Şimdi Ara

CarrefourSA 500/100 indirim 15-27 Nisan - Kupon Mayısta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
4
Favori
3.949
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CarrefourSA 500/100 indirim 15-27 Nisan - Kupon Mayısta

Tasarruflu alışverişinin adresi Carrefoursa.com’da bahara özel, yüzlerce üründe indirim fırsatı sizi bekliyor. Üstelik yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL indirim kuponu hediye. 100 TL’lik indirim kuponunuzu Mayıs ayında yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:
    15 – 27 Nisan 2019 tarihleri arasındawww.carrefoursa.com internet sitesi ve mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız, 250 TL ve üzeri alışverişlerde (KDV dahil) 100 TL indirim kuponuna hak kazanılacaktır.
    İndirim kuponunu kazanmak için, ilgili siparişinizin belirtilen tutarlarda size teslim edilmesi gerekmektedir. Siparişiniz teslim edildikten sonra ve personelimiz tarafından bu bilgi sisteme işlendikten sonra indirim kodu siparişi verdiğiniz üyeliğiniz ile ilişkili e-posta adresine gönderilecektir.
    Bir müşteri yanlızca bir indirim kuponu kazanma hakkına sahiptir.
    Kazanılan indirim kuponları 1 - 7 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılan 250 TL (KDV dahil) üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir.
    Altın, kasa poşeti, ramazan kolisi, elektronik ürün digital kart alışverişlerinde indirim kuponu kullanılamaz.
    Kullanım tarihi geçen indirim kuponları yeniden aktif hale getirilmeyecektir.
    İndirim kuponunu kullanabilmek için ödeme adımında Hediye / Promosyon Çeki Kullan alanına girilmesi zorunludur.
    CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için 444 10 00’ı arayabilirsiniz.
    Yapılacak olan her bir alışverişte sadece bir kez kod kullanılabilecektir.
    15 - 27 Nisan 2019 tarihleri arasında verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim kuponuna hak kazanma durumunu etkileyebilir.
    İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
    Bu kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kupon kullanımları yalnızcawww.carrefoursa.com' da geçerlidir.

• çöp
  • Sepet35 indirim koduyla ve garantipay ile ödemede 35bonus ile birleşir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250 üzeri harca kuponu al. 250 üzeri harcamaya 150 öde. 400 e 100 fena bir oran değil aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess'in yeni kart sahibi olanlara 150 tl üzeri market alışverişine %20 chippara kampanyası ile geçerlimidir carrefoursa.com
    Market sektörü dahil diyor ama internetten alışveriş ile ilgili bir detay göremedim kampanya detaylarında.
    Geçerli ise çok iyi olur.
  • Kupon mağaza da kullanılabilir mi yazmamislar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapılacak kombinlerle güzel olabilir. Halihazırda bile 500-100 fena değil gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thk123 T kullanıcısına yanıt
    Aynı anda iki kod kullandırıyor mu

• thk123 T kullanıcısına yanıt
    Sepet35 ile birleşmez. Garanti pay 35 ile birleşir sadece.

• Marul da haftaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endersgame0120

Sepet35 ile birleşmez. Garanti pay 35 ile birleşir sadece.
    Sepet 250 altına düşmezse birleşir diye düşünüyorum 290 lık sepet yapılır 35 kupon düşer 255 ile kupona hak kazanılır.

• karasac K kullanıcısına yanıt
    Ha ondan bahsediyorsaniz o birleşir. Ben 100 lira indirim yapacak kupondan bahsediyorum.

• Bu işin kombosunu yazayım da ihtiyacı olan yararlansın.

İlk sepet 285 liraya tamamlanır. Sepet 35 kodu ile 250 liraya indirilir. Chippine üye olunur kart eklenir .ilk alışverişten 5 lira verecek. Ve 100 lira üzeri harcamaya 20 lira verecek.
    Kupon geldikten sonra ki alışverişte sepet 250 liraya tamamlanir. 100 liralık indirim düşülür. Ayrıca önceki alışverişten kazandığımız chippini harcayarak 20 lira daha dusururuz. Bu alışverişten chippin 20 lira daha verecek. Tüm bu işlemleri yaparken avantajix %2 veriyor.

Yani totalde 535 liralık para harcayıp %2 avantajix sayesinde 10.5 lira gelecek.
    100 lira kupondan
    45 lira chippinden
    35 lira bonus sepet 35 den. Toplam
    585-190=395

• quote:

Orijinalden alıntı: bardockeldar

Axess'in yeni kart sahibi olanlara 150 tl üzeri market alışverişine %20 chippara kampanyası ile geçerlimidir carrefoursa.com
    Market sektörü dahil diyor ama internetten alışveriş ile ilgili bir detay göremedim kampanya detaylarında.
    Bende bunu merak ediyorum...
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    chippin 100-20 marketten yapılan alışverişte veriyor internet siteden yapılana değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: bardockeldar

Axess'in yeni kart sahibi olanlara 150 tl üzeri market alışverişine %20 chippara kampanyası ile geçerlimidir carrefoursa.com
    Kendi sorumu cevaplayım, evet oluyormuş. Bugün 11 gibi geldi alışverişim eve. Şimdi yüklendi chippara 268 tl alışveriş yapmıştım 53 tl chippara geldi.
    Birde alışveriş yapmadan önce 1-24 nisan arası carrefour veya sitesinden farklı günlerde 3 defa 100 tl üzeri tek ödeme alışverişine 30 tl chipparaya (https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/9168/axesse-ozel-carrefoursalarda-30-tl-chip-para) katıldım siparişten önce. 2 kere daha yaparsam alışveriş onada gelecektir chippara.
  • Sepet 35 kabul etmiyor

• Carrefourda teslimat ne şekilde oluyor, poşet ücreti falan kesiliyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Carrefourda teslimat ne şekilde oluyor, poşet ücreti falan kesiliyormu ?
    Poset ücreti yasa gereği zorunlu. 25 kuruş bir sey değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.