Şimdi Ara

CASIO EDIFICE REDBULL EF-550RBSP-1AV

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CASIO EDIFICE REDBULL EF-550RBSP-1AV Almayı düşünenler için yaptığım çekimler gece nasıl göründüğüne dair resmini ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokiaxxx -- 18 Haziran 2012; 0:40:02 >

• Ağır bir görüntüsü var.
  • Turkiye'de fiyati cok yuksek.
    Amerika'da 160 USD'ye bulunabilir.
    Saat cok guzel ama metal kordon olmamis sanki.
  • Peki bu saat darbelere ve şoklara dayanıklımıdır...
    Magazada satış danışmanlıgı yaptıgım (ayakkabı) dayanırmı mekazniması
    bilgi verirseniz iyi olur birde saati en uygun nerden bulabilirim....
  • Bir G-Shock kadar dayanıklı olmadığı izlenimi verdi bana su geçirmiyor kış mevsiminde olduğumuz için denizde denemedim mekanizma olarak ileri ve geri olarak öteki saat lerimle bir farklılık göstermedi uzun süreli bir kullanım deneyimi daha yaşamadığım için bu saatle mekanizması için şimdilik sorunsuz çalışıyor ersa garantili olarak 500 civarlarında ama internette 150tl garantisiz olarak bulabilirsiniz.
  • Aman diyeyim arkadaşlar bu tür satlerden (edifice serisi) bir G-Shock yada Protrek kadar dayanıklılık beklemeyin. Sonuçta G-Shock serisi saatler özel patentli korumaya sahiptirler. İnternette onlarca G-Shock Test videosu var (üzerinden Hummer H2 geçen bile var). Ancak bu saatlerin herhangi bir dayanıklılık belgesi yada standardı yok.
  • benim için önemli olan sarsıntı ve çarpmalara karşı direnci...
  • benim için önemli olan sarsıntı ve çarpmalara karşı direnci...
  • Ufak çaplı bir şekilde kolu duvara-kapıya çarpınca birşey olmaz ama gidipte bel hizasından yere düşürünce de düzgün çalışmayabilir yada camı çatlayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokiaxxx

Bir G-Shock kadar dayanıklı olmadığı izlenimi verdi bana su geçirmiyor kış mevsiminde olduğumuz için denizde denemedim mekanizma olarak ileri ve geri olarak öteki saat lerimle bir farklılık göstermedi uzun süreli bir kullanım deneyimi daha yaşamadığım için bu saatle mekanizması için şimdilik sorunsuz çalışıyor ersa garantili olarak 500 civarlarında ama internette 150tl garantisiz olarak bulabilirsiniz.

internetten 150 TL'ye bulacaginiz saat muhtemeln replika'dir. bu saatin Amerika'daki fiyati bile en ucuz 160 dolar.
  • ne yazık ki bu saatte benim aldığım gibi replika.
  • bu saati 300 tl yurtdışı girişli orjinal olarak temin edebilirim isteyenler pm atabilirler
    hemen teslim
  • Bende aldım bu saaten replika mı orjinal mi olduğunu nerden anlarım ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB38AB417 -- 26 Nisan 2016; 20:23:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.