Donan─▒mHaber'de AraYEN─░ GEL─░┼×M─░┼× ARAMA
ForumBu B├Âl├╝mde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese a├ž─▒k beta s├╝r├╝m├╝ kullan─▒ma a├ž─▒ld─▒. Gizle ┼×imdi Dene
CAYIR CAYIR YANIYOR ­čöą ­čöą WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ├çEK─░ ­čöą ­čöą
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
1 Kay─▒tl─▒ ├ťye, 1 Mobil Kullan─▒c─▒  ( 1 Mobil Cihaz  )
73
Cevap
5
Favori
12.085
T─▒klama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine G├Âre En Be─čenilen Son Ekleneneler
Se├žimimi Hat─▒rla
T├╝m Forumlar >> S─▒cak F─▒rsatlar >> S─▒cak F─▒rsatlar >> Di─čer F─▒rsatlar >> CAYIR CAYIR YANIYOR ­čöą ­čöą WATSON ONL─░NE ALI┼×VER─░┼×E 100 TL ALI┼×VER─░┼×E 100 TL HED─░YE ├çEK─░ ­čöą ­čöą
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giri┼č
      22 Mesaj
      04 Kas─▒m 2017 15:30:47
      Sazan aran─▒yor.

"├ç├ľP"

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
      |
      |

• Yarbay
      2406 Mesaj
      06 Kas─▒m 2017 08:10:42
      dalga m─▒ ge├žiyor bu?

2 tane 50 ┼čer o da 100 ├╝st├╝ne hediye.
      |
      |

• Y├╝zba┼č─▒
      532 Mesaj
      06 Kas─▒m 2017 09:03:54
      Hep kulland─▒─č─▒n─▒z bildi─činiz ├╝r├╝nler varsa ve piyasa fiyatlar─▒n─▒ biliyorsan─▒z harika.

Hep kulland─▒─č─▒m bir stick rollon piyasada 14 lira en ucuz. Burda 7.75 tl. 8 tane ald─▒m kendim ve karde┼čime. 3 y─▒l ├Âmr├╝ var.

Piyasadan daha ucuz olan birka├ž ├╝r├╝nle daha 100 liraya tamamlad─▒m. 20 lira da Axess puan verdi.

Ald─▒─č─▒m ├╝r├╝nle N11 in kuponlar─▒n─▒ bile kullansam bu kadar ucuza gelmeyecekti.

Ayr─▒ca 100 liraya 50tl kuponlar─▒n─▒n g├╝n├╝ gelince bakar─▒m, ihtiyac─▒m olan ├╝r├╝n varsa ve piyasa ile ayn─▒ yada daha uygunsa kullan─▒r─▒m.

Ald─▒─č─▒m ├╝r├╝nlerde %44 ile %39 aras─▒ karday─▒m en ucuz satan ba┼čka yerlere g├Âre. ├ľnemli olan ihtiyac─▒n─▒z olan bir ├╝r├╝nde indirim var m─▒ yok mu onu bulmak.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi teknoturk -- 6 Kas─▒m 2017; 11:9:31 >

Forumda ergen muhabbetlerinden s─▒k─▒lan, sayg─▒ ve usluba ├Ânem veren, bilgi payla┼č─▒m─▒n─▒n daha temiz ve ak─▒c─▒ olmas─▒n─▒n isteyenlerin fikirlerini ve ├ž├Âz├╝m i├žin yard─▒m─▒n─▒ bekliyorum.

DH ├ťyelik y─▒l─▒ : 2004 Do─čum y─▒l─▒: 1983
    • Y├╝zba┼č─▒
      321 Mesaj
      06 Kas─▒m 2017 09:23:57
      kampanya axess ile iyi ama 3 g├╝n oldu ├žek falan g├Ândermediler.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
      |
      |
    • Y├╝zba┼č─▒
      774 Mesaj

iOS Beta Tester
      06 Kas─▒m 2017 10:06:04
      https://mobile.donanimhaber.com/watsons-kisisel-bakim-urunlerinde-40-indirim-1-5-kasim--129666164-3

Nas─▒l yand─▒─č─▒n─▒ merak edenleri bu konuya alal─▒m. ├ç├╝nk├╝ ate┼č seni ├ža─č─▒r─▒yor hala cay─▒r cay─▒r..

|
      |

" Ya kasaps─▒nd─▒r, Yada Et "
    • Te─čmen
      115 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 08:09:13
      Axess 100e20 chippara hakkimi ucretsiz kullandirabilirim.

|
      |

• Binba┼č─▒
      1276 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 08:19:20
      Ba┼čl─▒g─▒ okudum, i├žerigi anlad─▒m gidiyorum konu sahibi 60 saniyemi ├žald─▒.
      |
      |

