Şimdi Ara

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 2 Alana 2 Bedava (29-31 Aralık) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
12
Favori
47.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diğeri ne?
  • yigit_dark kullanıcısına yanıt

Hocam bildiğim kadarıyla SKT ile TETT arasında çok büyük fark var, en fazla hafiften bayatlamaya başlamış olabilir diye düşünüyorum bir tanesini deneyin anlarsınız CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 2 Alana 2 Bedava (29-31 Aralık) 

• Bizim burada 2 Yunus market gezdim,sömürmüşler raf tam takır,Ülker çakılıydı ama nedense,ayrıca kız kasada 4 ü de aynı olacak dedi vermedi..diğer kız duyup yardımcı oldu, bide böyle salak kasiyerler var arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RevoLand R kullanıcısına yanıt
    Yahu cips yiyorsan tarihin hiçbir önemi yoktur zaten,her türlü içerdesin

• Dün denk geldim girdim 4 milka happy cows aldım jet kasada düşmedi görevli baktım yoktu bırakıp çıktım bende arkadaşlar niye düşmedi
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

O market elemanlarını sokaktan topluyor galiba, geneli kaba saba tipler, sevmediğim için yıllardır adım atmam içine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim bölgede çikolata varsa normal kasaya yönlendiriyorlardı

soruyordu görevli çikolatayı buradan yapamıyoruz diyo

• BsPhotographer kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam dün ana baba günüydü şimdi öğleden önce bir daha gideyim inşallah yoğun değildir normal kasadan deneyim birde teşekkürler
  • sanal markette sepete 1 adet sınırı koymuşlar.
    4 ane aynı fiyattan çikolata eklememe rağmen indirim düşmedi.
    mağazalarda devam ediyor mu ?

• az önce mesaj geldi 53 tl şiparişin 107 olarak teslim edildi ödeme 107 alınacaktır diye neyin kafasında bunlar internetten almıştım.

• Kampanya mağdurları veya yararlanamayan arkadaşlar için A101 de 10 TL üstü alışverişe 10 Crunch 10 TL bundan faydalanabilirsiniz

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Yunus markette var mı aynı kampanyası
  • Alperen1668 A kullanıcısına yanıt
    Evet var..

• CARREFOUR KAMPANYASI INSORTTE BUGUNDE GECERLI DIYOR AMA MAGAZALARDA HALA GECERLI MI ALAN VAR MI BUGUN?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barikat2005 -- 31 Aralık 2020; 12:53:28 >
  • Arkadaşlar yukarıda da belirttiğim gibi siparisim eksik geldi tutar olarak toplamda 67 olması gerekiyord 8 adet eksik gelmesine rağmen 67 kesildi kartimdan şimdi mesaj gelmiş gramaj farkliliklari veya eksik ürün sebebiyle sizden 84 tahsil edilecektir diye aradan zaman da geçti ne yapabilirim iade etmek istesem parasında da değilim ama sürekli bu terbiyesizlikleri yapiyorlar hiç hoş değil. Burda bir hata yokmu 2 alana 2 kampanyasiyla aldik sözde.

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 2 Alana 2 Bedava (29-31 Aralık)

• barikat2005 kullanıcısına yanıt

evet mağazada geçerli biraz önce aldık 20 tane ülker fıstıklı.

• Hala geçerli ama çoğu mağazada ürün kalmamış, büyük şubeleri deneyin.

• dün akşam beylikduüzü carforurda dolu var.. lakin savaş alanı gibiydi. - ki bugünü düşünemiyorum .

alsanız da kasa kuyruğunda sabır sınavından geçmeniz lazım ..

• RevoLand R kullanıcısına yanıt

Sorun yok hocam ya yedim gitti. İnsan ölücem falan sanıyor psikolojik olarak ama mantıken bayatlar en kötü CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 2 Alana 2 Bedava (29-31 Aralık) 

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.