Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.342
Cevap
372
Favori
495.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

40 Tl ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimli ürünler (ayrıntılar ilk yorumda)

görünmüyor hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

quote:

40 Tl ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimli ürünler (ayrıntılar ilk yorumda)

görünmüyor hocam

Düzelttim usta, masaüstü sürüm dışında foto yükleyemiyorum da sorun oluyor bu yüzden .

eyvallah hocam. yalnız bir öneri sunayım mı size? ilk sayfada çok güzel bilgiler vermişsiniz. örnek olarak 40 lira üzeri alışveriş için olanlarda dahil güncellediklerinizi ilk mesaja da ekleseniz güzel olmaz mı? zaten mesaj olarak yapıyorsunuz. ve uğraşıyorsunuz aynısını yaptığınız o mesajları sadece aynısından eklemek zor olmaz diye düşünürek sizede önermede bulunayım istedim.

paylaşımlarınız için çok teşekkürler ayrıca hocam.

• Bez çantalı tüpsüz trafik seti aldım bugün 25 liradan 8 liraya düşmüş. Çok kaliteli değil ama muayene için yeterli. İhtiyacı olanlar bakabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi fırsatlar var arkadaşlar. gidip bakın bence :)
  • Arkadaşlar,online alışveriş banka puanlarını kullandırıyormu?
  • Carrefour kart olana
    Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

Örnek 75 ml 4.25 tl
    3 tane alınca tanesi 2.8 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 28 Şubat 2017; 15:18:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Jilet fujın larda var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: blackegomania

carrefoura gidecekseniz denizlide üretilen sava marka şaraplardan başka bişe almayın.insanları keriz yerine koymamayı öğrenecekler.

Sahiden f/p gördüğüm en iyi şarap. Senelerdir premium olanını özellikle tercih ederim. 17,95 TL olması lazım o da. Rose ve beyaz classic olanlarını da denedim kaliteli diye içirseniz sırıtmaz.

teşekkür ederim, şu an premium olanını içiyorum ve gerçekten tahminimden daha iyi çıktı,fakat market kapanmak üzereyken aceleyle almıştım premium olanını kırmızı diye almıştım ama beyazmış. premium olanının kırmızısı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

quote:

quote:

carrefoura gidecekseniz denizlide üretilen sava marka şaraplardan başka bişe almayın.insanları keriz yerine koymamayı öğrenecekler.

Sahiden f/p gördüğüm en iyi şarap. Senelerdir premium olanını özellikle tercih ederim. 17,95 TL olması lazım o da. Rose ve beyaz classic olanlarını da denedim kaliteli diye içirseniz sırıtmaz.

teşekkür ederim, şu an premium olanını içiyorum ve gerçekten tahminimden daha iyi çıktı,fakat market kapanmak üzereyken aceleyle almıştım premium olanını kırmızı diye almıştım ama beyazmış. premium olanının kırmızısı var mı?

Var ve gayet güzeldir

• Acıbadem Naitulus Carrefoursa'da kahvaltılık gevrekler (nestle) (k-flakes, ballı bademli, nesquik, corn flakes vs) 2.si %70 indirimli. Aynı durum nestle ve milka çikolatalarda da geçerli. Paket çay ve kahvelerde de geçerli. Fiyatlar şişirilmemiş.Telefonum bozuk olduğu için fotoğraf ekleyemiyorum. Benim fişi bayağı kabarık oldu tutamadım kendimi

• quote:

Ankara çankaya üniversiteler bölgesini seçince nestle chokella 250 g 1.99 tl gözüküyor.

ankarada nereyi seçerseniz seçin aynıdır. tek mağazadan cepadan geliyor
  • quote:

quote:

quote:

Ben Sava sevemedim çünkü sert

Metro' da 1 Lt. 15,99 TL Sole kırmızı favorimdir.

Bir ara Metro 2 Lt. Lik kaliteli İtalyan kırmızı şarabını 32 liradan satıyordu ama artık bulamıyorum.

• Afyon Park'ta tüm sucukların kilosu 39.90 sanırım bölgeesel ya da şubeye özeldir

• KUTAHYASPOR K kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/carrefoursa-tum-acik-sucuklar-39-90-apikoglu-cumhuriyet-haric--124630774-2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goldmaster tencere tava nasıl 39.90 a inmiş

• Yahu arkadaş 500TL lik hediye çekim var İzmir'de adam akıllı büyük Carrefoursa yok.Bu nasıl bir saçmalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

quote:

quote:

Ben Sava sevemedim çünkü sert

Metro' da 1 Lt. 15,99 TL Sole kırmızı favorimdir.

Bir ara Metro 2 Lt. Lik kaliteli İtalyan kırmızı şarabını 32 liradan satıyordu ama artık bulamıyorum.

Kırmızısını dün içtim; bende çok sevmedim ama beyazı güzeldi, içmediyseniz Sava'nın beyazını tavsiye ederim.

• Arkdaşlar bugun dolaşmak için carfura giitik.
    Magaza müdürü yanıma geldı hal hatır elime gündem dışı broşür verdı. İçersındekı ürünler özel fiyatlı ürünler dedı
    baya bir çok cazıp ürün vardı alış verıs yapmıyacaktım gene işime gelenlerı aldım

sütaş kaşar 1kg. 15,10
    polenez sucuk 36,90
    kıyma 26,90
    caykur turıst çay 18,50
    karaali tiryaki 13,50
    alo 7kg 19,50
    100lipton sallama cay 9,50
    750gr nutrella 11,50
    yudum 5lt 27tl
    banvit tavuk 5,45 kg
    sek tereyagı 1kg 22tl
    1lt kola 4 lu 6,50
    ....vb

aklıma gelen bunlardı. birçokta cazıp ürün vardı bu fiyatlar bugun ve yarın özel mştler yararlanıyor.
    ben 95 tl alışverıs yaptım 70 tl ödedım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Arkdaşlar bugun dolaşmak için carfura giitik.
    Magaza müdürü yanıma geldı hal hatır elime gündem dışı broşür verdı. İçersındekı ürünler özel fiyatlı ürünler dedı
    baya bir çok cazıp ürün vardı alış verıs yapmıyacaktım gene işime gelenlerı aldım

sütaş kaşar 1kg. 15,10
    polenez sucuk 36,90
    kıyma 26,90
    caykur turıst çay 18,50
    karaali tiryaki 13,50
    alo 7kg 19,50
    100lipton sallama cay 9,50
    750gr nutrella 11,50
    yudum 5lt 27tl
    banvit tavuk 5,45 kg
    sek tereyagı 1kg 22tl
    1lt kola 4 lu 6,50
    ....vb

aklıma gelen bunlardı. birçokta cazıp ürün vardı bu fiyatlar bugun ve yarın özel mştler yararlanıyor.
    ben 95 tl alışverıs yaptım 70 tl ödedım

Bu fiyatlar herkese mi?

• xweser X kullanıcısına yanıt
    hocam güya tanıdıgına verıyor brosuru onun adına alışverıs yapıyorsun
    çok ıyı fıyatlar var.
    Hatta mudure dedım hayırmı kapatıyormusunuz.... alakası yok dedı
    özel fıyatlar.
    gerçekten çok urun var eletronıkte vardı.

yer midyat carfur

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.