Şimdi Ara

Casper Montevina P7350-9600GS-2gb-250gb Alındı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
4.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce aldım geldim...İnceleme yapıcam bi kaç gün içinde... Hızlı ve kaliteli bi cihaz... 1440ytl/12=120ytl taksitle aldım ve çanta hediye ettiler..

Sitesinde çantasız olarak 1480lirahttp://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=1860

Casper Nirvana Montevina CPM-P735-9F15

İşlemci : Intel Centrino 2 İşlemci Teknolojisi Intel Core 2 Duo İşlemci P7350 İşlemci Hızı 2.00 GHz 3 MB L2 Cache 1066 MHz FSB
    İşletim Sistemi : Orijinal Microsoft Windows Vista Home Basic
    Bellek (Ram) : 2 GB DDR2 800 MHz
    Harddisk : 250 GB SATA
    Ekran Kartı : 1024 MB GeForce 9600GS Turbocache Ekran Kartı-512 MB Ayrılmış Bellek
    Ekran : 15.4" WXGA 1280x800 TFT Parlak Renkli
    Ana Kart : Intel PM45 Chipset
    Optik Sürücü : DVD±RW DUAL
    Bluetooth : Bluetooth
    Kablosuz Ağ Bağlantısı : Intel Pro-Wireless 5100 Kablosuz Ağ Bağlantısı
    Card Reader : Multi Card Reader
    Ethernet kartı : Var
    Ses Kartı : High definition audio mikrofon
    USB Port : 2 x USB 2.0 port
    TV - DVI - OUT : 1X eSATA 1X HDMI
    Batarya : Li-ON smart battery
    Kamera : 2.0 MP Web Camera
    Ekstra : 1 Aylık Turkcell 1GB Internet Paketi Hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 12 Eylül 2008; 15:24:09 >

• Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH|UnderTaker

özellik bakımından biraz daha üstün ama kalite açısından tartışılmaz

Ne için bu yorumu yaptınız acaba?

Hadi millet bişey tavsiye edin bi hafta içinde alıcam
  • Casperler daha güçlü notebooklar. Montevina Centrino 2'ler. İki Casper arasında HDD farkı var sadece, cihazlar güzel ama marka düşündürüyor açıkçası...
  • quote:

Orjinalden alıntı: visceroid

Casperler daha güçlü notebooklar. Montevina Centrino 2'ler. İki Casper arasında HDD farkı var sadece, cihazlar güzel ama marka düşündürüyor açıkçası...

Evet bende casper isminden dolayı şüphe içindeyim.. İki casper arasında hdd+ram farkı var...

PB düşünmemin sebebi ekran kalitesi- kasa şekli ve görünüşü - sorun yaşayan az kişi olması..

• packard bell'in üzerinde 8600 gs yazıyor ama 8600 gt çıkabilir

bence buna dikkat edin , bunu kesin olarak kendi gözlerinizle görerek doğrulayın

Eğer 8600 gs çıkarsa almayın , aslında iki modelide almayın

Oyun oynamayı düşünüyorsanız packardbell mb87 serisini öneririm, fiyatlarıda oldukça makuldür ve 8600GT gibi güçlü bir ekran kartı vardır

Bunun dışında DELL'inde bazı modelleri var, biraz daha araştırın
  • Casper almayı düşünüyorum...Kasası gerçekten çok şık ve özellikleri bombaa

PB de 8600gt varsa ancak öyle düşünebilirim...
  • ben 2 gün önce packard bell mb 86 p 022 yi aldım. vista olsa da hızlı bi p. ara sıra bilgisayarı zorladığımda diğer fan devreye giriyo ama genel olarak cıt cıkmıyo pcden. daha hic bi güncelleme yapmadım. ekran kartı 8600 gs. bi arkadasım bu ekran kartından 4.9 aldı performansta. güncelleyince güsel işe yarar. fifa 80 ve pes 08 hic takılma yok oynarken(daha hiç bi şey güncellemedim. acılıs kapanıs vista olduğu için biras zaman alıyo. kasa sağlam gibi. dokunmatik tusları olsa ii olurdu ama bilgisayarcı arkadaslarım olmamamsı daha i, onlar pcnin daha cabuk bozulmasına yarımcı oluyo diolar. ısınma sorunu hiç yok. kumandası da geldi pc ile. vatancomputerdan aldım 1143 ytl 5 taksit. kısaca bu fiyata baya baya ii. tavsiye ederim kesinlikle.
  • Bu gün Vatan gittim PB bitmiş bende Casper bayisine gidip bunu aldım