• Y├╝zba┼č─▒
      402 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 10:03:55
      bana hediye ├žeki geldi kupon b├Âl├╝m├╝ne giriyorum ''Kupon kodu uyguland─▒'' yaz─▒yor ama tutar d├╝┼čm├╝yor sepet 150 tl

─░nsan─▒n insana ├╝st├╝nl├╝─č├╝ ancak takva iledir
    • 07 Kas─▒m 2017 10:40:14
      Tarihler ├žok s─▒k─▒┼č─▒k olmasa i┼če yarard─▒.
      |
      |

Nexus 4 | iPod 5G | PS4 | HP 8440p
      DH 2006 ├ťyesi

PSN ID= hurteffect
    • ├çavu┼č
      71 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 11:17:59
      harcamaya g├Âre oran bence k├Ât├╝ de─čil ├ž├Âpde de─čil burun k─▒v─▒rman─▒n anlam─▒ yok. g├╝zel kampanya ama bence tek handikap─▒;
      ┼čuanki asgari ├╝cretle ve ekonomik zorlukta 300 tllik watsonsdan ├╝r├╝n almaya ne gerek var, yada ne al─▒nabilir. millet
      karn─▒n─▒ zor doyururken ┼čampuan sa├ž kremi mi yicez. 100 tl ├╝r├╝n├╝ bedava al─▒caz diye 200 tl nakit para ├ž─▒kartman─▒n anlam─▒
      yok bence cebimizden. stok├žuysan─▒z bilemem tabi.
      |
      |

• Te─čmen
      151 Mesaj

Android Beta Tester
      07 Kas─▒m 2017 11:31:57
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: soyken

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

300/100 indirim arkada┼č. Adam gibi anlay─▒n adam gibi a├ž─▒n. Ba┼čl─▒k ne anlat─▒yor, i├žerik ne anlat─▒yor.

Konu okunsun, yorum gelsin diye bir taraf─▒n─▒z─▒ par├žal─▒yorsunuz. Millet ele┼čtirip g─▒rg─▒ra ald─▒m─▒ a─čl─▒yorsunuz.

Yeter ya.

├çek sat─▒┼č─▒ haricinde s─▒cak f─▒rsatlara bir ka├ž konu da sen a├žsayd─▒nda nas─▒l konu a├ž─▒l─▒r g├Ârseydik.

Zulm├╝ alk─▒┼člayamam, zalimi asla sevemem ..!
    • Te─čmen
      247 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 11:49:07
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Tem_Mus

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

├çek sat─▒┼č─▒ haricinde s─▒cak f─▒rsatlara bir ka├ž konu da sen a├žsayd─▒nda nas─▒l konu a├ž─▒l─▒r g├Ârseydik.

Valla profil ortada. Profili gizleyip laf sokmuyorum. Hee dersen ki ben yar─▒m adam─▒m tamam o zaman.

Binlerin girdi─či platformda kurallara uygun olan konular─▒m aras─▒nda ta┼č─▒nan, kilitlenen ya da biten konulara ta┼č─▒nan ba┼čl─▒klar─▒m benim pastadaki pay─▒ma yeterde artar.

Ayr─▒ca konu a├žmak i├žinde gebermiyorum. B├Âyle aptalca konular a├ž─▒p milletin zekas─▒yla dans edene kadar hi├ž yana┼čm─▒yorum.

Yeterli mi hem┼čerim sanada... Her okuyan cevap verecekse yand─▒k. Zoruna niye gidiyor dediklerim oray─▒ anlamad─▒m.

B├Âyle ba┼čl─▒k olmaz. Bunu belirtmem niye zoruna gitti.

• Te─čmen
      151 Mesaj

Android Beta Tester
      07 Kas─▒m 2017 13:18:46
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: soyken

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Valla profil ortada. Profili gizleyip laf sokmuyorum. Hee dersen ki ben yar─▒m adam─▒m tamam o zaman.

Binlerin girdi─či platformda kurallara uygun olan konular─▒m aras─▒nda ta┼č─▒nan, kilitlenen ya da biten konulara ta┼č─▒nan ba┼čl─▒klar─▒m benim pastadaki pay─▒ma yeterde artar.

Ayr─▒ca konu a├žmak i├žinde gebermiyorum. B├Âyle aptalca konular a├ž─▒p milletin zekas─▒yla dans edene kadar hi├ž yana┼čm─▒yorum.

Yeterli mi hem┼čerim sanada... Her okuyan cevap verecekse yand─▒k. Zoruna niye gidiyor dediklerim oray─▒ anlamad─▒m.

B├Âyle ba┼čl─▒k olmaz. Bunu belirtmem niye zoruna gitti.

Zaten profilin ortada oldu─ču i├žin bu yorumu yapt─▒m "bilmem ne 3 lira bilmem ne 5 lira" dan ba┼čka konu yok bir de milletin a├žt─▒─č─▒ konular─▒ be─čenmiyosun.

