Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.342
Cevap
372
Favori
495.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ambalajlı şekilde satılan Antep fıstığı ile fındık nasıl denediniz mi, fiyatları da uygun ama tadı nasıl.
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    biz aldık kullanıyoruz gayet de memnunuz.
  • axess kampanyasından yararlanmak için maltepe park avm içindeki carrefoursa dan 2 adet 100 tl lik hediye kart aldım 28 tl çip para anında geldi kartları istediğim zaman parça parça kullanıyorum
  • Axess ile market kampanyalarını yapanlar için ek bir tarife var.
    Aylık bir ücret karşılığı % 5 indirim sağlıyor bu tarife.
    Cebteteb market paketine benzer bir sistem.
    Ancak Axess % 5 market paketiyle ilgili kampanya şartlarında çelişki var.
    İki ayrı link veriyorum altta dikkat ederseniz.
    Alışveriş tarifesinden çıkış başlığındaki ortadaki maddeye dikkat edin.
    Tarifeden çıkışta kalan ayların ücret ödemesi için farklı açıklama var ve çelişiyor.
    Axess sitesi açıklaması
    http://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/315/indirimli-alisveris-tarifesi

Akbank direkt internet bankacılığı içinden kampanya katılım sırasında gelen açıklama linki
    http://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/1803/herkese-uygun-tarife

Bu durumu Akbanka da yazdım ve cevap bekliyorum. MH'nin çözebileceği bir konu değil bu.

• @pdem hocam teşekkür ederim. uygunsa değerlendireceğim.

@karasac hocam philips 5 li priz bir linke baktım ama tükendi yazıyordu. baktığım link şu eğer aynısından bahsediyorsanız:

http://www.teknosa.com/urunler/110271192/philips-spn1052b-5-li-akim-korumali-priz

sanırım siz kampanyayla aldınız.

ayrıca cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • lava 21*21 döküm demir tava 19.90 . bence çok iyi fiyat . 26*32 olanı da 49.90 bugün netten sipariş verdim geldi . kesinlikle piyasadan yüzde 20 daha ucuz şuan için
  • bu akşam maltepe park carrefoura gittim. samsung 40j5170 tv 1099 tl idi. ilgilenen varsa duyurulur. dahili uydu alıcılı düz led tv. wifi felen hiçbişey yok. LG 40MB27HM bakmaya gitmişitim onun kampanyası bitmiş.

şöyle bi sıkıntı var baya bi tv vardı yayın yapan hepsi normal fakat samsung 40j5170 den 2 adet vardı ikisinin ekranında da siyah dairesel gölgeler vardı diğer tvlerde hiç böyle bir sorun yok. acaba sorunlu bi tv mi? ikisinde de aynı sorun var.
  • Carrefour'un etleri nasıldır? Alan, tadan var mıdır? Dana kuşbaşı ve kuzu saç kavurma alayım diyorum ama daha önce hiç et almadım. Migros'tan aldım, iyiydi. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Axess ile market kampanyalarını yapanlar için ek bir tarife var.
    Tarifeden çıkışta kalan ayların ücret ödemesi için farklı açıklama var ve çelişiyor.
    Axess sitesi açıklaması

Akbank direkt internet bankacılığı içinden kampanya katılım sırasında gelen açıklama linki

Bu durumu Akbanka da yazdım ve cevap bekliyorum. MH'nin çözebileceği bir konu değil bu.

Çok saçma bir kampanya, alışveriş yap yapma önce bir 12.90 ödüyorsun. yani 258 TL harcaman lazım ki önce zararı kapatıyorsun sonra bir 250TL daha harcamalısın ki toplamda 12 TL ( maksimum 25TL iade )kar edesin.

yani 500 küsür alışverişe 12 TL

birde kendini strese sokacan.

• karaelmaslim K kullanıcısına yanıt
    uzak durun derim. kasap reyonu pek hijyenik değil.
  • karaelmaslim K kullanıcısına yanıt
    Bende carrefourun etlerini begenmiyorum, kisaca tartilarak satilan sarkuteri bolumunu begenmiyorum, eti hep migrostan aliyorum ve tadi bence guzel.

Not:tabi et konusu magazadan magazaya ve cok satilan bi magaza ise ve etler taze ise biraz alinip denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 11 Şubat 2017; 22:50:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Axess ile market kampanyalarını yapanlar için ek bir tarife var.
    Axess sitesi açıklaması

Çok saçma bir kampanya, alışveriş yap yapma önce bir 12.90 ödüyorsun. yani 258 TL harcaman lazım ki önce zararı kapatıyorsun sonra bir 250TL daha harcamalısın ki toplamda 12 TL ( maksimum 25TL iade )kar edesin.

yani 500 küsür alışverişe 12 TL

birde kendini strese sokacan.

Belki bu ay gibi market-kombo olanlarla bir işe yarar.
    Yoksa yıl boyunca ödemek mantıklı değil tabii ki.

• Teşekkürler arkadaşlar 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara cepada bunların tatlı reyonundan birşey alan oldu mu, kuş gözü falan fiyat olarak gayet ucuz yani 39 liraya da, iyi midir taze midir, durumları bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

40 Tllik alışverişlerde,ayrıntılar ilk sayfada. Biraz geç oldu ama yine de paylaşayım dedim. Resimler gözükmüyor şu anda sanırım.
    Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) KonusuMigros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

selamlar,

hocam 404 - File or directory not found. diye bir sayfa çıkıyor. tablet sürüm olmasından olabilir mi acaba tam bilemiyorum sebebini. ama söyleyeyim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

40 Tllik alışverişlerde,ayrıntılar ilk sayfada. Biraz geç oldu ama yine de paylaşayım dedim. Resimler gözüküyor şu anda sanırım.
    Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) KonusuMigros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

şimdi gözüküyor hocam :)

• Göndermezler ama denemek lazım

3 al 2 öde yerine 2 al 1 öde düşüyor
    Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi34i -- 17 Şubat 2017; 0:1:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi34i

Göndermezler ama denemek lazım

3 al 2 öde yerine 2 al 1 öde düşüyor

Neyi nasıl niçin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah belasını versin bunun borsada pert etti bizi
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Güzel fırsat

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.