Şimdi Ara

Casper Minibook CUK.N455-2K00S inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
9.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ***Ürün herşeyden önce çok şık ben beyazını aldım memnunum alacak olana beyaz tavsiye ederim.
    ***Ürün w7 starterla geliyor ben ultimate yukselttim ama bişey fark etmedi Win XP Professional i ŞİDDETLE tavsiye ediyorum farkı görecesiniz.
    ***Ortalama 5.20 saat pil süresi var.
    ***Sesi çok kaliteli ve gür çıkıyor.
    ***720p filmleri codec ler sayesinde izleyebiliyoruz.1080p filmler malesef açılmıyor ama bu filmleri bir cok notebook bile acamıyor zaten
    ***Tuşları gayet zarif touchpad geniş ve kullanışlı
    ***Led ekranı güzel ve parlak bir görüntü sağlıyor
    ***Isınma problemi yok üfleme şeklinde bir fan sesi mevcut.
    ***2gb ddr3 ram ve 320gb hdd farkını hissedeceksiniz
    ***Denedim ve bazı oyunlar kurdum hepsi çalıştı ve hiç sıkıntı çıkarmadı
    ---pes6---c.strike 1.6---Lord of the rings the battle for middle earth---nfs2---age of empires2

kötü yönleri:tamamiyle w7 starter bas belası tek care xp
    iyi yönleri:bn öğrenciyim ve wireless olan bir otobüste nete girmeyi yada kulaklıgmı takıp film izlemeyi en iyi yönü olarak görüyorum.

İşlemci : Intel Atom N455 İşlemci Hızı 1.66 GHz
    İşletim Sistemi : Microsoft Windows 7 Starter
    Bellek : 2 GB DDR3
    Harddisk : 320 GB SATA
    Ekran Kartı : 256 MB Paylaşımlı Intel GMA 3150
    Ekran : 10.1" (1024 X 600) LED Ekran
    Ana Kart : Intel NM10 Chipset
    Kablosuz Ağ : Intel Wireless-N 1000 Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g/n
    Card Reader : Multi Card Reader
    Ethernet : Var
    Ses : Dahili Hoparlör&Mikrofon
    USB Port : 3 X Usb 2.0 Port
    Klavye : İzole Türkçe Q Klavye
    Batarya : 6 Cells
    Kamera : 1.3 MP Web Kamera
    Ekstra : Intel Widi teknolojisi ile kablosuz görüntü aktarma özelliği
    Hediyeler : Microsoft Office Starter 2010, Microsoft Security Essentials Antivirus Programı

http://www.casperstore.net/?urun-2438-Casper-Minibook-CUK-N455-2K00S.html

GÜNCELLENECEKTİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna4141 -- 4 Mart 2011; 2:27:09 >

• Netbook almayı düşünüyordum, iyi ki almadan görmüşüm bu modeli. Daha önce alan varsa görüş bildirirse sevinirim. Birde merak ettiğim win7 ultimate yüklersem bu cihaza, garanti bozulmaz değil mi?
  • casperlar çok arıza çıkartıyor kimseye tavsiye etmem
  • yeni nesil casperlar çok sağlam lütfen temelsiz yorumlarla direk bi markayı kötülemeyelim. ben casper notebook kullanıyorum ordan biliyorum. Gayet iyi.

Netbookun özellikeri de sınıfının en iyisi ayrıca...
  • zaten yıllarca ithal laptopları kullandık elin yabancısını zengin ettik casper sonucta türk malı kotulememek gerekir ki casper okadarda kotu bir marka degıl bundan emin olabilirsiniz.
  • arkadaşlar ben kullanıyorum bu netbbok yanlız önelmi bi nokta var oda pil 6 değil 3 cell zaten casperin 6 cell pili yok
    3 cell pil 2-3 saat gidiyor kullanıma göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: monster_ksk

arkadaşlar ben kullanıyorum bu netbbok yanlız önelmi bi nokta var oda pil 6 değil 3 cell zaten casperin 6 cell pili yok
    3 cell pil 2-3 saat gidiyor kullanıma göre

olurmu arkadasım bir cok sitede casper netbookların 6 cell versiyonları mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: denkel

