Şimdi Ara

CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
31
Favori
72.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginiz için teşekkür ederim, görsel olarak anlatmaya çalışayım. Fotoğraftaki kırmızı içerisine alınan kısım yapmak istediğim, diğer kısımsa şuan mevcut olan kısım.

CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM....

Şuanda bir swich cihazımız var bu cihaza ahd cihazı, repeaterlar, pc gibi cihazlar bağlı. ahd dvr cihazına şuan sadece ahd kameralar bağlı, bir tane swich daha alıp bu swiche 4 tane ip kamera bağlayıp bu swichide tek bir kabloyla diğer swiche bağlayıp ahd dvr cihazıma bağlamak istiyorum. Bu şemada sıkıntılı nokta neresidir? İlginize teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabaci_58 -- 3 Mayıs 2020; 2:54:6 >

• arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Hic bi sikinti yok eger kullanilan switchlerin kapasitesi ( trafik kapasitesi) yeterli ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sistem nasıl? Bu fiyat normal mi?

CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM....
  • -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    Is gorup gormemesine bisi diyemem ama 5k anca eder orasi kurulum dahil
    Bolgenizi,odeme sartlarinizi vs bilmemekteyim
    Firmanin servisini, olasi bi arizada yaklasimini bilmemekteyim
    Bu yuzden sizi yaniltmak istemem
    Urunler hikvision un en ucuz serisi
    Bunu bilerek alin derim

• merhaba hocam iyi günler,
    uzun ömürlü olucak şekilde eve 6 tane kamera içeren güvenlik sistemi takmak veya taktırmak istiyorum. hangi yolları izlemem gerektiği hakkında pek bir bilgim yok. internetten kamera ve kayıt modülünü satın aldıktan ve kablolama işlemlerinden sonra bu sistemi kendim kurabilir miyim?
    teşekkürler.
  • Network konusunu biraz biliyorsaniz halledebilirsiniz
    Zaten alacaginiz sistemler basittir, otomatik yapar cogu seyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D66DD504

Network konusunu biraz biliyorsaniz halledebilirsiniz
    Zaten alacaginiz sistemler basittir, otomatik yapar cogu seyi
    hocam bu ürünü almak istiyorum, sizce ek kablo almalı mıyım evin etrafına yetmeyebilir. ayrıca bu kameranın kalitesi sizce nasıl?
    https://www.hepsiburada.com/qromax-pro-5042-8-li-5-megapiksel-sony-lens-1080p-metal-kasa-guvenlik-kamerasi-sistemi-p-HBV00000GKIF7

• Bi tarz yonlendirme yapamiyorum malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

hocam bu ürünü almak istiyorum, sizce ek kablo almalı mıyım evin etrafına yetmeyebilir. ayrıca bu kameranın kalitesi sizce nasıl?
    https://www.hepsiburada.com/qromax-pro-5042-8-li-5-megapiksel-sony-lens-1080p-metal-kasa-guvenlik-kamerasi-sistemi-p-HBV00000GKIF7

Alıntıları Göster
    Bu ürünlerin tamamı yalan. Üstüne 5 mp yazıp satıyorlar. Kayıt cihazı 1080N kayıt yapıyor. 5 MP ile ilgisi yok. Piyasada bilinen markaların haricinde hepsi yazılımsal 5 mp sahte ürün satıyor.

• Merhaba. İşyerim için kamera sistemi kuracağım. Alan baya karışık ve büyük ,kafamda bir sistem kurdum, olur mu olmaz mı yorum tavsiye bekliyorum olabildiğince basit anlatmaya çalışacağım.
    3 adet bina var, üçü de birbirinden uzak, canli izleme yapmak istediğim ofis iki binanin ortasında.birine 100 metre diğerine 200 metre mesafede.

n11.com'dan HIKVISION DS-7616NI-Q2 16 KANAL VGA/HDMI 4K(3840x2160) NVR KAYIT seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/kamera-kayit-karti/hikvision-ds-7616ni-q2-16-kanal-vgahdmi-4k3840x2160-nvr-kayit-P392466588

