Şimdi Ara

CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
31
Favori
72.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Irtada bi tane tek kablo disi bakir orgulu var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var

Zaten 4+1 dediği 4 renkli ve 1 tane bakır daha kalın olan kablo değil mi hocam

• Evet oyle de sizin fotolarda o kabloyu goremedim,
    Analog ya da hd kullanabilirsiniz
    Analog kalmadi artik o yuzden dijital kullanmalisiniz.
    Kamerayla kayit cihazini ayni secin
    Kayit kismindaki performansina bakin
    Ahd,tvi,cvi istediginizi kullanabilirsiniz
    Surekli farki isimlerle kendilerini guncelliyorlar
    Cin mallarinin dijital kisminda dahua daha basarili, hikvision daha yapmacik unrealist renkler ve performans
    Iyi birseybderseniz zaten benim bildigim ustte samsung var, ust markalar bu teknoloji ile ilgilenmiyor, bi tek honeywell gaptiriyo diye biliyorum ama o da deger mi o paraya bisi diyemem, performansini gormedim
    Samsung ( hanwha ) gayet iyi gormustum.
    Dahuanin biraz uste ciktiginizda kalite guzellesiyor.

• Merhaba arkadaşlar Besder marka 8 kanal ahd kayıt cihazının kurulumunu yaptım fakat telefondan XMEYE programından kayıtta olan görüntüyü izlemek için (bütün kayıtları izlememek için) nasıl ayar yapmak gerekir? örneğin 1 dakikalık görüntüyü bulmak için 24 saati izlemek mi gerekiyor? nasıl ayarları yapmalıyım ? xmeye programında kayıt skalası hareketli kısımlar renkli olabiliyormu ? yardımcı olursanız sevinirim.
  • yamali53 Y kullanıcısına yanıt
    Malesef dediginiz uygulamayi bilmiyorum ustadim
    Yardimci olamicam, eger varsa kayit izleme ozelligi kayit skalasini kaydirarak halledebilirsiniz

• Ustam skalayı kaydırıp görüntüleri izliyorum o durumda sorun yok fakat 1 dakikalık görüntüyü bulmak için 24 saati izlemek kötü alarmları kuramadım göstermiyor alarm modunda da teşekkürler yinede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yamali53 Y kullanıcısına yanıt
    CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM....

kamera simgesii tıkladığınız zaman kayıt skalası açılır, üst kısımda saat aralıklarından kaydırarak istediğiniz saat aralığını izleyebilirsiniz.

• cep telefonundan kameraya baktığımda bazen galeriye anlık görüntüler kayıt oluyor
    bunu engellemenin bir yolu var mı

durup dururken telefonun galerisine resim yükleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 7 Aralık 2019; 16:13:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    Bi tusa yanlis basiyorsunuzdur, mesela kayit tusuna ya da ekran resmi al a

• Merhaba. Cihaz olarak Sony SNC-EB640 ve program olarak Realshot Manager Advanced kullanıyoruz. Program sürekli olarak hata veriyor. O nedenle tarayıcıdan kameraların ip adresini yazıp o şekilde kullanıyoruz.
    Cms programı yükledim. Cihaz ekle kısmında “giriş zaman aşımı” hatası veriyor. Bunun çözümü nedir? Yardımcı okursanız çok sevinirim.

• ersin86 kullanıcısına yanıt
    Daha önce program kameraları çalıştırmış mıydı,cms yazılımını yönetici olarak çalıştırıyor musunuz, kameraların bütün bilgileri doğru mu ( port, user/pass, ıp, uyumluluk )
  • Realshot programında çalışıyor.
    Cms programını yönetici olarak çalıştıyorum. Tüm bilgiler de doğru. Yanlış girince başka hata veriyor. Çözemedim bir türlü.

• ersin86 kullanıcısına yanıt
    Ayni kullanicidan birden fazla yerde acik olabilir mi?
    Yeni kullanici olusturup o sekilde eklemeyi dusundunuz mu?

• Bende eski sistem 8 kameralı sistem var. Görüntü kalitesi kötü olduğundan Neutron Tra-6116-2hd almayk düşünüyorum. Eski kameralar bu sistemde çalışır mı?Sonradan bazı yerlere ahd kameralr ekleyece

• serkanc kullanıcısına yanıt
    Cihaz hybrid ise calisir

• merhaba kuyumcu dükkanına kaliteli bir sitem bakıyorum.. kablo değiştirmeyle uğraşmamak için ahd sisteme devam ediyim diyorum.. haikonun 5 mp'lik şu https://www.hepsiburada.com/haikon-ds-2ce56h0t-itpf-tvi-5mp-2-8mm-sabit-lensli-ir-dome-kamera-p-HBV00000EZJPI modeli hoşuma gitti ancak haikonun 5 mp destekleyen kayıt cihazı yok en fazla 3mp var sanırım.

kameraları haikon alıp kayıt cihazını dahua'nın şu modeli alsam https://www.hepsiburada.com/dahua-xvr5116hs-x-penta-brid-1080p-16-kanal-video-kayit-cihazi-p-HBV00000KU2K2 ya da şu https://www.hepsiburada.com/dahua-16-kanal-kompakt-1u-4k-ve-h-265-lite-network-video-kaydedici-nvr4116hs-4ks2-p-HBV000006I1F4 önerir misiniz? Çünkü siz kayıt cihazı ve kamera aynı marka olsun dediniz. Ayrıca attığım kayıt cihazları görüntüleri rahat izler miyim? yukarda mesajlarınızdan birinde 25/30 fps desteklemesi lazım demişsiniz. ya da önerbileceğiniz 9 kameralı maksimum 3000 liralık samsung vs sistem var mı?

• mbkaynar M kullanıcısına yanıt
    Yani kuyumcuda kivrak hareketler fazla olur o yuzden ip kamera alip tezgahi goren kameralda 60fps ve min 3mp kullanmanizi ve buna uygun kayit cihazi kullanmanizi onereririm oneririm, kablo cok bisey etkilemez zaten yukardan gecer

• Yok yanlış anlarınız kabloları değiştirmek zor baya bir kırma dökme gerektirecek var olanı kullanmak için ahd maksimum 25/30 mu oluyor? Güncel kabloyla neler yapılabilir?

• Merhaba. İnşallah sorunumu tam olarak anlatabilirim. Dlink dsl g225 modem ve Netgear R6400v2 yönlendiricim ve bir adet 1080p ip kameram var. Kamera lan kablosu ile dlink modeme bağlı. Modemde zaten yönlendiriciye bağlı. 7/24 açık olan PC de xiaoma adlı program ile ( şimdilik deneme sürümü, bu konu hakkında da tavsiyelere açığım) kayıt yapıyor. PC en fazla 433mbps bağlantı sağlıyor. Fakat mesela hiz testi yaparken (35 mbps kadar) canlı görüntüde kesintiler, atlamalar oluyor. Bu normal mi acaba? Bunu aşmanın bir yolu var mı?

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.