Şimdi Ara

CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONLİNE ALIŞVERİŞE 100 TL ALIŞVERİŞE 100 TL HEDİYE ÇEKİ 🔥 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
72
Cevap
4
Favori
12.586
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> CAYIR CAYIR YANIYOR 🔥 🔥 WATSON ONLİNE ALIŞVERİŞE 100 TL ALIŞVERİŞE 100 TL HEDİYE ÇEKİ 🔥 🔥
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Not
    Sazan aranıyor.

"ÇÖP"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2 tane 50 şer o da 100 üstüne hediye.
    |
    |
    Hep kullandığınız bildiğiniz ürünler varsa ve piyasa fiyatlarını biliyorsanız harika.

Hep kullandığım bir stick rollon piyasada 14 lira en ucuz. Burda 7.75 tl. 8 tane aldım kendim ve kardeşime. 3 yıl ömrü var.

Piyasadan daha ucuz olan birkaç ürünle daha 100 liraya tamamladım. 20 lira da Axess puan verdi.

Aldığım ürünle N11 in kuponlarını bile kullansam bu kadar ucuza gelmeyecekti.

Ayrıca 100 liraya 50tl kuponlarının günü gelince bakarım, ihtiyacım olan ürün varsa ve piyasa ile aynı yada daha uygunsa kullanırım.

Aldığım ürünlerde %44 ile %39 arası kardayım en ucuz satan başka yerlere göre. Önemli olan ihtiyacınız olan bir üründe indirim var mı yok mu onu bulmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 6 Kasım 2017; 11:9:31 >

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    kampanya axess ile iyi ama 3 gün oldu çek falan göndermediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    994 Mesaj
    https://mobile.donanimhaber.com/watsons-kisisel-bakim-urunlerinde-40-indirim-1-5-kasim--129666164-3

Nasıl yandığını merak edenleri bu konuya alalım. Çünkü ateş seni çağırıyor hala cayır cayır..

|
    |
    Axess 100e20 chippara hakkimi ucretsiz kullandirabilirim.

|
    |
    |
    |
    Tarihler çok sıkışık olmasa işe yarardı.
    |
    |
    87 Mesaj
    harcamaya göre oran bence kötü değil çöpde değil burun kıvırmanın anlamı yok. güzel kampanya ama bence tek handikapı;
    şuanki asgari ücretle ve ekonomik zorlukta 300 tllik watsonsdan ürün almaya ne gerek var, yada ne alınabilir. millet
    karnını zor doyururken şampuan saç kremi mi yicez. 100 tl ürünü bedava alıcaz diye 200 tl nakit para çıkartmanın anlamı
    yok bence cebimizden. stokçuysanız bilemem tabi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Açmayın abi konu vs açmayın.

İyilik yapmaya çalışmayın millete.

Yorum yapmak yerine dalga geçenleri mi ararsın, küçük düşürmeye çalışanlarımı.

Yazık...

300/100 indirim arkadaş. Adam gibi anlayın adam gibi açın. Başlık ne anlatıyor, içerik ne anlatıyor.

Konu okunsun, yorum gelsin diye bir tarafınızı parçalıyorsunuz. Millet eleştirip gırgıra aldımı ağlıyorsunuz.

Yeter ya.

Çek satışı haricinde sıcak fırsatlara bir kaç konu da sen açsaydında nasıl konu açılır görseydik.
    quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

quote:

quote:

Yazık...

300/100 indirim arkadaş. Adam gibi anlayın adam gibi açın. Başlık ne anlatıyor, içerik ne anlatıyor.

Konu okunsun, yorum gelsin diye bir tarafınızı parçalıyorsunuz. Millet eleştirip gırgıra aldımı ağlıyorsunuz.

Yeter ya.

Çek satışı haricinde sıcak fırsatlara bir kaç konu da sen açsaydında nasıl konu açılır görseydik.

Valla profil ortada. Profili gizleyip laf sokmuyorum. Hee dersen ki ben yarım adamım tamam o zaman.

Binlerin girdiği platformda kurallara uygun olan konularım arasında taşınan, kilitlenen ya da biten konulara taşınan başlıklarım benim pastadaki payıma yeterde artar.

Ayrıca konu açmak içinde gebermiyorum. Böyle aptalca konular açıp milletin zekasıyla dans edene kadar hiç yanaşmıyorum.

