donanımhaberinde hayal gücü çok gelişmiş benim ram de 256 mb acaba onu 2 gb yapabilen program varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafer

bu donanımhaberinde hayal gücü çok gelişmiş benim ram de 256 mb acaba onu 2 gb yapabilen program varmıdır.

Alıntıları Göster
    valal bilmiyorum ben araştırmaya devam edeyim bulunca buraya yazacağım :D ama bilmiyorum keklenmiş olabilirim 2 sene oldu çünki
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafer

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: strafer

ayrıca dostum 256 yı yükseltme olanağı var yani hayal değil bu sanal ram diye birşey duymamışsan anlatırım ama önce gerçek ile hayali ayırt edebilmen lazım

not: 2 gb yaparsan beni ara ama benim dediğim yöntemle(sanal ram) 256 yı 400 e kadar çıkarabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volki05 -- 7 Aralık 2006; 16:27:38 >

• benimde bir tane scanner im var acaba onunla kağıda çıktı alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselbasol

benimde bir tane scanner im var acaba onunla kağıda çıktı alabilir miyim?
    Konuu sapıyorrr sapıyorrr hopp saptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselbasol

alırsı
    quote:

Orjinalden alıntı: gokselbasol

alırsın tabi dostum ondan kolay ne var

tabi sendeki all-in-one ise :D
  • quote:

alırsı
    quote:

Orjinalden alıntı: gokselbasol

alırsın tabi dostum ondan kolay ne var

tabi sendeki all-in-one ise :D

Alıntıları Göster
    Keşke öyle bir şey olsa da DVD-Writer da yapabilsek

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Keşke öyle bir şey olsa da DVD-Writer da yapabilsek

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar cansıkıntısı insanlara neler neler yaptırıyo vay beeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizzmma

Alıntıları Göster
    imkansiz degildir belki ama cd rom u acip parca eklemek lensini falan degistirmek gerekirki bunu da bu isten cok iyi anlayan biri yapabilir, ve zaten bunun maliyeti de cd writer dan daha ucuz olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizzmma

Alıntıları Göster
    Dediğiniz olay sanal sürücü olmasın, yani nero gibi bir programla image almak, sonuçta o arkadaş size sanal sürücüyle neroyla yaptığı kayıt ekranını göstermiştir ve bak yazdırıyorum ve sistemimde cd-writer yok demiş olabilir,ama asıl olay veri yazılmış bir medyayı sonuçta elinize alıp almadığınızdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: cscageonly

Dediğiniz olay sanal sürücü olmasın, yani nero gibi bir programla image almak, sonuçta o arkadaş size sanal sürücüyle neroyla yaptığı kayıt ekranını göstermiştir ve bak yazdırıyorum ve sistemimde cd-writer yok demiş olabilir,ama asıl olay veri yazılmış bir medyayı sonuçta elinize alıp almadığınızdır...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cscageonly

+1
    Buradaki en mantıklı açıklama bu olsa gerek... Ama diğer yorumlarada koptum doğrusu

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.