Şimdi Ara

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
16
Favori
23.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carraro sportive 221 i 400 e e arkadaşım satıyor 105kg ım 1.86 boyum var sizce nasıl almalımıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carraro Sportive 227 kullanıcısıyım.

Adana'dan selamlar beyler.
  • Bende aranıza katılayım arkadaşlar. Carraro sportive 221 kullanıcısı olarak İzmir'den selamlarımı iletiyorum
  • Arkadaşlar merhaba,
    Özgür ulaşım aracı olan bisikletimi alma arefesindeyim.

Ancak aklımda bazı sorularım var bunları burda carraro kullanan tecrübeli arkadaşlara danışmak istedim yanlışım olursa affola..

1.Carraro sportive 230 vs Kron tx 1000 arasında hangi seçimi yapardınız?(neden?)

2.Carraro sahibi arkadaşlar Carraro ya ait olumsuz kronik sorunları var mıdır? (bisikletin ağırlığı donanımsal sıkıntılar vb)

3.Örneğin Carraro sportive 230 ile günlük ortalama 50 km bir haftalık veya daha uzun yüklü turlara çıkmak çok sıkıntı yaratırmı? yani kısaca
    karşılaşılabilecek sorunlar var mıdır?

4.sportive 230 yerine tavsiye edebileceğiniz bir model ya da marka mevcut mudur?

Biliyorum biraz uzun soru oldu şimdide cevap verecek, deneyimlerini paylaşıcak arkadaşlara çok teşekkür ederim.
  • Carraro sportive 225 almış bulunuyorum,İl Antalya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya da yaşıyorum.carraro 224 model bisikletimi satıyorum.pm den görüşebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CARRARO SPORTIVE 225 KULLANIYORUM.. ABİCİM BU BİSİKLETİN TEKERİNE NEYLE HAVA BASIYORSUNUZ! DENEMEDİĞİM POMPA KALMADI!
  • Merhaba Arkadaşlar Bugün itibariyle carrora forces 320 hd modeli ile aranıza katılıyorum ilk bisiklet deneyimim deyibilirz sizce nasıl doğru bir seçim yapmış mıyım bu model hakkında nasıl yorumlarsınız teşekkürler. Antalya dan selamlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız )Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız )Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız )

• Arkadaşlar merhaba.Yakın zamanda carraro sportive 224 alıcam.Üzerindeki lastikler ile hafif arazi şartlarına girebilir miyiz ?
  • ismail030 İ kullanıcısına yanıt
    Ben girdim bir kaç kere sıkıntı yaratmadı, ama yapısına göre değişir bu arazinin.
  • merhaba;
    Yalnızca iki kere kısa mesafe kullandığım carraro sportive 221 model bisikletimi zamansızlıktan dolayı satıyorum. (Forum dışı satılmıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyon -- 11 Nisan 2016; 19:29:59 >
  • Merhaba
    Ben de forumdan bir arkadastan suportive 225 satin aldim. Cok memnunum. Guzel bisiklet. Ancak lastikleri degistirmek istiyorum. Kullanan arkadaslar arazi lastigi takan var mi acaba. Jant degisimi gerekir mi. Ne marka ne olcu lastik takmak gerekir.

• Arkadaşlar bu çiziği nasıl giderebilirim ?

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız )
  • Daha 1.yılı dolmayan sportive 224 ümü satmayı düşünüyorum. Detaylar için pm atabilirsiniz

• Merhaba arkadaşlar bu gün carraro force 510 md 2015 model 800 tl ye aldım iyimi yaptım kötü mü bilmiyorum bisikletim hakkında bilgi verebilcek varsa sevinirim ayrıca isteyen olursa bi kaç hafta sonra izlenimlerimi paylaşabilirim
    Ayrıca ne tür bakım malzemeleri veya aksesuarlar alabilirim veya neleri almam gerkeli yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • arkadaşlar selamlar.... Carraro Sportive 227 kullanıcısıyım. Aranızda yeniyim..
    Lastiklerim değişmesi gerekiyor üzerindeki CST 700X35C, daha büyük yani MTB ayarında lastik takmam mumkunmu ?? yada en fazla ne takabilirim??
  • Carraro sportive 224 için lastik öneriniz nedir üzerindeki cst lastikleri nasıl idare eder mi? Yoksa 2015 modeli almak mi uygun? 2016 modelini mi tercih edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jenqdodo -- 13 Haziran 2016; 3:08:36 >
  • Selam arkadaşlar. 49 cm kadrolu carraro 224, 225, 227 sahipleri, mümkünse bisikletin üst borusunun orta kısmının yerden yüksekliğini ölçebilir misiniz? Ramazan mübarek günde dua ederim kendisine... Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstf_ogrtmn -- 16 Haziran 2016; 15:25:09 >
  • Carraro CRP 710 İstanbul
  • Carraro Big 1029 Afyon
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.