Bu cihazı bana uygun gibi geldi.8 adet ip kamera bir binada ethernet switche toplanacak, diğer binada da aynı şekilde başka bir ethernet switche diğer sistemden bağımsız şekilde toplanacak.bu switchlere birer dış mekan acces pointi bağlayıp bahsettiğim mesafedeki nvr cihazina da bir adet alıcı modunda acces point bağlayarak kullanabilmek mümkün mü? Bu tarz bir bağlantının olup olamayacağı merak ettiğim şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

merhaba hocam iyi günler,
    uzun ömürlü olucak şekilde eve 6 tane kamera içeren güvenlik sistemi takmak veya taktırmak istiyorum. hangi yolları izlemem gerektiği hakkında pek bir bilgim yok. internetten kamera ve kayıt modülünü satın aldıktan ve kablolama işlemlerinden sonra bu sistemi kendim kurabilir miyim?
    teşekkürler.
    Biz işyerimize kayıt cihazını dahua, kameraları Makrocam marka yaptırdık. Bütçemiz kısıtlı olduğu için bu yolu seçtik aslında en güzeli hepsini dahua alabilmek ama malum sıkıntılar imkanınız varsa dahua tavsiye ederim size

• FBcoskunFB F kullanıcısına yanıt
    Mumkundur, lakin kapali devre kurmaniz ya da network konusuna hakim olmaniz gerekir

• .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurta -- 5 Temmuz 2020; 21:32:36 >
  • onurta O kullanıcısına yanıt
    Kablosuz mause neden kullanmiyorsunuz, yada usb ara kablo

• arkadaşlar merhaba evin dışına kamera koyacağı ama kamera nın yanında ses kaydıda istiyoruz ? nasıl yapabiliriz ? dış mekan için hangi ses kartını önerirsiniz ?
  • Merhabalar. Elimde Secuzi DVR cihaz var ayrıyetten hikvision'da almayı düşünüyorum. İkisini farklı yerlere kuracağız. Herhangi bir uygulama vasıtasıyla ikisini aynı ekrandan izleyebilirmiyim. Kendi uygulamaları yada 3. parti yazılımlarla bunu görebilirmiyim.

• STorM003 S kullanıcısına yanıt

Merhaba, izleyemezsiniz. Her iki markanın da kendine ait uzak izleme yazılımını kurup ayrı yazılımlardan izleyebilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar, köy evine kurduğumuz 4 kameralı sistem için uzaktan izlemek adına internet bakıyoruz. 4 kamera için ayda 150gb kotalı internet yeterli olur mu?

• Makrotek kullanıcısına yanıt

NVR cihazları olacaktı yanlış yazmışım CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... 

• merhaba Arkadaşlar

Aynı ağ üzerinde 2 adet kamera kayıt cihazı var Cihazın birisi Analog ve 8 Adet Kamera bağlı kamera kayıt cihazının ağ bağlantısı Asus RP-N12 Menzil Artırıcıya kablo ile bağlı (yani interneti kablosuz alıp cihaza kablo ile veriyor)

diğeri ise AHD ve 4 adet kamera bağlı kamera kayıt cihazı direkt modeme bağlı sormak istediğim soru ise;

mobil bağlantı ve farklı ağda iken izlemeye çalıştığımda modeme direkt bağlı olan 4 kameralı AHD cihazı izleyebiliyorum diğer cihaza bağlantı yapamıyorum offline görünüyor.

Aynı ağ üzerinden wifi ile bağlantı yaptığımda her iki cihazada bağlanabiliyor ve izleyebiliyorum.

Mobil bağlantı ile veya farklı ağda iken her 2 cihazıda izlemek için ne yapmam gerekiyor

Modem :

CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM....www.tp-link.com
    Archer VR300 | AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router | TP-Link Türkiye
    https://www.tp-link.com/tr/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr300/

Acces Poin :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eran -- 8 Kasım 2021; 0:20:31 >

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.