Şimdi Ara

Captain Marvel (2019) | Brie Larson (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
18
Favori
48.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hoid

altı üstü bir film bu kadın ne abartıyor cidden gülesim geliyor bi filmi bu kadar ciddiye almak bide ciddi ciddi anlatıyorlar ya ona bitiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 5 Aralık 2018; 10:32:27 >

• Filmin önemli bir dezavantajı var ; bu karakteri Thanos'u yenebilecek tek kişi olarak tanıttılar neredeyse.Böyle bir hava verildi.Bilmeyenler direk bunu düşünüyor şimdi.
  • evrenin yarısı yok oluyor tahanos öncesinde ortalığı katıp karıştırıyor, uzunca bir süre eziyet ediyor herkese ama bu cap marvel neden ortalarda yok, çağrıyı alana kadar neden gelmiyor, sanırım oda ant man ın gittiği yerde başka bir açıklaması yok gibi
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Halbuki tanıttıkları karakter çrlerde wwnin altı bu kadın mı thanosla baş edebilecek herald seviyesi ile skyfather seviyesi arasında birisi. Bence Marvel çok yanlış yaptı eldivenle evrensel düzeyde tehdit olan birisini normal Thorla durdurmayacaklardı. En büyük rakibi Adam warlock u kullanmaları lazımdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    Durdurma olayı yok orada Russolar açıklamada bulundu , bir anlık boşluğuna denk gelmiş orada . Tamam THOR güçlü ama gauntleti tek başına durdurabilecek güçte değil . Adam warlock bu filmde gelir işte gelirse .
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Halbuki tanıttıkları karakter çrlerde wwnin altı bu kadın mı thanosla baş edebilecek herald seviyesi ile skyfather seviyesi arasında birisi. Bence Marvel çok yanlış yaptı eldivenle evrensel düzeyde tehdit olan birisini normal Thorla durdurmayacaklardı. En büyük rakibi Adam warlock u kullanmaları lazımdı.
    IG'nin sitirimoktan bi baltayı durduramaması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoid

Durdurma olayı yok orada Russolar açıklamada bulundu , bir anlık boşluğuna denk gelmiş orada . Tamam THOR güçlü ama gauntleti tek başına durdurabilecek güçte değil . Adam warlock bu filmde gelir işte gelirse .
    Adamda IG var, IG THANOS BU. Nasıl bi anlık boşluğuna geliyo? Çok saçma bi açıklama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 5 Aralık 2018; 13:2:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ant-man 2 yi izlerken şans eseri filmi durdurdum . Tam olarak 1:35:02 den 1:35:03 e kadar olan 1 saniyelik sahnede arka tarafta fanus gibi bir şeyin içinde kocaman bir şehir var . Acaba CM burada mı ?

NOT: İnternette araştırdım başkalarıda bulmuş zaten bunu .
    https://static1.squarespace.com/static/51b3dc8ee4b051b96ceb10de/t/5bb3ade1a4222fa4b593e21e/1538502117031/?format=2500w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 5 Aralık 2018; 13:31:40 >
  • A4 ile ilgili bir şey görür müyüz? Ona göre gidip izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

A4 ile ilgili bir şey görür müyüz? Ona göre gidip izleyeceğim.
    Kesin izle illaki Avengers ile bağlantısı olacaktım.

• Daha film çıkmadan şöyle efsane olur böyle efsane olur yorumları gelmeye başlamış. Kritikler nasılsa Disney'in cebinde 90-100'ler havada uçuşacak.

• Captain marveli baya güçlü göstermişler filmin sonunda fulllenecek belliki mecburlar buna çünkü thaonosu yenecek bu ablamız. Ama tek filmde ablayı ultra güce çıkarırkrn senaryo çok hızlı gelişirse sıkıntı olur. Marvel filmlerinin sevdiğim tarafı karakterleri yavaş yavaş işliyorlar. Eğer ablamız karakterini filme katamazsa beklenen etkiyi göstermez. Avengers 4 de gelip thaonosu pataklayıp gitsin diye aceleye getirilmrmeli. Neden böyle yazdım derseniz, fragman bana çok karmaşık ve abartılı geldi. Tabi filmi beklemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

A4 ile ilgili bir şey görür müyüz? Ona göre gidip izleyeceğim.
    %100 göreceğiz. Thanos'un adı geçebilir, kendisi de görülebilir emin değilim o konuda. Ama adı mutlaka geçer.

• Bunu nasıl buldun yahu? Harika anasını satayım. Marvel bu işi iyi yapıyor yemin ederim.
  • Filmleri en baştan tekrar izliyorum unuttuğum kaçırdım bir şey var mı diye bakmak için . Ben bunu buldum başka şeylerde varmış ancak resim paylaşmıyorlar . Farklı farklı şeyler buldum diyen insanlar varda ortada delil yok .

Bu quantum boyutunda büyük bir olay olacak .

Bu arada bunu da yeni gördüm ben belki görmeyen vardır . Silinmiş sahnelerden birisi .

• Ne mantıklı açıklama ama.Madem boşluğuna denk geliyor neden 6 taşla beraber 2-3saniye boyunca saldırıp durduramadı.Yarım saniyede evrendeki canlıların yarısını silebiliyor fakat 2-3 saniyede stormbreakerı durduramıyor.Mjolnir seviyesinde bi silah stormbreker ve hela mjolnir'ı tek eliyle parçalıyor fakat ig storbreaker'ı durduramıyor.Marvel sinematik evreninde yapılan onlarca bariz mantık hatası izleyicileri rahatsız etmiyor mu acaba?

Bu arada hocam size sitem olarak yazmadım yazdıklarımı marvel'a sitem olsun diye yazdım.Son dönemde berbat çizgi romanları, saçma sapan animasyonları ve gereksiz hype yapılan kalitesiz filmlerinden gına geldi.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Captain marvel herald-skyfather arası bir karakter değil.Ancak low herald düzeyinde bir karakter olabilir.Binary mode'a geçince(o ışık saçan hali) o zaman biraz daha güçleniyor fakat yine de Wonder Woman seviyesine ulaşması güç.

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Cümleyi yanlış kurmuşum herald ile skyfather arası olan Thanos marvel olsa olsa dediğiniz gibi low heralddır. Thanos ig ile Thor tarafından durduruluyorsa bundan sonraki kötüler nasıl olacak kim bilir.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.