Şimdi Ara

Casio DW-9052-1VDR Gshock Saat 247,00 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 %11 indirim kuponu ile 219 tl ye geliyor.Casio gshock bilenler bilir fiyat dip diyebilirim.İhtiyacı olan kaçırmasın.
    https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-dw-9052-1vdr-erkek-kol-saati-ersa-saat-garantili-P171757782

Lütfen konuya hayatında hiç gshock kullanmamış kişiler abuk subuk yorum yapmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 15 Şubat 2020; 2:15:4 >

• dieselci fossilci tayfa toplanmış yine. geçenki konuya da böyle saçma sapan mesajlar yazdınız. kesin siz yaz kış aynı ayakkabıyı giyiyorsunuzdur bir de. bu saat günlük hayat için. işini bilen adamın takım elbiseye giden saati de vardır zaten. mesela benim var ama günlük takmıyorum casio ile devam ediyorum çünkü rahat. full plastik diye saat eleştiriyor haspam anlamadığın buradan belli zaten. bi tane saat almış 700 800 verip bakkala bile onla gidiyor ahaha. kafa yapmıyor mu bütün gün şangır şungur?
    saati öğrenmek için koluna bakan hala çok insan var. şekilli şukullu saatinizle havanızı ortamlarda kol sıyırarak atabilirsiniz birşey diyen yok. ama günlük hayatta çarpsa kırılacak aman denize girecem mangal yakacam abdest alacam diye zırt pırt çıkarılacak saati yiyeyim afedersin.
    bu arada bu modeli ben almam. ama beğenenine hayırlı olsun. hedefim gerçek g shock
  • Kuponu olmayanlar için Hepsiburada'da 239.90 TL
    Satıcı aynı:https://www.hepsiburada.com/casio-dw-9052-1vdr-g-shock-erkek-kol-saati-pm-sacsdw90521v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskiden Olsa.. -- 15 Şubat 2020; 2:11:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskiden Olsa..

Kuponu olmayanlar için Hepsiburada'da 239.90 TL
    Satıcı aynı:https://www.hepsiburada.com/casio-dw-9052-1vdr-g-shock-erkek-kol-saati-pm-sacsdw90521v
    Onuda eklicektim hocam ama herkeste vardır diye düşündüm
  • Ben saati %11 İndirimle 219 liraya aldım. Kaçırmayın. Arkadaşta gshock var 10 senedir pilini bile değiştirmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 15 Şubat 2020; 15:44:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı saati 2014 de 100 TL ye hb den aldım.gündelik olarak takıyorum hatta şuan da kolumda ne pil değiştirdim ne de kordonu eskidi taş gibi saat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 sene önce Usa dan almıştım. Bu zamanda bu parayı edeceğini düşünmüyorum. Çok basit bir saat.

• bunu kim takıyor ne gyro var ne gps böyle çirkin 16 yaş çocuğu saatini ancak o tarz özellikleri varken takmak mantıklı oluyor.

abov komple plastik. gülerler adama ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

bunu kim takıyor ne gyro var ne gps böyle çirkin 16 yaş çocuğu saatini ancak o tarz özellikleri varken takmak mantıklı oluyor.

abov komple plastik. gülerler adama ya.
    Hayatında kaç kere gshock saat gördün kullandın. Bilmedin konulara yorum yazma

• 23 sene evvel tahtakalede seyyardan almıştım
    pili bitik bir kenarda duryo

• Güzel fiyat, pil ve Kordon en az 5 sene gider, iyi bakilmazsa g shock kordon 90-110 gibi fiyatlı. Sağa sola ben gibi 😁çok çarpan biri için ideal saat.. Casio DW-9052-1VDR Gshock Saat 247,00 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir saatte pil herşey mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuncak çocuk saati gibi

• Selam açılın ben saatçiyim. Artık hakkı ile söylebilirim bu saat çok çirkin ufak kasa ve normal dijital saat ederi bu bile değil. Herşeye koşmayın. Casio da ga serisinden bu fiyatlarda olursa anlarım.

• armonyy A kullanıcısına yanıt
    G-shock ların electroluminescence lı modelleri yok sanırım ?
    Ga lar vs. hep yandan zayıf aydınlatmalı 1000 tl ye baktıklarımda.
  • Vay be plastik kokusu burnuma kadar geldi.
    Biz ergenlik zamanlarında bu tarz saat kullanırdık yaşıtlarımda konuda yazmış zaten.
    Pazarda falan şimdinin parasıyla 10-15 liralık saatler gibi.
    Bit pazarına rağbet olmuş.Max.taş çatlasa bu pahalılıkta ederi 49.90 dır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Ben saati %11 İndirimle 219 liraya aldım. Kaçırmayın. Arkadaşta gshock var 10 senedir pilini bile değiştirmedi
    tamam

• Oyuncak gbi saate bu fiyat verilmez.Ederi 50 tl.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    bu sözü froum avm nin çatısına yazdırmak lazım
  • dieselci fossilci tayfa toplanmış yine. geçenki konuya da böyle saçma sapan mesajlar yazdınız. kesin siz yaz kış aynı ayakkabıyı giyiyorsunuzdur bir de. bu saat günlük hayat için. işini bilen adamın takım elbiseye giden saati de vardır zaten. mesela benim var ama günlük takmıyorum casio ile devam ediyorum çünkü rahat. full plastik diye saat eleştiriyor haspam anlamadığın buradan belli zaten. bi tane saat almış 700 800 verip bakkala bile onla gidiyor ahaha. kafa yapmıyor mu bütün gün şangır şungur?
    saati öğrenmek için koluna bakan hala çok insan var. şekilli şukullu saatinizle havanızı ortamlarda kol sıyırarak atabilirsiniz birşey diyen yok. ama günlük hayatta çarpsa kırılacak aman denize girecem mangal yakacam abdest alacam diye zırt pırt çıkarılacak saati yiyeyim afedersin.
    bu arada bu modeli ben almam. ama beğenenine hayırlı olsun. hedefim gerçek g shock

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.