Binlerin girdi─či platformlarda a├žt─▒─č─▒n s─▒cak f─▒rsat konular─▒ndan 5 tanesinin linkini koy g├Ârs├╝n herkes.

Sen zaten konu a├žm─▒yosun sen ve senin gibi ukalalar oldu─ču i├žin insanlar art─▒k konu a├žm─▒yor. Adam gibi uyarabilirsin, adaml─▒─č─▒n tan─▒m─▒n─▒ kendin uygulamadan ba┼čkalar─▒n─▒n adaml─▒─č─▒n─▒ ele┼čtirmek sana m─▒ kalm─▒┼č?

Yazd─▒klar─▒na cevap gelmesi zoruna gidiyorsa yorum yazmadan forumda gezebilirsin. Sen padi┼čah m─▒s─▒n ki sen yazacaks─▒n da kimse sana cevap vermeyecek?

Ba┼čka yazd─▒klar─▒na cevap veremeyece─čim, senin gibilerle vaktimi ├Âld├╝remem. Bo┼čuna yorum doldurmak i├žin bir taraf─▒n─▒ par├žalama.
      |
      |

Zulm├╝ alk─▒┼člayamam, zalimi asla sevemem ..!
    • Binba┼č─▒
      1569 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 13:44:28
      yandigi falan yok. zaten fiyatlar yuksek. napalim yani 300 liralik agiz calkalama suyu mu alal─▒m

|
      |

bismillah..
      Besmelesiz ba┼člayan her i┼č g├╝d├╝kt├╝r (hadis-i ┼čerif).
    • Y├╝zba┼č─▒
      730 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 17:08:09
      watson k├ór etmek bir yana b├╝y├╝k zarar etti bu kampanyadan. ilgin├ž bir ├╝├žka─č─▒t denemesine kalk─▒┼čt─▒lar ama zaten olmayan karizmay─▒ t├╝kettiler. ara s─▒ra kipadaki watsona bak─▒yordum, art─▒k kap─▒s─▒ndan ge├žmem.
      |
      |

• Y├╝zba┼č─▒
      730 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 17:14:25
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: M├╝d├╝r42

bana hediye ├žeki geldi kupon b├Âl├╝m├╝ne giriyorum ''Kupon kodu uyguland─▒'' yaz─▒yor ama tutar d├╝┼čm├╝yor sepet 150 tl

Bunlardan her ┼čey beklenir arkada┼č. Ge├žmi┼č olsun.

• Y├╝zba┼č─▒
      554 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 21:22:16
      Axess 20 puan hala y├╝klenmedi bana. Kay─▒t olu┼čturdum hala d├Ân├╝┼č yok.

|
      |

• Binba┼č─▒
      1273 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 21:45:43

20 chip para icin Watsons magazalarinda yaziyor Axess sitesinde. Online islem sonrasi yatti mi puan?
      |
      |
      teknoturk kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Al─▒┼čveri┼č/Hediye ├çeki/Turna/Parafly/THY/Kredi Kart─▒ Yard─▒mla┼čma/2.El Donan─▒m/Sistem/Cihaz ve Pasaport Kay─▒t Hakk─▒ kategorilerinde tamami olumlu islemler. %100 Olumlu Referans Sayisi:76 . Referans Beklenen Islem Sayisi:16

CPU:Xeon E3-1260L v5 (3.9 Turbo-4.5 Ghz OC)|| Anakart: Asrock E3V5 FATAL1TY || RAM: 2x8 GB Adata XPG Dazzle 2800 Mhz || GPU: Nvidia GT 420 || Monit├Âr: Samsung P2370HD || SSD: 2x240 GB Sandisk Ultra II || Kasa: NZXT Noctis 450 || PSU: Seasonic X-750 KM3 || CPU So─čutma: Thermaltake Water 3.0 Performer (Fan: Noctua NF-S12A) || Kasa Fan Intake: 2x FN V2 120mm, 1x Noctua NF-S12A || Kasa Fan Egzos: 1x FN V2 140mm, 1 x Aerocool Shark 140mm
    • ├çavu┼č
      99 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 21:48:32
      quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: N├╝rnberger

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Bunlardan her ┼čey beklenir arkada┼č. Ge├žmi┼č olsun.

Kuponu sadece kendi hesabinda kullanabiliyorsun. Bir arkadasa verdim. Kendi hesaabindan kullanamadi. Benim hesaptan aldik. Bir sorun olmadi.

|
      |

• Onba┼č─▒
      35 Mesaj
      07 Kas─▒m 2017 23:12:19

ko┼čullar─▒ de─či┼čtirmi┼čler san─▒r─▒m c tesi bakt─▒─č─▒mda watsons.com da dahildi ┼čimdi art─▒k yazm─▒yor
      |
      |
      oup59 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Tablet s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

DHBR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.