Binbaşı
26 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
27 inç oyuncu monitor tavsiyesi bütçe 1100tl, ne tavsiye edersiniz? pivot ayaklı olması önemli benim için
oyun için uygun fiyatlı asus veya creative ses kartı tavsiye edermisiniz?
Tam olarak bu henkaku nedir? henkaku yüklü makine kopya oyun mu oynatıyor demek oluyor? eğer öyleyse ufak tefek dandik oyunları mı oynatıyor yoksa PSN deki kalite oyunlarda buna dahilmi?
arkadaşlar elimde g2 nin uluslar arası modeli mevcut avea kullanıyorum 3g çalışmıyor, bunu nasıl ayarlıycam bilen varmı?
Merhaba arkadaşlar S3 ün camı kırıldı, garantisi var samsung servisinden fiyat almadım ama biiyorumki samsung servisi daha pahalı bu yüzden istanbulda önerebileceğiniz düzgün bir yer varmı ekran değişimi için?
LG Optimus 4X HD P880 1000 tl bu ayarda başka tavsiyesi olan ? donanım ve yazılım olarak lg leri nasıl buluyosunuz ayrıca daha önce samsung asus htc kullanan birisi olarak lg ye güvene bilimiyim?
LG Optimus 4X HD P880 yerine tavsiye edeceğiniz başka cihaz varmıdır?
arkadaşlar Android destekli media box tavsiyesi istiyorum, mümkünse en uygun fiyatlı olanını arıyorum
arkadaşlar samsung UE40EH6030 model tv alarak bunu Playstatiom 3 ve xbox 360 bağlayarak oyun oynamak istiyorum, ama gerek tazeleme hızı(HZ) gerekse siyah renk gösterme şekliyle ilgili aklımda sorular var, bu fiyat aralıgında smart ve usb destekli başka ne önerebilir veya önermessiniz?
1000 tl civarında full hd xbox 360 ve PS3de kullanılıcak yazılımı güncellenebilir TV 102cm tercihimdir
Hakkında
Forum İmzası:
İMZANIZ SÜRGÜNDEDİR...
Forum İkinci El İmzası:
İMZANIZ SÜRGÜNDEDİR...
Hakkımda:
İMZANIZ SÜRGÜNDEDİR...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.240
İkinci El Bölümü Mesajları: 250
Konularının görüntülenme sayısı: 155.504 (Bu ay: 295)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.