Şimdi Ara

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 2 Alana 2 Bedava (29-31 Aralık) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
12
Favori
47.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağazalarda bugün kampanya devam ediyor mu?

Bir de tadelle çikolatalar dahil mi
  • Hocam ben de geçen merak edip godiva bitter aldım. Ülker'den pek farkını göremedim. Fiyat farkını hakedecek kaliteye sahip olduğunu düşünüyor musunuz?

• toblerondaki krokanlar dişe yapışıyo

• Dün kampanyanın ilk günü olmasına rağmen herşey bitmiş sadece ülkerin dolu dolu fındıklı ve bademlisi (50 gr lık olanlar) varmış onlardan 20 li grup yapıp kasaya gittim, kasiyer bunlar geçmiyor diye söyleyip bademlilerden ikisini denedi ve indirim düşmüyor dedi.Zaten sadece bunlara dokunulmaması beni kıllandırmıştı.Bunları indirimli alan var mı acaba ? yoksa kasiyer 4 tane denemediği için mi düşmedi ?

• Lasthannibal kullanıcısına yanıt

dolu dolu fındık aldım ben düşüyor, diğeri de düşer büyük ihtimal. 2 alana 2 bedava zaten kampanya 4 denemesi lazım

• Devam ediyor mu ona göre gideyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 Aralık son gün devam ediyor yani kampanya..

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

dolu dolu fındık aldım ben düşüyor, diğeri de düşer büyük ihtimal. 2 alana 2 bedava zaten kampanya 4 denemesi lazım

Bu gün kalırsa tekrar deneteyim.Peki cikolatalar nasıl hocam ben daha önce hiç denemedim, malum yirmişer adet alacağım gene, beğenmezsek heba olmasın.

• Arkadaşlar, ben bu kampanya kapsamında dün 4 adet çikolatayı sepetime ekledim ve o sırada 2 paket ücreti gösterdi. Siparişi oluşturdum ve gelen siparişiniz alındı mailinde de aynı şekilde kampanyadan yararlandığım gözüküyor. Yalnız bugün sipariş yola çıkarken kampanya dışına çıkarmış ürünleri ve normal 4 çikolata fiyatını yansıtmış. MH ile görüştüm. Kampanyadan yararlandığım ama bir hata olduğu söylendi. Kaydımı aldılar ve ilgili birimin geri dönüş yapacağı söylendi. Kartımdan şu an fazladan para alındığı gözüküyor. Sorun bir şekilde çözülür diye düşünüyorum. Sadece böyle birşey başına gelen oldu mu onu sormak istemişitm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sethlans -- 30 Aralık 2020; 11:59:9 >
  • Twonokta kullanıcısına yanıt

Kampanya ve ürünler siteden kaldırıldı ?

• r3ally kullanıcısına yanıt
    İnanır mısın bende tamamen merak bakışıyla aldım. Eminim ki Godiva markası Ülker’e geçince kalite düşmüştür.
  • İzmir Bornova Evka 3 metro istasyonu önündeki Carrefoursa ya uğradım az önce.

Çikolata almak isteyenler için girişe yığmışlar.

Keza çikolata reyonu da doluydu.

Hatta bisküvilerin olduğu bölüme de ortaya sepete koymuşlar.

Stok olduğu müddetçe kampanya devam edecek herhalde.

Yanlız 1 muşteri için 20 adet sınır koymuşlar.

20 adet aldım bende.

Ayrıca yerli somon bütün temizlenmiş kg. 24.90 tl idi.

1 tanesi 800/900 gr geliyor.

Temizlenmiş olarak tartılması ekstra herhalde.

Somon ve çikolata sevenler değerlendirsin.

• Sethlans kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya dün akşam itibariyle sona erdi o yüzden fazla çekmişlerdir iade edin ürünleri
  • Lasthannibal kullanıcısına yanıt

başka fındıklı yoktu o yüzden aldım, bende denemedim daha önce

• mağazalarda devam ediyor kampanya.

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

toblerondaki krokanlar dişe yapışıyo

Bunu istemiyorsanız dolapta saklayın ve çıkartınca en kısa sürede tüketin, kıtır kıtır çok güzel oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

Arkadaşlar, ben bu kampanya kapsamında dün 4 adet çikolatayı sepetime ekledim ve o sırada 2 paket ücreti gösterdi. Siparişi oluşturdum ve gelen siparişiniz alındı mailinde de aynı şekilde kampanyadan yararlandığım gözüküyor. Yalnız bugün sipariş yola çıkarken kampanya dışına çıkarmış ürünleri ve normal 4 çikolata fiyatını yansıtmış. MH ile görüştüm. Kampanyadan yararlandığım ama bir hata olduğu söylendi. Kaydımı aldılar ve ilgili birimin geri dönüş yapacağı söylendi. Kartımdan şu an fazladan para alındığı gözüküyor. Sorun bir şekilde çözülür diye düşünüyorum. Sadece böyle birşey başına gelen oldu mu onu sormak istemişitm?

Bende baktığımda dediğin tabloyu gördüm yalnız benim provizyonda indirimli tutarlar duruyor hala, aradım sordum "bir sorun var güncellenecek fazlası çekilse dahi sonradan düzelecek, olmazsa iade edersiniz" dedi, şuan siparişime baktığımda karman çorman olmuş fiyatlar 2 katına çıkmış falan.

Yukarıdaki arkadaşta sona erdi falan yazmış beni bağlamaz ki ben 29'un ilk saatlerinde siparişimi verdim, paramı ödedim, bana bunu getirmekle yükümlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Aralık 2020; 13:41:49 >

• CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 2 Alana 2 Bedava (29-31 Aralık) çikolataların üzerine kampanyalı adet fiyatlarını yazdım.yeni üretim maximum 2 .5aylıklar cidden fiyatlar çok iyi bol bol alın 20 adet sınır var fazla alacaksanız ayrı ayrı alın.Yalnız merak edipte aldım ama almayı düşünen varsa yeşil godivayı hiç beğenmedim Antep fıstıklı çikolatada Ülker eti torkudan vazgeçmeyin.

• Beyler tadelle de geçerli mi kampanya
  • Bende bugun o markete gideceğim inşallah kalmıştır 🙃
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.