Şimdi Ara

casper wireles sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • casper CV.VTI2670B marka laptop umu açıp kapadığımda sürekli alt + f10 yapmak zorunda kalıyorum. ekranı kapattığımda yada uyku moduna geçtiğinde wireles açık olsada ağdan çıkıyor. 3 4 defa alt + f10 yapıyorum zor bağlanıyor. bütün ayarlara baktım düzeltemedm. sizce nasıl düzeltebilirim. daha hiç format atılmadı. windows 7 home premium var.

• quote:

Orijinalden alıntı: elfiasis

casper CV.VTI2670B marka laptop umu açıp kapadığımda sürekli alt + f10 yapmak zorunda kalıyorum. ekranı kapattığımda yada uyku moduna geçtiğinde wireles açık olsada ağdan çıkıyor. 3 4 defa alt + f10 yapıyorum zor bağlanıyor. bütün ayarlara baktım düzeltemedm. sizce nasıl düzeltebilirim. daha hiç format atılmadı. windows 7 home premium var.

ilk önce bende bir casper laptop kullanıcısı olarak laptop una 6 ayda bir orjinal cdsi ile format atmalısın , birde ccleaner programı ile ayda 1 temizlemelisin , senin konuna gelecek olursak , pc yi kapanırken eger denetim masasından wiralles ini devre dışı bırak dediysen böyle olur etkinleştirip yeniden başlatmayı dene , eger böyle birşey yapmadıysan bilgisayarını devre dışı bırakarak kapat aç , sonra etkinleştir öyle kapat aç olması gerek ;)

• Uykuya alınca benim bilgisayarda Wireless ağından çıkıyor ama açınca 1-2 saniye içerisinde tekrar bağlanıyor.
  • yok hocam öle bişey değil ayarlarda buna benzer bişey yok zaten. super posh die bi programla geldi pc. sildim tekrar yükledim falan. onnda ayarlarına baktım. intel wireless güncellemelerine baktım en güncel sürümde sorun ne cidden hiçbir fikrim yok. başına gelen varsa aynı pc den yada farklı pc den yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.