Şimdi Ara

Catalyst 8.10 RC2 cikti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8.9' a göre daha stabil olduğu söylenmiş ve daha fazla OC potansiyeli sunduğu idda edilmiş , en önemlisi de fan control :
     Catalyst 8.10 RC2 cikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulû -- 30 Eylül 2008; 12:26:58 >
  • fan kontrolü(yabancı forumdan aldım)
     Catalyst 8.10 RC2 cikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 30 Eylül 2008; 12:29:07 >
  • bu fan kontrolü sadece 4800 serisine mi özel bende çıkmadı 3850 kullanıyorum
  • ÖNCELİKLE TÜM DH NİN BAYRAMINI KUTLAR NİCE YENİ BAYRAMLAR DİLERİM !! YADA VODAFONE DİLİYLE SOFRANIZ AFİYETLİ BEDENİNİZ SIHHATLİ YÜZÜNÜZ MUTLU BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN TÜM DOSTLARIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deneyenler varsa nasıl olduğunu söylerlerse çok makbule geçer.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ati fan ayari yapan 3. parti programlarin isini bitirmis bu surucuyle ama ben bunu kurmam usta resimde recovery gorunmuyor. oc'de nerede duracagimizi nereden bilecez daha iyi oc iddiasinda olan bir surucude?Full bekleyin.
  • ben kurdum 8.9 dan bi farkı yok. Ama bende Fan ayarı çıkmadı. Sadece 4800 serisine mi özel bu?
  • Teşekkürler

Rapide atma imkanınız varmı? Aktif olmasına rağmen Javascript/ActiveScripting required... diyor free de

Bayamınız mübarek olsun.
  • @ziwo

hersey bi bahanen var
  • neden 120mb ?
  • Rapidde diretiyorum :)
  • tmm zirmala :p
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jincx

tmm zirmala :p

Yükle gelsin o zaman
  • Özellikle kitlenme ve ani fps düşüşleri ile ilgili bir çok şikayet geliyor ati bu sorunları çözmeli en azından betayı bekleyin....
  • quote:

abanin
    ilk gozume carpar fan hizi ayari.artik catalystden fan hizi ayarlaniyor

8.540.0.0000
    9/10/2008

vista x86/x64

http://www.mega.upload.com/?d=DYBRA1YZ
    http://uploaded.to/?id=qt29rm
    http://rapid.share.com/files/149677040/V8.54-RC2-080910a-069486E-ATI_Vista.rar.html

xp x86/x64
    http://www.mega.upload.com/?d=JVVGAXK9

ben sitesinden baktim gormedim bunu bu surucu resmi surucu degilmi dna veya omega surucleri gibimi

• quote:

Orjinalden alıntı: Digiali

Özellikle kitlenme ve ani fps düşüşleri ile ilgili bir çok şikayet geliyor ati bu sorunları çözmeli en azından betayı bekleyin....

rc2 betanin ustu zaten.normal versiyonunda alti.

rc (release candidate) ler iyidir.ayrica kilitlenme ve ani fps dususu ile ilgili sikayetler ne alaka.kendi kafandan uydurdun heralde
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Digiali

Özellikle kitlenme ve ani fps düşüşleri ile ilgili bir çok şikayet geliyor ati bu sorunları çözmeli en azından betayı bekleyin....

rc2 betanin ustu zaten.normal versiyonunda alti.

rc (release candidate) ler iyidir.ayrica kilitlenme ve ani fps dususu ile ilgili sikayetler ne alaka.kendi kafandan uydurdun heralde

cektim kurdum 4850 de 8.9 gibi calisior ama stabil sorun yok yaniii
  • company sanki hizlandi geldi bana
    test edemiyorum 8.9 yukledikten sonra sorun cikario
  • quote:

@ziwo

hersey bi bahanen var

Niye olmasın mı, Gorus belirtmiyim mi ? ATI'nın sacma sapan sürücüleri ile uğraşmaktan bıktım. Kendi sitelerinin forumları dahil birçok sitede ATI'nın surucu problemleri tartışılıyor ve bu adamlar nasıl oluyorda bunları gormuyorlar yada gorup duzeltmiyorlar, şaşırıyorum. Yayınladıkları sürücülerin "Release Note" bolumunde bulunan bilinen sorunlar kısmına biraz goz atarsanız ne demek istediğimi anlarsanız, programcıları kafalarına gore takılıyor, kullanıcılardan gelen FeedBackleri umursamıyorlar sanırım. Kendilerine direk olarak attığım yardım maillerine bile cevap gelmiyor, ki yolladığım yer geri donus yapılması gereken bir yardım talep bolumu.

Bunun dısında bu "RC" işini kim cıkardı cok merak ediyorum, E.Kartı sürücüsü tarihinde bir ilk sanırım yada ben rastlamadım. RC, tam surum cıkısının hemen oncesinde piyasaya sürülen bir versiyondur bu adamlar Ayın 10. RC2'yi yayınlıyorlarsa yine işin icinde ciddi bir sacmalık var. Beta 1,2,3,4 ... şeklinde gider Sonrasında 1 veya 2 "RC" versiyonu cıkartılır. Koskoca Microsoft bile Vista'yı bu şekilde kullanıcılara sundu. ATI'nın bu tarz bir sacmalık yapabileceğine ihtimal vermiyorum, surucuyu kim sızdırdıysa onun sacmalığıdır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• olabir.haklida olabilirsin ama bence saksiyi gereksiz yere fazla zorluyorsun
    ha rc2 hata beta ne farkeder sonucta 8.9 dan daha yeni driver.duzeltmeleri iceriyordur
  • ya hazır cvp yazmışken bişiy sorcam çok önemli bu kotada limit 4 GB ya hani internetten baktığımda iki şey gözüküyor biri bayt olarak biride gb olarak şimdi ben hangisine bakıcam ??

bayt olan 3.979.272.762 bayt bunun 4.000.000.000 a ulaşmasına çok az kaldı limit bayt olarak baz alınırsa tabi ama eğer allta gb olarak yazan yere bakarsak (3,706 GB) die gözüküyor ve 4 GB a daha çok var.

Ben büyük ihtimal Gb olan die düşünüyorum ama ttnet in ne yapacağı belli olmaz ona göre cod oynıcam internetten sölerseniz sevinirim .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.