Casper Nirvana Montevina CPM-P735-9F15

İşlemci : Intel Centrino 2 İşlemci Teknolojisi Intel Core 2 Duo İşlemci P7350 İşlemci Hızı 2.00 GHz 3 MB L2 Cache 1066 MHz FSB
    İşletim Sistemi : Orijinal Microsoft Windows Vista Home Basic
    Bellek (Ram) : 2 GB DDR2 800 MHz
    Harddisk : 250 GB SATA
    Ekran Kartı : 1024 MB GeForce 9600GS Turbocache Ekran Kartı-512 MB Ayrılmış Bellek
    Ekran : 15.4" WXGA 1280x800 TFT Parlak Renkli
    Ana Kart : Intel PM45 Chipset
    Optik Sürücü : DVD±RW DUAL
    Bluetooth : Bluetooth
    Kablosuz Ağ Bağlantısı : Intel Pro-Wireless 5100 Kablosuz Ağ Bağlantısı
    Card Reader : Multi Card Reader
    Ethernet kartı : Var
    Ses Kartı : High definition audio mikrofon
    USB Port : 2 x USB 2.0 port
    TV - DVI - OUT : 1X eSATA 1X HDMI
    Batarya : Li-ON smart battery
    Kamera : 2.0 MP Web Camera
    Ekstra : 1 Aylık Turkcell 1GB Internet Paketi Hediye

1440/12 aldım ve yanında çanta hediye ettiler... inceleme yapıcam bi kaç gün içinde

• dostum öncelikle hayırlı olsun...

teknosadan almayı planlıyordun gibi gelmişti bana neden öyle yapmadın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdfghha

dostum öncelikle hayırlı olsun...

teknosadan almayı planlıyordun gibi gelmişti bana neden öyle yapmadın..

Saol dostum

Peder oruçken çok sinirli oluyo önce vatana götürdü orda PB bulamayınca Teknosa dan bahsettim..ben puanla falan uğraşmam dedi

gittik casper dan aldık....son kalan ürünü aldım..deli gibi satıyo dedi adam..5tane aynısından sipariş verdi yanımda

• Hayırlı olsun kuzen iyi günlerde kullan
  • Hadi hayırlısı bende sipariş verdim cumartesi-pazartesiye geleceğini söylediler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_alp

Hadi hayırlısı bende sipariş verdim cumartesi-pazartesiye geleceğini söylediler..

Hayırlısı olsun ana konumuz var oraya bekleriz
  • CASPER NIRVANA CPM-P735 süper ötesi casper aklımın ucun geçmezdi ama ürün mükemmel fiyat ve özellikler mevcut casper beni şaşırttı
  • ürünün ısınma durumu hakkında biraz bilgi verebilir misin? mesela oyun oynayarak kaç saat sonra ciddi seviyede ısınıyor çünkü casperlar hakkında pek iç açıcı şeyler duymadım.

ayrıca kasa kalitesi pili ekranı tuş takımı ve mümkünse pcmark06 skoru :/
  • casper'ın 3dmark06 skorunu bekliyoruz dostum. bunun ekran kartı ddr3'mü acaba bakabilir misin?
  • 320 gb sata... sata tavsiye etmem
  • yanan anakartım garantıden degıstı ay basında. 9600sg yerıne GT130M dıye bır geforce modelını ıceren anakart ıle degıstırmısler.. bu kart performans olarak nasıldır ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

yanan anakartım garantıden degıstı ay basında. 9600sg yerıne GT130M dıye bır geforce modelını ıceren anakart ıle degıstırmısler.. bu kart performans olarak nasıldır ??

Daha iyi bir kart, şanslısın

Ayrıca konuyu hortlatmışsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.