Şimdi Ara

Carrefoursa Camel Active Bot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
4.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Az önce bursa carrefourda gördüm. Sıcak mı pek bilemedim ama camel active botlar ve farklı modeller 99.90dan reyonlardaydı. Hemen girişe koymuşlar. Millet baya yığılmıştı. Güzel modellerde vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normal fiyatlari ne kadardir ki acaba

• Çok sıcak fırsat bilgilendirme için sağol hocam, yarın bakayım bir mutlaka. Muhtemelen klasik modelleri koymuşlardır ama kalitesini bozmadıysa çok sağlam markadır. 85 liraya flo'dan lumberjack almıştım kardeşime çoraba boya vermekten, ayak üşütmekten başka bir halta yaradığı yok.
  • shumix denen bi mağazada pierre cardin ve camel ayakkabı ve botlar 99,90.-tl tek fiyat.
  • Klasik modelleri normalde 160-170 tl arasında değişiyor.
  • hocam bu camel actıve ler orjınal camel urunlerı degıl benım bıldıgım aralarında cok kalıte farkı var
  • Ben dün iki adet günlük giyim için Süet ayakkabı aldım. Kutusunda 249 tl etiket vardı. Ayakkabılar gayet şık ve sağlam duruyor. Tabanları da ortopedik sanırım çünkü gayet rahat ettim giydigimde. Tavsiye edebileceğimiz bir ürün

• 10 gün kadar önce aldım yalan olmasın ama (klasik bot hardal rengi) botun dil kısmında made in turkey yazıyor bana da pek orjinal gibi gelmedi. İşte kullanıyorum ve ayağımı üşütüyor belirtmek isterim ki çift çorapla da aynı şekilde üşümüştüm. Belki de kansızlığımdan ötürü ama paylaşmak istedim.

Daha önce camel kullanmadım fakat annem her zaman camel kullanıyor bot & ayakkabı olarak ve gerçekten ayağını elliyordum sıcacık oluyordu o yüzden beklenti yüksekti.

edit: bu arada yeni konu açmayayım hardal rengi bot kolay kirlenir biliyorsunuz bunu temizlemek için nasıl bir yol izlemeli ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 10 Ocak 2015; 19:43:56 >
  • Orijinal camel'sa alınır
  • Eskiden gayet kaliteliydi Camel Active ama bunlar yerli üretim sanırım. İçine bakın Made in Turkey yazıyorsa almayın bariz kalite farkı oluyor orjinaliyle. Lisans alıp Türkiyede üretiyorlar bu tanınmış markaları ama resmen ikinci kalite oluyor, hem kullanılan malzeme hemde işçilik yüzünden.
  • Ben 2 yıl önce bakırköy lucci mağazından 125 tl ye almıştım. Dil kısmında made in turkey yazıyor benimkinin de çok hoş ve farklı bir rengi var 2 yıldır bez bile dokundurmadım hafif rengi uçtu bu sene o kadar. Edirnenin soğuğunda istanbulun yağmur çamurunda ne bir damla su aldı ne boya bıraktı ne de timberland botlarım gibi kendini saldı. tavsiye ederim ben
  • Forum içinden bir kaç arkadaş mağdur sanırım

http://forum.donanimhaber.com/m_69777428/tm.htm
  • O botları ben de geçen haftalarda gördüm...Eski Camel botları ile uzak yakın ilişkisi yok...Sanki bana sahte gibi geldi açıkçası...
  • eski camellerle alakası yok bir dönem yeşil kundura üretiyordu onlarda çok kaliteli idi hala kullandıklarım var.
  • Valla bu markayı bi iaddayı kaybettim çalışanım trendyoldan ayakkabı beğenmiş 49 lira camel active marka bana bunu al dedi

bende markayı araştırdım outdoor da isim yapmış falan filan 2 tane güzel pamuk gömlek ekledim kargo bedava gelsin diye ama ama gömlekler aradığım kaliteyi bulamadım

bi dockers by gerli kokusu alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errorman_cem -- 10 Ocak 2015; 21:30:41 >
  • bu markanin suet klasik ayakkabisini kullaniyorum iki yildir. derisi gayet kaliteli yipranma falan yapmadi ki giy-cikart yaparken dikkat etmedigim halde. lakin terleme ve islanma durumlarinda maalesef coraplari fena derece boyuyor. gecer dedim.ama.iki yildir gecmedi de. yine de botu denk gelirse bir goz atarim, ayni kaliteyi yakalayabilirsem alinir.iyi fiyat

• bende aldım bugün.Öyle kalitesiz görünmüyo duruşu falan baya güzel
    kullandıkça görecez kalitesini ama görünüm olarak kaliteli duruyo
  • İstanbulda var midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen yıl trendyol veya markafoniydi tam hatırlamıyorum 90 liraya camel bot almıştım iki ay içinde tabanı resmen ikiye ayrıldı. ya sattıkları gerçek camel değildi yada camel adında başka bir ürün yolladılar. yani o yüzden dikkat etmek lazım carrefour da satılanlar bu tarz ürünlerse uzak durulmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banx -- 10 Ocak 2015; 23:21:39 >
  • Bugun kalabalıktan bende bakmadım doğru düzgün ama yarın sabah 10da açılır açılmaz tenhayken bakıcam. Bikaç model güzel görünüyordu. Gerçi problem yaşayan arkadaşlar şüpheye düşürmedi değil ama sıkıntı olursa carrefour iade alır sanırım..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.