casperlar çok arıza çıkartıyor kimseye tavsiye etmem

3 senedir casper kullanırım hiç üzmedi 3senelik makinamda pes 2011 sorunsuz tam grafik çalışmakta....her marka arıza çıkarır şimdiki modeller çok sağlam ....
  • vatan computerdan 6 hücreli modelini aldım gayet güzel memnunum. vtn455b 6cell
    ekran tam açıkken kesintisiz 4 saatin üzerinde internet ve film için kullanıyorum.
    ekran ışığı kısarsanız daha uzun gidecektir. ürünün tek dezavantajı piano black üst yüzeyi çok parmak izi kalıyor.
  • casperların türk malı olmasıyla hiçbir ilgisi yok tüm parçaları yabancı, burda sadece montajı yapılıyor. belki o bile yapılmıyodur hazır geliyodur
    driver desteği çok zayıf (sitesine girip görebilirsiniz driver desteğinde gelinen son noktayı) ve pili çok az gidiyor benzer fiyattaki asuslara kıyasla.
  • türk malı olmasıyla çok ilgisi var. sermaye türk bi kere ve casper ın kar etmesi direk türkiyenin kar etmesi anlamına geliyor. ayrıca casperın kendi fabrikası da var. bu yüzden gümrük vergisi gibi ekstra masrafları olmuyo böylece daha ucuza alabiliyoruz. elbette donanım ayrı yerde kasa başka yerde üretiliyor ama bu caspera özel bir durum değilki global üretim modelleri bu şekilde. bunun sony si de hp si de aynı şekilde üretiliyor. ayıp değil gerçek!
  • aranızda bunu kullanan var mı arkadaşlar
  • Ben aldım kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna4141

Ben aldım kullanıyorum

Buna format atmak istesem usb denmi atmam gerekiyor yoksa kendi içinde barındırıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

casperların türk malı olmasıyla hiçbir ilgisi yok tüm parçaları yabancı, burda sadece montajı yapılıyor. belki o bile yapılmıyodur hazır geliyodur
    driver desteği çok zayıf (sitesine girip görebilirsiniz driver desteğinde gelinen son noktayı) ve pili çok az gidiyor benzer fiyattaki asuslara kıyasla.

Bari şu cihazda driver muhabbeti yapmayın arkadaşlar. Üzerindeki tüm donanımları Windows 7 otomatik olarak algılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

casperların türk malı olmasıyla hiçbir ilgisi yok tüm parçaları yabancı, burda sadece montajı yapılıyor. belki o bile yapılmıyodur hazır geliyodur

Bari şu cihazda driver muhabbeti yapmayın arkadaşlar. Üzerindeki tüm donanımları Windows 7 otomatik olarak algılar.

windows 7 algılıyor ancak yeteri kadar değil. örneğin touchpadin dokunmatik kullanımı konusunda windows 7 driverlarında sorun çıkabiliyor ayarları rahatça yapılamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: StormBird

quote:

Ben aldım kullanıyorum

Buna format atmak istesem usb denmi atmam gerekiyor yoksa kendi içinde barındırıyor mu?

Starter yuklu geliyor zaten bn usb kurulum yapmayı dusunuyorum ama w7 anytime upgrade var pc de ultimate yukselticem olmadi usb kurulum ama su anda net yok bnde tel. yazıyorum.
  • quote:

quote:

Ben aldım kullanıyorum

Starter yuklu geliyor zaten bn usb kurulum yapmayı dusunuyorum ama w7 anytime upgrade var pc de ultimate yukselticem olmadi usb kurulum ama su anda net yok bnde tel. yazıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Ben aldım kullanıyorum

ultimate ağır kaçmaz mı biraz.Starter zaten biraz yavaş çalısıyo.Mesela boş ekrana sağ tıklayınca fln yuvarlak dönüyo sonra menü açılıyo,Sonra açık pencereleri mousela sürüklerken arkada kesik kesik pencere izleri bırakıyo ve takılıyo fln., Wlm 2011 de 2 kişiyle aynı anda sohbet ederken donma oluyo.

Bunlar sende de oluyo mu yoksa ben mi kendi kendime kuruntu yapıyorum, ya da çok şey bekliyorum bu makinadan.İlk defa dizüstü kullanıyorum da :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben aldım kullanıyorum

ultimate ağır kaçmaz mı biraz.Starter zaten biraz yavaş çalısıyo.Mesela boş ekrana sağ tıklayınca fln yuvarlak dönüyo sonra menü açılıyo,Sonra açık pencereleri mousela sürüklerken arkada kesik kesik pencere izleri bırakıyo ve takılıyo fln., Wlm 2011 de 2 kişiyle aynı anda sohbet ederken donma oluyo.

Bunlar sende de oluyo mu yoksa ben mi kendi kendime kuruntu yapıyorum, ya da çok şey bekliyorum bu makinadan.İlk defa dizüstü kullanıyorum da :))

ben professional kullanıyorum starterla arasında performans farkı neredeyse hiç yok. makineden de çok şey bekleme tabi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.