Yeterli mi hemşerim sanada... Her okuyan cevap verecekse yandık. Zoruna niye gidiyor dediklerim orayı anlamadım.

Böyle başlık olmaz. Bunu belirtmem niye zoruna gitti.

Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.

• Teğmen
    208 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

quote:

quote:

Yazık...

Yeter ya.

Valla profil ortada. Profili gizleyip laf sokmuyorum. Hee dersen ki ben yarım adamım tamam o zaman.

Binlerin girdiği platformda kurallara uygun olan konularım arasında taşınan, kilitlenen ya da biten konulara taşınan başlıklarım benim pastadaki payıma yeterde artar.

Ayrıca konu açmak içinde gebermiyorum. Böyle aptalca konular açıp milletin zekasıyla dans edene kadar hiç yanaşmıyorum.

Yeterli mi hemşerim sanada... Her okuyan cevap verecekse yandık. Zoruna niye gidiyor dediklerim orayı anlamadım.

Böyle başlık olmaz. Bunu belirtmem niye zoruna gitti.

Zaten profilin ortada olduğu için bu yorumu yaptım "bilmem ne 3 lira bilmem ne 5 lira" dan başka konu yok bir de milletin açtığı konuları beğenmiyosun.

Binlerin girdiği platformlarda açtığın sıcak fırsat konularından 5 tanesinin linkini koy görsün herkes.

Sen zaten konu açmıyosun sen ve senin gibi ukalalar olduğu için insanlar artık konu açmıyor. Adam gibi uyarabilirsin, adamlığın tanımını kendin uygulamadan başkalarının adamlığını eleştirmek sana mı kalmış?

Yazdıklarına cevap gelmesi zoruna gidiyorsa yorum yazmadan forumda gezebilirsin. Sen padişah mısın ki sen yazacaksın da kimse sana cevap vermeyecek?

Başka yazdıklarına cevap veremeyeceğim, senin gibilerle vaktimi öldüremem. Boşuna yorum doldurmak için bir tarafını parçalama.
    |
    |

• Binbaşı
    1637 Mesaj
    yandigi falan yok. zaten fiyatlar yuksek. napalim yani 300 liralik agiz calkalama suyu mu alalım

|
    |
    watson kâr etmek bir yana büyük zarar etti bu kampanyadan. ilginç bir üçkağıt denemesine kalkıştılar ama zaten olmayan karizmayı tükettiler. ara sıra kipadaki watsona bakıyordum, artık kapısından geçmem.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Müdür42

bana hediye çeki geldi kupon bölümüne giriyorum ''Kupon kodu uygulandı'' yazıyor ama tutar düşmüyor sepet 150 tl

Bunlardan her şey beklenir arkadaş. Geçmiş olsun.

|
    |

20 chip para icin Watsons magazalarinda yaziyor Axess sitesinde. Online islem sonrasi yatti mi puan?
    |
    |
    teknoturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ITX PC : Ryzen 1600 AF|| Asrock Fatal1ty B450 Gaming ITX || 32 GB G.Skill Trident Z Neo 3600C16 || GT 210 || Monitor ||Sabrent Rocket 1TB || Silverstone SG13B || Silverstone SST-PF120-ARGB || Seasonic SGX-650 || Asus TUF Gaming Combo (K5 & M5) ||Corsair MM300 Pad

Oyun Konsolu : PS4 Pro (CUH 7216B) || Ev Sineması :LG PF1000UT UST Projektör, Specta 120" Motorlu Perde ve LG SH3B Soundbar
  • Teğmen
    135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nürnberger

quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

bana hediye çeki geldi kupon bölümüne giriyorum ''Kupon kodu uygulandı'' yazıyor ama tutar düşmüyor sepet 150 tl

Bunlardan her şey beklenir arkadaş. Geçmiş olsun.

Kuponu sadece kendi hesabinda kullanabiliyorsun. Bir arkadasa verdim. Kendi hesaabindan kullanamadi. Benim hesaptan aldik. Bir sorun olmadi.

|
    |

koşulları değiştirmişler sanırım c tesi baktığımda watsons.com da dahildi şimdi artık yazmıyor
    |
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Lastik Avcısı
Canlı Tv izle
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.