Şimdi Ara

CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
31
Favori
72.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Network bölümünde p2p diye bir karekod çıkacak yer olmalı, oradaki seri noyu programa girerek izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D66DD504

Onvif calistirmaniz gerekir, zorlanabilirsiniz
    Merhaba, bahse konu kayıt cihazı ip değil ki. Hikvision'da ahd/tvi tüm kameralar çalışıyor. 56d0t tavsiye ederiz hem uygun hem kalitesi iyi. İyi günler dileriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makrotek kullanıcısına yanıt
    bu önerdiğiniz doom kamera biz dış cephede kullanacağız başka marka ve uygun fiyata daha iyisi varsa diye arayışa girmiştim.
  • bu önerdiğiniz doom kamera biz dış cephede kullanacağız başka marka ve uygun fiyata daha iyisi varsa diye arayışa girmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

bu önerdiğiniz doom kamera biz dış cephede kullanacağız başka marka ve uygun fiyata daha iyisi varsa diye arayışa girmiştim.
    Pardon ben 2.8 mm isteyince dome kamera sandım. Bullet kameralarda pek 2.8 tercih edilmiyor. HiLook thc-b210m fiyatı uygun ve kalitesi iyi Hikvision üretimi.

• kamera nın saatini her hafta düzeltmek zorunda kalıyorum haftada 2,3 dakika ileri atıyor
    bunun sebebini bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    Bios pliniz bitiyordur, elektrik kesintisi oldugunda gidoyordur

• teşekkürler, makine yeni muhtemelen elektrik kesintilerindendir

Yeni olsada bosta uzun sure beklemistir muhtemelen belki 1 belki 2 yil, umarim pil karta gomulu degildir, eger oyleyse isiniz zor, mecbur ureticiye

• son birsey daha sorucam
    İş yerindeki görüntüyü xmeye programıyla izliyorum,
    görüntü zaman zaman donma veya kamera geçişlerinde gecikme meydana geliyor
    bu durum telefonumdaki internet hiziylami alakalı yoksa kameranın bağlı bulunduğu internet hiziylami alakalı
    veya kullandığım programdan mı kaynaklı?
    (birisi internetin sabit ip olmadığı için dedi, sabit ip için ek ücret ödemen gerekli dedi)

Eger cihaziniz p2p denilen seri numarasi uzerinden izleniyorsa sabit ip ye gerek yok
    Kasma donma olmasi cihazin bagli oldugu internet saglayicisinin yetersizligi ya da tum goruntulerin main stream olarak cekilmesinden kaynakli olabilir, uygulamadaki ayarlara bakin
    Ayrica cihazdan sub stream cozunurlugunu ve trafiginindusurun
    Isiniz cozulecektir

• teşekkürler haloldu.

• merhaba. ücretsiz kayıt yazılımı arıyorum. yüz tanıma vs. ek özelliğe ihtiyacım yok. 1080p 30 fps kayıt yapsın yeter.

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Onvif destekleyen bir yazilim gerekir, bakmaniz lazim, elimde yok malesef

• iyi günler
    İş yerinde akşam kapatıp gittiğimde aşağı katımdaki kamera heralde ışığını yakmıyor odayı zifiri karanlık gösteriyor, bunu bazı günler yapıyor
    acaba neden oluyordur

• garcibaba kullanıcısına yanıt
    Enerji yetmiyor olabilir gece goruslu kamera ise ya da kamera arizali olabilir, daha fazla detay gerekir

• Sitemizde 9 senedir kullandığımız 16 kamera ve analog kayıt cihazı mevcut. Ancak görüntüler çamur gibi. Görüntüde titremeler, dalgalanmalar olduğu gibi, geceleri de bir kaç kamera görüntü vermiyor. Ben bunları güncellemek istiyorum. Ancak aklıma takılan bir husus var. Kullanılan kablo 0.22 mm lik bir kablo. Sistemi AHD yaptığım zaman mevcut kablo ile güzel görüntü alabilir miyim? (Şimdi kablo da değiştirilir ama alan çok büyük. O kabloları tekrar döşetmek falan çok maliyetli olur)

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Görüntü alırsınız
  • Merhaba 38 metre kare dükkanıma 3 ahd kamera ve 1tb dvr den oluşan bir güvenlik kamerası sistemi kurmak istiyorum.Sormak istediğim soru şu bu sisteme elektrik kesintisine karşı nasıl bir harici güç kaynağı dahil etmeliyim? enerji tüketimini ve bu tüketime göre istenilen süreyi karşılayacak harici güç kaynağını belirlemek için nasıl bir hesap yöntemi kullanmalıyım?Cevaplarsanız çok sevinirim

@onur01651
  • Ups kullanacaksiniz, ne kadar sure istediginiz size kalmis tamamiyle, online almanizda fayda var

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.