Şimdi Ara

CardFinans Trabzonspor 900 TL FAİZSİZ Nakit +19,67 TL ParaPuan Hediye! Sınırsız Ücretsiz Nakit! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
14
Favori
18.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cardfinans yeni yıl kampanyası kapsamında Aralık ayında giyim, kozmetik, elektronik ve restoran sektöründeki iş yerlerinden yapacağınız her 100 TL alışverişte anında 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan hediye ediyor. Kampanyaya katılmak için ARALIK yazıp 2273’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar harcama yapılan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 31 Ocak 2018’e kadar kullanılabilecektir.

Bir müşteri kampanyadan farklı QNB Finansbank asıl ve ek bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartlar ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuanlar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.

Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler ilgili üye işyerlerinin şikâyet hattına iletilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kart bugün kabul olmuş ve oluşturulmuş. Şimdi 1 hafta sonra mı çekebilirim? Son soru, kart fiziki olarak 1 hafta içinde ulaşmazsa sanal kart oluşturup çekilebiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    karın fiziki olarak elinize geçmesi gerekiyor. kurye teslim edildi bilgisini bankaya göndermeden kesinlikle kartınız aktif hale gelmez. kurye kartını teslim edince mutlaka uyar hemen kart teslim bilgisini sistemden bankaya iletsin. sonrasında cep tel. mesaj geldiğinde kartını kullanabilirsin.

card finans aktif ileti ile çalışıyor.banka mh arayarak gönderi kodunu öğrenip hatta banka sistem üzerinden adresine gönderdiği kuryeyi direk bağlıyor.
  • enpara olaydı iyiydi
  • ismail671 kullanıcısına yanıt
    Basım aşamasındaymış şu an, muhtemelen haftaya kuryeye verilir sanıyorum. O durumda dediğin şekilde takip ederim. 15 gündür şu kartı almak için uğraşıyorum. Umarım ben alamadan bitmez bu kampanya.

• Son durum nedir 2.denemede faiz çıkıyor mu çıkıyorsa limiti hiç artırmayalım. Ancak 1000tl limit verdiler.

• 1 aydır kartın gelmesini bekliyordum ve son 1 haftadır da kredi çekmek için uğraştım ama dün sadece 1 kere 900TL çekebildim. 2. denemede faiz çıkıyor. Kartı beklerken kampanya sıcaklığını kaybetti.
  • Son 1 haftadır kartı teslim alıp birden fazla 900tl faizsiz çekebilen oldu mu arkadaşlar.bana ilk 900 den sonra faizsiz vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: renklinot

Son 1 haftadır kartı teslim alıp birden fazla 900tl faizsiz çekebilen oldu mu arkadaşlar.bana ilk 900 den sonra faizsiz vermedi

açığı kapattılar diye biliyorum. ben de kart elimde bekliyorum ama 9000 denemedim ona da 10 tl masraf alıyorlarmış. 450 denedim faiz çıktı. sizin 1 hafta oldu mu kart geleli?
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt
    8 gün olmuştu mh ye kayıt açtırdım öyle tanımladılar.ama ben de daha önce cardfinans kart vardı.sizin ilk defa mı kartınız oldu finansbankta ? yoksa daha önce kartınız varmıydı
  • renklinot kullanıcısına yanıt
    ilk defa
  • Çoklu çekim bitmiş diyorlar. Kaçırdık güzelim kampanyayı.
    Onu bunu geç 3 kere başvurdum onaylandı deyip geri dönmediler bile böyle bankadan hayır mı gelir
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Haklısın ama işte başta götüren güzel götürdü. Tam anlamıyla "sona kalan dona kalır" oldu.

İlk başvuranlardanımda arayan soran olmadı bende yüzüne bile bakmadım.
  • Cekerim 1000 TL Enpara dan

93x12 ay öderim

Çok sıkışirsam..

• Evet arkadaşlar bugünlerde çoklu çekim yapan oldu mu?

• Coklu cekime izin yok.3.kart denendi.1 defa 900tl veriyor sigorta masrafiyla

• Dostlar sanirim ilk yil kart ucreti alinmayacak yazisini da kaldirmislar. Haberiniz ola :)

• quote:

Orijinalden alıntı: akisim

Dostlar sanirim ilk yil kart ucreti alinmayacak yazisini da kaldirmislar. Haberiniz ola :)

Kampanya Detayda Görünüyor Halen Sorun Görünmüyor.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.